Przemysł spożywczy - dostawca warzyw

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Przemysł spożywczy - dostawca warzyw

Post autor: mczay »

Poszukuję dostawcy warzyw do firmy. Zajmujemy się produkcją dań gotowych. Do tej pory korzystaliśmy z usług lokalnego dostawcy, niestety zaprzestał prowadzenia działalności. Poszukujemy firmy która dostarcza warzywa świeże, marynowane i przetwory według własnego pomysłu.
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: Przemysł spożywczy - dostawca warzyw

Post autor: Maks78 »

Jeśli prowadzisz firmę zajmującą się przemysłem spożywczym, to powinieneś zainteresować się tym tematem https://corobotics.pl/optymalizacja-pro ... ukcyjnego/. Optymalizacja procesu produkcyjnego powinna pomóc Ci rozwinąć swój biznes, jednakże na pewno będziesz potrzebował dostawcy, który będzie wstanie dowozić wszystkie przyrządzone rzeczy.
Awatar użytkownika
taper
Posty: 262
Rejestracja: 10 mar 2019, 10:17

Re: Przemysł spożywczy - dostawca warzyw

Post autor: taper »

Witaj, słyszałem właśnie że sporo firm zwinęło działalność, nie spodziewałem się jednak, że nawet dostawcy Najlepiej podejmij w takim razie współpracę z takim dostawcą jak Rogowski Na stronie https://rogowski.net.pl/portfolio_item/pasta-pesto/ możesz zobaczyć jakie warzywa i przetwory ma w ofercie. Ta pasta pesto szczególnie godna uwagi jeśli zajmujecie się produkcją dań gotowych. Poza tym dowożą warzywa krojone świeże, warzywa marynowane, gotowe farsze warzywne. Są w stanie przygotować także produkty pod indywidualne zamówienie. Dowożą produkty świeże, o maksymalnie długim terminie ważności. Od wielu lat już działają na rynku i mają na tyle rozwiniętą infrastrukturę, że dostarczają zamówienia naprawdę szybko. Te warzywa pochodzą tylko z kontrolowanych upraw, nie ma obaw co do ich jakości na pewno.
Awatar użytkownika
wujbrzozowski
Posty: 123
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:54

Re: Przemysł spożywczy - dostawca warzyw

Post autor: wujbrzozowski »

W przemyśle spożywczym bardzo ważna jest woda, systemy które są odpowiedzialne za przemysłowe uzdatnianie wody powinny być odpowiednio wydajne oraz zawsze sprawne. Ma w tym spore doświadczenie firma Bartosz, która specjalizuje się w projektowaniu tego typu rozwiązań pod konkretnego klienta. Ważne aby wszystkie elementy były dobrane odpowiednio, wtedy system jest dużo bardziej optymalny i lepiej spełnia swoje podstawowe zadania - uzdatnianie oraz zapewnienie czystej i zdrowej wody.
Awatar użytkownika
Selleck
Posty: 167
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:41

Re: Przemysł spożywczy - dostawca warzyw

Post autor: Selleck »

W takim razie jeśli będziecie również potrzebowali do swojego sklepu i biznesu dobrej jakości wag sklepowych to jak najbardziej warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez https://www.nowewagi.pl/s/12---Wagisklepowe.html gdzie będziecie mogli znaleźć sporo wysokiej klasy sprzętu w dobrym zakresie cenowym. Jednocześnie jeżeli nie macie odpowiedniej wiedzy to obsługa rzeczowo podchodzi do klienta i na pewno odpowiednio CI pomoże.
weronikaą

Re: Przemysł spożywczy - dostawca warzyw

Post autor: weronikaą »

Polecam przedmówcę-proces uzdatniania wody jest niesamowicie istotny. Działamy w przemyśle spożywczym, więc zależało nam na urządzeniu, które umożliwi segregację przesiewową (np. mleka, serwatki czy skrobi), które będziemy mogli z łatwością kontrolować. Zwróciliśmy się z tym problemem do http://oriontec.pl/membrany-ultrafiltracyjne/ i wybrali dla nas membrany ultrafiltracyjne które doskonale zdają egzamin. Polecam każdemu.
sorńk

Re: Przemysł spożywczy - dostawca warzyw

Post autor: sorńk »

Mamy dostawców lokalnych, dzięki temu wspieramy inne lokalne biznesy, ta współpraca dobrze nam się sprawdza. Jeżeli pracujecie w przemyśle spożywczym, to myślę, że mogą wam się przydać także namiary na wysokiej jakości maszyny, my korzystamy z produktów firmy ZACH METALCHEM https://www.metalchem.pl/przemysl-spozywczy.html z Gliwic. Urządzenia od nich kupione działają niezawodnie, są nam niezbędne w codziennej pracy, polecam.
Przemysł

Re: Przemysł spożywczy - dostawca warzyw

Post autor: Przemysł »

Dzień dobry! Gdybyście poszukiwali dostawcy produktów przeznaczonych do kontaktu z żywnością, to polecam sklep online Pneumat.! Dla przedsiębiorstw zajmujących się przemysłem spożywczym przygotowali specjalną ofertę składająca się z: maszyn, urządzeń, komponentów i armatury ze stali nierdzewnej. Dodatkowo znajdą również Państwo certyfikowane węże przemysłowe. Stal nierdzewna w przemyśle spożywczym wspiera przemysły mleczarskie, owocowo-warzyne, mięsne, rybne, młynarskie, cukiernicze itp. ponieważ jest to odpowiedni stop stali, który jest dopuszczony do kontaktu z żywnością! Nie wchodzą reakcję z pożywieniem oraz cieczami, a także są odporne na korozję. Produkty z firmy PNEUMAT spełniają szereg wymagań, które są potwierdzone certyfikatami jakości. Oferta zawiera: napędy pneumatyczne, manometry, termometry bimetaliczne, separatory membranowe, filtroreduktory, różnego rodzaju złącza, reduktory ciśnienia, zawory oraz armaturę ze stali nierdzewnej.
zamorska

Re: Przemysł spożywczy - dostawca warzyw

Post autor: zamorska »

Jeżeli chodzi o przemysł spożywczy, warto zwrócić uwagę na system identyfikacji produktów, który bardzo pomaga w pracy. Na stronie internetowej https://innovatingautomation.pl/traceab ... -produktu/ znajdziecie więcej informacji na temat systemu traceability. Uważam, że warto sobie na ten temat poczytać.
ODPOWIEDZ