weterynarz gady

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
Awatar użytkownika
pardons
Posty: 574
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:29

weterynarz gady

Post autor: pardons »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. https://vet-point.waw.pl/zwierzeta-egzotyczne/
niedługo

Re: weterynarz gady

Post autor: niedługo »

Mam gada w domu, hoduje go już kilka lat, jest to zwierzę egzotyczne, więc nie do każdego weterynarza mogę z nim iść. Na szczęście znalazłem jednego, który zajmuje się leczeniem zwierząt egzotycznych, jest to wet z Przychodni Weterynaryjnej na ul. Gałeczki 47 w Chorzowie. Mam także psa, więc chodzę tam także z nim. Ceny mają korzystne, lekarz jest rzetelny, ma ogromne pojęcie o zwierzętach, umie je uspokoić, itp., polecam.
TomaszewskiJańusz

Re: weterynarz gady

Post autor: TomaszewskiJańusz »

Może Arka Vet z Krakowa? Nie wiem jak w przypadku gadów, bo takich zwierzaków nie mam, ale dla gryzoni to idealny weterynarz, a własciwie cała klinika. Mają całkiem niezłe podejście do zwierzaków. Małych czy dużych. I niezły sprzęt na miejscu, wiec to spore ułatwienie.
miśek

Re: weterynarz gady

Post autor: miśek »

We Wrocławiu mega dobry gabinet weterynaryjny mieści się na Osadniczej http://wetjaneczek.pl/kontakt/ Ja jestem w 100 % z jego usług zadowolony, sprawdzili się u mnie wiele razy bardzo fajnie, moje zwierzaki dzięki nim są w dobrej formie. Tak samo - nie wiem jak z gadami, ale na pewno warto się tam zapytać, bo ośrodek jest super i pracują tam lekarze z dużym doświadczeniem.
ODPOWIEDZ