Windykacja należności

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
Awatar użytkownika
RafaelH
Posty: 58
Rejestracja: 15 maja 2019, 22:01

Windykacja należności

Post autor: RafaelH »

cześć, piszę w takiej sprawie, potrzebuje odzyskac swoje pieniądze. Znalazłem firmę Solventoir, która cieszy się dość dobrą opinią. Korzystał ktos może z ich usług ?
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: Windykacja należności

Post autor: Maks78 »

Jeśli zależy Ci na odzyskaniu pieniędzy to po prostu skieruj sprawę do sądu. Po uzyskaniu nakazu zapłaty zgłoś się do kornika http://komornikgdansk-michalski.pl/ . To uczciwie załatwia sprawę, zgodnie z prawem bez balansowania na granicy przyzwoitości.

wiatrówki łódź
Awatar użytkownika
Banek
Posty: 70
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:54

Re: Windykacja należności

Post autor: Banek »

Wydaje Ci się, że pętla zadłużenia to koniec świata? Wcale nie musi tak być! Pomożemy Ci się z niej wydostać! Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić: http://stopwindykacji.prawnik20.pl/t8UZb9
Awatar użytkownika
helkama
Posty: 122
Rejestracja: 27 gru 2018, 11:08

Re: Windykacja należności

Post autor: helkama »

Jeżeli windykacja nie daje Ci spokoju i boisz sie o swój majątek to polecam kancelarię jaką jest http://www.kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ Znajdziesz tutaj bardzo dobrych prawników którzy poradzą sobie z każdą możliwą sprawą dotyczącą zadłużenia oraz windykacji czy nawet licytacji komorniczych.
Awatar użytkownika
voblen
Posty: 14
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:39

Re: Windykacja należności

Post autor: voblen »

Polecam sprawdzić ofertę kancelarii https://www.masterbill.com.pl/oferta/wi ... aleznosci/ jeżeli chodzi o windykację należności to są odpowiednimi osobami na odpowiednich stanowiskach. Miałem sporo czasu problem z dłużnikiem, a dzięki ich pomocy oddał mi wszystkie pieniądze, które był mi należny.
Awatar użytkownika
mondi
Posty: 229
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:07

Re: Windykacja należności

Post autor: mondi »

Jeśli macie problem z odzyskaniem pieniędzy, które wam się należą, to najlepiej udać się do prawnika. Windykacją w Krakowie zajmuje się ta kancelaria prawna http://www.migas-adwokat.pl/zakres_dzialalnosci.php . Na pewno ogromną zaletą jest to, że ma kompleksowy zakres usług, dzięki czemu można odzyskać swoje pieniądze.
Awatar użytkownika
OliV
Posty: 65
Rejestracja: 23 mar 2019, 23:43

Re: Windykacja należności

Post autor: OliV »

Windykacja należności to bardzo skuteczne działania, o czym swego czasu mogłam się sama przekonać, walcząc o opłacenie faktur od klientów. Wiele cennych informacji na jej temat znajdziemy na https://rpms.pl/windykacja i jestem przekonana, że dla każdego będzie to niezwykle pouczająca i pomocna zarazem lektura.

jak sklejać zdjęcia
vincent

Re: Windykacja należności

Post autor: vincent »

Niektóre firmy windykacyjne życzą sobie wpłacenia jakiejś kwoty za obsługę sprawy, co dla mnie jest nie do przyjęcia. Za to korzystam z przyjaznego narzędzia, platformy https://payhelp.pl/, gdzie zgłaszam przeterminowaną fakturę i nie ponoszę dodatkowych kosztów oprócz prowizji, która jest pobierana dopiero po ściągnięciu kasy od dłużnika.
MateuszWójt

Re: Windykacja należności

Post autor: MateuszWójt »

Zostanie oszukanym na duże pieniądze to dość niemiła sytuacja jaka może nas spotkać gdy prowadzimy chociażby biznes. Wiele się nasłuchałem od znajomych na ten temat i zazwyczaj powtarza się jeden schemat. Otóż potencjalny oszust daje się polubić, zyskuje nasze zaufanie, a po chwili przestaje się odzywać gdy otrzyma pieniądze za umowę z jakiej się nie wywiązał. Uzyskanie korzystnego wyroku sądowego to ważny krok do odzyskania długi. Jeżeli dłużnik nadal ociąga się z płaceniem należy bezzwłocznie skorzystać z takich usług jak komornik apelacja warszawska , Oczywiście nic na szybko, należy przejrzeć dostępne oferty. Takie kancelarie jak http://komornikzajac.pl/apelacja-warszawska/ mają dużo pozytywnych opinii więc z automatu powinny znaleźć się na naszej liście. Pamiętajmy o tym, że liczy się skuteczność działania.
Awatar użytkownika
Ronnie
Posty: 44
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:06

Re: Windykacja należności

Post autor: Ronnie »

Wiadomo, ze jest to trudna sytuacja dla każdej ze stron. Dlatego też korzysta się z pomocy takich firm jak http://sterrn.pl Zapoznajcie się z ofertą, znajdziecie tut między innymi usługi windykacyjne.
ODPOWIEDZ