własna firma

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
gość

własna firma

Post autor: gość »

mam odłożone trochę gotówki i zastanawiam sie nad tym w jaki sposób ja zagospodarować. Znajomi podpowiadają mi, by zając się produkcja mebli. To może byc bardzo dobry pomysł, jednak nie do końca wiem jak mam się za to zabrać. Znalazłam tutaj http://volpato.pl/ firmę, która ma w swojej ofercie elementy do mebli. Całą reszte chyba uda mi się znaleźć. Może podpowiecie mi czy to byłby dobry pomysł i czy się opłaca.
Awatar użytkownika
romsek
Posty: 43
Rejestracja: 22 mar 2020, 9:39

Re: własna firma

Post autor: romsek »

Własna firma to wygoda ale i obowiązki czy też problemy. No i z tym ostatnim to pomogła mi agencja http://capability.pl/ która swoimi działaniami zwiększa widoczność marki w sieci. Zrealizowali to poprzez marketing internetowy, w którym mają spore doświadczenie.
Vikuś

Re: własna firma

Post autor: Vikuś »

Moja firma wymaga wdrożenia systemów it, ja to nie wiem jak się za to zabrać. Na https://entra-group.eu/oferta/wdrozenia ... atycznych/ widziałam, że mają takie usługi, może skorzystam jednak z pomocy specjalistów, jak się nauczę to poprowadzę wszystko sam.
czeski21421

Re: własna firma

Post autor: czeski21421 »

Jeśli będziesz szukał biura do wynajęcia to polecam https://www.officelist.pl/. Znajdziesz tam bardzo dużo ofert w naprawdę konkurencyjnych cenach. Ja wynajmowałem już od nich 3 biura na przestrzeni lat i bardzo ich sobie chwalę. Służą pomocą na każdym kroku wynajmu, kontakt z nimi jest na najwyższym poziomie a same biura zadbane, nowoczesne - takie jakie opisane w ofercie. Nie ma tutaj żadnej nieścisłości. Mam nadzieję, że za kilka lat ponownie uda się nam na tyle urosnąć by ponownie powiększyć przestrzeń biurową.
grażynaa

Re: własna firma

Post autor: grażynaa »

romsek pisze: ↑30 cze 2021, 23:14 Własna firma to wygoda ale i obowiązki czy też problemy. No i z tym ostatnim to pomogła mi agencja która swoimi działaniami zwiększa widoczność marki w sieci. Zrealizowali to poprzez marketing internetowy, w którym mają spore doświadczenie.
Według mnie bardzo ważne jest by w firmach wprowadzić monitoring aktywności szkodników, który oferuje firma https://protect24h.pl/dla-firm/monitoring-ddd-haccp/ . U nas sprawdził się naprawdę bardzo dobrze. Jest to świetne rozwiązanie jeżeli firma ma np kontakt z żywnością
Melbourne

Re: własna firma

Post autor: Melbourne »

"Według mnie bardzo ważne jest by w firmach wprowadzić monitoring aktywności szkodników, który oferuje firma https://protect24h.pl/dla-firm/monitoring-ddd-haccp/ . U nas sprawdził się naprawdę bardzo dobrze. Jest to świetne rozwiązanie jeżeli firma ma np kontakt z żywnością
"

A czy ktoś z Was ma może ma może warsztat samochodowy ? Pytam bo szukam na chwile obecną bramy warsztatowej, najlepiej segmentowej jak tutaj https://www.systemo.eu/oferta/bramy-przemyslowe/
naryyzowa

Re: własna firma

Post autor: naryyzowa »

Budowanie zaufania klientów do firmy jest kluczowe dla jej sukcesu - https://noweinfo.pl/w-jaki-sposob-buduj ... -do-firmy/ . Może w tym pomóc doskonała jakość oferowanych produktów i usług. Gwarantowanie, że oferowane produkty i usługi są najwyższej jakości, jest kluczowe dla zdobycia zaufania klientów.
Maja

Re: własna firma

Post autor: Maja »

Zainwestowanie części gotówki w marketing może okazać się kluczowe dla sukcesu twojego biznesu w produkcji mebli. Skuteczna strategia marketingowa pozwoli dotrzeć do klientów, zbudować świadomość marki i zwiększyć sprzedaż, co ostatecznie przyczyni się do wzrostu zysków.
majkaaa

Re: własna firma

Post autor: majkaaa »

Inne korzystne rozwiązanie to zapewne Coworking Wrocław https://stcoffice.pl/wynajem-biur/strefa-coworkingowa/ . Osobiście rozważam skorzystanie z ich usług, ponieważ ich biura są wyposażone w sposób profesjonalny i zachęcający.
cienki

Re: własna firma

Post autor: cienki »

Prawo jest skomplikowanym obszarem, który stale się zmienia. Profesjonalny doradca prawny ma głęboką wiedzę na temat aktualnych przepisów i regulacji, co pozwala uniknąć niepotrzebnych ryzyk i zapewnia zgodność działalności firmy z obowiązującymi przepisami. Coraz więcej firm https://pultusk.biz/artykuly/hyde-park/ ... ,4016.html korzysta z takiej pomocy, oczywiście w różnym zakresie, wszystko zależy też często od rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej.
ODPOWIEDZ