Usprawnienie firmy

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
Awatar użytkownika
tomek6
Posty: 3
Rejestracja: 19 lis 2019, 17:06

Usprawnienie firmy

Post autor: tomek6 »

Korzystacie z jakichś nowoczesnych technologi we własnych przedsiębiorstwach? Szukam inspiracji.
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 19
Rejestracja: 02 lip 2019, 19:27

Re: Usprawnienie firmy

Post autor: Margot »

Wiele firm korzysta z nowych technologii, zapominając jednocześnie o tych najbardziej podstawowych obowiązkach, jak choćby tego typu szkolenia: https://safetymark.pl/szkolenia/ppoz/ . Przecież technologia nie zastąpi człowieka w sytuacji, kiedy zagrożone jest bezpośrednio jego życie, np. podczas pożaru w firmie. Może pomóc, owszem, bo systemy ostrzegania są dziś naprawdę dobrze zaprojektowane i skuteczne, ale nie będzie w stanie ratować ewentualnych ofiar wypadków. Nie zapominajmy zatem również o tym i nie zaniedbujmy firmy w tym zakresie!
Awatar użytkownika
bartek5
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2019, 11:25

Re: Usprawnienie firmy

Post autor: bartek5 »

A mi ostatnio w oczy rzuciła się oferta, którą znajdziecie na https://sente.pl/teneum/workflow-i-doku ... jonalnosc/ dostarcza szerokiej palety narzędzi do zarządzania pracą własną, przepływem pracy w grupach roboczych oraz w całej organizacji. Coś takie może naprawdę przyspieszyć niektóre działania w przedsiębiorstwie.
Awatar użytkownika
giny6
Posty: 383
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:47

Re: Usprawnienie firmy

Post autor: giny6 »

Nie ma nic gorszego jak wszędzie walające się papierki. W biurze jest to nie do pomyślenia. Podstawą w takiej sytuacji jest organizacja dokumentów która pozwoli na szybkie i bezproblemowe wyciągnięcie wszystkich potrzebnych dokumentów. Zadbaj oto już teraz!

karta telefoniczna lebara
Awatar użytkownika
Mniszek
Posty: 136
Rejestracja: 04 wrz 2019, 22:31

Re: Usprawnienie firmy

Post autor: Mniszek »

Warto usprawnić działanie w firmie kupujac porządnekomputery używane . Jeśli jeszcze nie kupiliście - to może rzućcie okiem na oferte firmy Komputery Markowe - sprzedają głównie sprzęt poleasingowy - najpierw go dobrze sprawdzaja, testują - dając jednoczesnie az 12 miesiecy gwarancji na sprzęt u nich kupiony. A cenowo - wychodzi to naprawdę konkretnie - 3-4 krotnie taniej niż zakup nowego komputera. A do prac biurowych - po co nam sprzęt nowy, za 3-4k?
Awatar użytkownika
Tereska087
Posty: 75
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:25

Re: Usprawnienie firmy

Post autor: Tereska087 »

To co może znacząco usprawnić działanie firmy to efektywny system do zarządzania dokumentami jak system dms - https://lucydms.com/ Jest to świetne, elektroniczne narzędzie do skutecznego zarządzania całą dokumentacją w firmie. Dzięki temu zobaczycie poprawę w archiwizacji oraz dostępie do dokumentacji oraz zabezpieczycie ją przed wyciekiem z firmy.
Awatar użytkownika
Karol221
Posty: 121
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:58

Re: Usprawnienie firmy

Post autor: Karol221 »

ja w kwestii usprawnienia pracy w firmie polecam ci zajrzeć na tą stronę https://www.cludo.pl/jak-stworzyc-dokument-rfp-dla-cc/ To fajny poradnik nat tworzenia zapytania ofertowego, prędzej czy później firma będzie startować do jakiegoś przetargu, także pomoc na pewno się przyda
Awatar użytkownika
mondi
Posty: 229
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:07

Re: Usprawnienie firmy

Post autor: mondi »

Poczytajcie sobie tutaj https://fordata.pl/co-to-jest-elektroni ... okumentow/ o elektronicznym repozytorium dokumentów. Jest to ciekawe rozwiązanie w każdej firmie. Takie e-archiwum to super sprawa. Można bowiem zaoszczędzić sporo czasu i przede wszystkim pieniędzy. Myślę, że warto postawić na takie usprawnienie.
Basia Trębacz

Re: Usprawnienie firmy

Post autor: Basia Trębacz »

oczywiście, że trzeba korzystać z różnych usprawnień, dzięki którym firma lepiej funkcjonuje, ale jednak niektóre rzeczy trzeba przechowywać na miejscu, aby wszystko było odpowiednio zabezpieczone. Świetnym rozwiązaniem jest zastosowanie w firmie regały przesuwne do archiwum , które usprawnią działanie, a dodatkowo zwiększą bezpieczeństwo. Regały są bardzo solidne, a w dodatku w dobrej cenie.

przyczyny brania narkotyków
Tomuś1

Re: Usprawnienie firmy

Post autor: Tomuś1 »

Rozwój firmy to podstawa, z każdym rokiem jest coraz więcej produktów które przyśpieszają prace. Duże znacznie ma również bezpieczeństwo, ja w swojej hali magazynowej użyłem biernych zabezpieczeń pożarowych. Dzięki temu uszczelnieniu masą ogniochronną inne strefy w budynku są bezpieczne. Używałem promaPROMASTOP-E Coating. Dosyć tani preparat w zakupie i wydajny. Wato zakupic również gaśnice na wszelki wypadek.
buliś

Re: Usprawnienie firmy

Post autor: buliś »

Warto prowadzić badania i postawić na rozwój. Tutaj https://edoradca.pl/badania-i-rozwoj-cz ... -w-firmie/ możecie sobie poczytać na ten temat. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na ten temat. Poza tym można tam skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.
kłopek

Re: Usprawnienie firmy

Post autor: kłopek »

Ja szukałem ostatnio gaśnicy. Znajomy polecił mi firmę Sprzęt-Poż https://sprzet-poz.pl/pl/c/GASNICE/144 . Faktycznie okazało się, że mają całkiem niezły wybór. Świetni specjaliści doradzili w wyborze odpowiedniego dla mnie produktu. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług. Polecam dalej.
kapiś

Re: Usprawnienie firmy

Post autor: kapiś »

Na pewno taki https://leadership-center.pl/produkt/sz ... -projektu/ szablon projektu się przyda. Niewiele kosztuje, a może znacznie usprawnić realizację wielu projektów. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Mają tam również wiele innych ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb.
juliś

Re: Usprawnienie firmy

Post autor: juliś »

Na pewno tutaj https://hrk.pl/pl/dla-klienta/ocena-i-r ... ent-centre warto sobie zerknąć. Mają tam wiele ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o zarządzanie zasobami ludzkimi. Uważam, że warto zawsze stawić na profesjonalne usługi, dzięki którym można naprawdę wiele zyskać. Poczytajcie sobie o ich propozycjach.
towiś

Re: Usprawnienie firmy

Post autor: towiś »

Wszystko zależy czym się zajmujecie i czy posiadacie magazyn czy też halę produkcyjną. W wielu przypadkach sprawdzi się bowiem paleciak elektryczny z masztem. Znacznie ułatwi on pracę i przede wszystkim pozwoli przetransportować palety z dowolnego miejsca. Myślę, że jest to nie tylko ciekawe, ale i praktyczne rozwiązanie, które daje wiele możliwości. Pomyślcie o tym koniecznie. Uważam, że warto inwestować w funkcjonalne urządzenia.
Przebiśnieg

Re: Usprawnienie firmy

Post autor: Przebiśnieg »

Wszystko zależy od tego, jaki typ przedsiębiorstwa się prowadzi. Jeżeli chodzi o wyżej wspomniane magazyny czy hale, uważam, że zdecydowanie rzeczą ułatwiającą pracę są taśmy wspomagające transport wewnętrzny, na terenie budynku. Dzięki takim taśmom wszystkie elementy można łatwiej przenieść, nie narażając ich na żadne uszkodzenia. Firmą, której ufam w tej kwestii jest Potyrała i Spółka ze Stargardu: https://potyrala.com.pl/oferta/tasmy-transportujace-2/ Mają u siebie produkty, dzięki którym można stworzyć efektywne i niezawodne systemy transportujące - odkąd zastosowałem tę metodę u siebie w magazynie, rzeczywiście dużo bardziej wzrosła wydajność i szybkość pracy. Polecam, to bardzo proste w obsłudze rozwiązanie, a potrafi wiele zmienić.
Piotruś22

Re: Usprawnienie firmy

Post autor: Piotruś22 »

Jak prowadzisz firmę transportową i chcesz nawiązać współpracę z spedycją to polecam Ci się zainteresować stroną jaką jest https://symlog.eu/ jest to spedycja międzynarodowa która organizuje transporty w sposób zawsze dopięty na ostatni guzik. Z pewnością będziesz zadowolony.
Maruś

Re: Usprawnienie firmy

Post autor: Maruś »

towiś pisze: ↑24 cze 2021, 1:00 Wszystko zależy czym się zajmujecie i czy posiadacie magazyn czy też halę produkcyjną. W wielu przypadkach sprawdzi się bowiem paleciak elektryczny z masztem. Znacznie ułatwi on pracę i przede wszystkim pozwoli przetransportować palety z dowolnego miejsca. Myślę, że jest to nie tylko ciekawe, ale i praktyczne rozwiązanie, które daje wiele możliwości. Pomyślcie o tym koniecznie. Uważam, że warto inwestować w funkcjonalne urządzenia.
Co do palet ja polecam nadstawki paletowe, więcej tam zapakujesz a ilepiej się to trzyma wszystko.
Kołcz33

Re: Usprawnienie firmy

Post autor: Kołcz33 »

Żeby firma działała sprawnie nie obędzie się bez sprawnego transportu który poradzi sobie z przewozem każdego towaru w każdy punkt na ziemi. Skorzystaj z usług https://www.translogis.pl/ bo tylko oni potrafią zorganizować transport lądowy, morski i powietrzny tak jak trzeba. Kadrę mają zaprawioną w bojach więc nic im nie straszne co gwarantuje że dostawa dojdzie na miejsce i o czasie.
Awatar użytkownika
pardons
Posty: 574
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:29

Re: Usprawnienie firmy

Post autor: pardons »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link http://www.koptech.com.pl/transport-konstrukcji/
Błażej12

Re: Usprawnienie firmy

Post autor: Błażej12 »

Warto wgłębić się w temat jakim jest zarządzanie zapasami typy i optymalizacja kosztów, więcej zobaczycie na https://entra-group.eu/oferta/model-by- ... ganizacji/ właśnie tutaj jak wprowadzimy konkretne zmiany to poprawi się organizacja w firmie.
duliś

Re: Usprawnienie firmy

Post autor: duliś »

Jeśli przewozicie palety, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://waw4free.pl/informacja-974-prze ... dla-ciebie i poczytać. Macie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na ten temat. Niewątpliwe można w ten sposób usprawnić transport palet. Jest to praktyczne i bezpieczne urządzenie, które sprawdza się w wielu firmach. Na pewno usprawnia pracę.
zośka

Re: Usprawnienie firmy

Post autor: zośka »

Mój mąż właśnie zajmuje się transportem towarów, dlatego też postawił niedawno na system zabezpieczeń od https://sternkraft.com/ , dzięki niemu teraz trasy odbywają się bez stresu. Posiada on najlepszy monitoring jak i doskonały system alarmowy, który chroni go przed kradzieżą
kiełowca

Re: Usprawnienie firmy

Post autor: kiełowca »

Prowadzę firmę transportową, którą niedawno wyposażyłem w kilka nowinek technologicznych od firmy Karson Technology ze Szczecina i bardzo się cieszę, że się na to zdecydowałem. Korzystam obecnie z możliwości monitorowania pojazdów, kontroli paliwa oraz technologii unikania kolizji: https://karson.pl/oferta/system-antykolizyjny-mobileye/ co bardzo ułatwia mi zarządzanie flotą, a także kontrolowanie wydatków i ewentualnych strat, które są związane z pracą w tej branży. Jeżeli ktoś potrzebuje unowocześnień w swojej firmie, naprawdę polecam zainteresować się ofertą firmy Karson Technology!
grześ

Re: Usprawnienie firmy

Post autor: grześ »

Zdecydowanie warto postawić na skrzyniopalety plastikowe, które dostępne są w https://www.schoellerallibert.com/pl/pr ... ontainers/ . Okazały się dla mnie dużym ułatwieniem, dzięki nim można o wiele bezpieczniej i sprawniej przenosić ładunki, więc według mnie warto na nie postawić

modem wifi w upc
poli93

Re: Usprawnienie firmy

Post autor: poli93 »

Czasem bez odpowiedniego finansowania ciężko podejmować konkretne działania w firmie. Na szczęście można liczyć na różne biznesowe transakcje, takie jak transakcje m&a . Fuzja często okazuje się jedynym rozwiązaniem na poprawienie sytuacji firmy. Można sięgnąć po pomoc specjalistów w tym temacie.
ODPOWIEDZ