Rozwód - jaki adwokat?

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
Awatar użytkownika
Annasz
Posty: 5
Rejestracja: 04 sty 2020, 17:20

Rozwód - jaki adwokat?

Post autor: Annasz »

Jakiś czas temu podjąłem decyzję o rozwodzie. Wiem, że muszę napisać wniosek, ale zupełnie nie orientuję się, jak się za to zabrać. W jakiej kancelarii w Łodzi uzyskam profesjonalną pomoc?
Awatar użytkownika
Leopold1979
Posty: 1
Rejestracja: 31 gru 2019, 17:00

Re: Rozwód - jaki adwokat?

Post autor: Leopold1979 »

Mój znajomy chodził na spotkania do adwokata w http://www.poradniasalomon.pl/. Podobno pracują tam sami profesjonaliści. Jeśli chodzi o ceny, to są bardzo konkurencyjne i niskie jak na tak wysoką jakość usług.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 62
Rejestracja: 19 cze 2019, 20:46

Re: Rozwód - jaki adwokat?

Post autor: zenka »

Sporo sukcesów ma na swoim koncie mec. Cejrowski, z Tczewa. Oczywiście współprace warto zacząć już na etapie sporządzania pozwu, potem rozwód, podział majątku, kwestie aimentów i opieki nad dziećmi. Sporo tego, ale on to ogarnie na bank w 100%
Awatar użytkownika
endi
Posty: 87
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:18

Re: Rozwód - jaki adwokat?

Post autor: endi »

Zdecydowanie lepiej polegać na dobrym adwokacie.
Awatar użytkownika
Tymon
Posty: 205
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:04

Re: Rozwód - jaki adwokat?

Post autor: Tymon »

Jaki adwokat? Najlepiej z doświadczeniem i indywidualnym podejściem do danej sprawy. Ja na takiego trafiłem w zespole kancelarii Łukasza Węgłowskiego ze Szczecina. Taka pomoc jest moim zdaniem niezbędna w tego typu sprawach.
ODPOWIEDZ