Terapia

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
już

Terapia

Post autor: już »

Kiedy ma się problemy ze sobą warto chyba iść na terapię? Tylko nie wiem czy zdecydować się na psychologa czy może na jakąś grupę wsparcia. Czy taka terapia grupowa jest skuteczna?
Małgośka

Re: Terapia

Post autor: Małgośka »

Gdyby ktoś potrzebował profesjonalnego terapeuty to zobaczcie na ośrodek krótkoterminowej terapii uzależnień tutaj jest oferta ośrodka dla młodzieży i dzieci które mają pewne uzależnienia i chcą z tym walczyć. Bardzo profesjonalni terapeuci i psycholodzy którym warto zaufać. Polecam.
łączka

Re: Terapia

Post autor: łączka »

Jak uzależnienie to terapia musi być, naprawdę bardzo ciężko sobie z nałogiem poradzić samodzielnie zwłaszcza jeśli on długo trwa. Dla osób, które chcą zwalczyć swój nałóg także polecam zainteresować się tematem wszywki alkoholowej, o której informacje tu https://esperalwarszawa.pl/esperal-wszy ... azowiecki/ można znaleźć
terapiś4

Re: Terapia

Post autor: terapiś4 »

Jeśli masz problemy ze swoją psychiką, czujesz że nie możesz dać sabie rady ze swoimi problemami, to myslę, że tak jak ja potrzebujesz profesjonalnej pomocy. Ja zadzwoniłam do Psychoterapia Warszawa Ursynów i tam udzielili i pomocy jakiej potrzebowałam. Uwierzyłam w swoje możliwości i odzyskałam wiarę w lepsze życie. Napisz do nich.
Awatar użytkownika
Zuber
Posty: 77
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:53

Re: Terapia

Post autor: Zuber »

Jeśli nie jesteś zdecydowany a masz problem na przykład z uzależnieniem to koniecznie skontaktuj się z ośrodkiem terapii uzależnień Lewin. Tam specjaliści z pewnością doradzą co powinieneś zrobić. Wspaniale, że zdajesz sobie sprawę z tego, że trzeba w końcu zmienić życie na lepsze. Nie każdy ma tyle odwagi i motywacji w sobie.
Elżbieta

Re: Terapia

Post autor: Elżbieta »

Oczywiście, że tak. Liczy się w końcu to, byście jak najskuteczniej poradzili sobie z takimi problemami. W ten sposób będziecie w stanie zdecydowanie lepiej funkcjonować na co dzień. Na przykładzie https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ macie dobrze wyjaśnione, jak duże znaczenie dla Waszego zdrowia i samopoczucia może mieć taka terapia. Warto o tym wiedzieć już teraz.
Jędrzej

Re: Terapia

Post autor: Jędrzej »

Zgadzam się z tym, że zawsze powinniście wybierać wsparcie jak najlepszych psychologów podczas terapii. Dzisiaj jest o tyle prościej, że przecież możecie skutecznie zadziałać poprzez skorzystanie ze wsparcia specjalistów z https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ To bardzo ważny aspekt, więc koniecznie dowiedzcie się na jego temat więcej.
ODPOWIEDZ