Windykacja, a jaki adwokat - Łódź

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
Awatar użytkownika
Husi
Posty: 114
Rejestracja: 20 paź 2019, 23:04

Windykacja, a jaki adwokat - Łódź

Post autor: Husi »

Hej,
Chciałbym doradzić się Was na jakich adwokatów warto postawić w tematyce windykacji w Łodzi? My trafiliśmy przez znajomych na http://kroladwokat.pl/ który zapowiada się naprawdę dobrze, jednak wolelibyśmy się jeszcze trochę doradzić!

terapia dzieci z adhd
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 10
Rejestracja: 19 wrz 2019, 17:58

Re: Windykacja, a jaki adwokat - Łódź

Post autor: Agnes »

Jeśli chodzi o Łódź to nie jestem w stanie doradzić, za to mogę wskazać kancelarię z Wrocławia, która pomogła mi w sprawie windykacyjnej (http://kdkancelaria.pl/). W obecnych czasach Kancelarie prowadzą działalność również poza rynkiem lokalnym, może więc warto skorzystać ze sprawdzonej opcji?
Awatar użytkownika
Tymon
Posty: 205
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:04

Re: Windykacja, a jaki adwokat - Łódź

Post autor: Tymon »

W Łodzi to ja mam bardzo pozytywne zdanie o kancelarii Sobczak Maciejewska. Przy Pl. Dąbrowskiego 2 się mieszczą. Różnego rodzaju sprawami się zajmują, mają bardzo szeroki zakres usług i wielu kwestiach się specjalizują. Jak się tam zgłosicie będziecie mogli liczyć na bardzo indywidualne podejście, wiedzę i doświadczenie.
Awatar użytkownika
tenzly
Posty: 138
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:38

Re: Windykacja, a jaki adwokat - Łódź

Post autor: tenzly »

Są specjalne firmy, które specjalizują się wyłącznie w sprawach windykacji, przy długach. Powinniście takimi się zainteresować. Myślę, że tut firma http://pozwaniprzezfundusz.pl powinna super się sprawdzić. Tu znajdziecie pomoc gdy dostaniecie list, którego nadawcą jest Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny
Awatar użytkownika
tereska
Posty: 169
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:59

Re: Windykacja, a jaki adwokat - Łódź

Post autor: tereska »

Widzę, że propozycje z Łodzi już masz. Ja mam namiary na kancelarię, która pomoże jeśli potrzebna będzie wyndykacja Kraków. Tutaj http://www.migas-adwokat.pl/ jest Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyny Migas, która świadczy takie usługi. Warto sprawdzić, takie wsparcie będzie pomocne w odzyskaniu należności.
ODPOWIEDZ