Własna firma

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
Awatar użytkownika
wodnik
Posty: 40
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:40

Własna firma

Post autor: wodnik »

mam odłożone trochę gotówki i zastanawiam sie nad tym w jaki sposób ja zagospodarować. Znajomi podpowiadają mi, by zając się produkcja mebli. To może byc bardzo dobry pomysł, jednak nie do końca wiem jak mam się za to zabrać. Znalazłam tutaj http://volpato.pl/ firmę, która ma w swojej ofercie elementy do mebli. Całą reszte chyba uda mi się znaleźć. Może podpowiecie mi czy to byłby dobry pomysł i czy się opłaca.
Awatar użytkownika
stokrotkaaaa
Posty: 92
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:21

Re: Własna firma

Post autor: stokrotkaaaa »

Już przed założeniem własnej firmy warto przemyśleć sobie wiele kwestii, które mogą pozytywnie wpłynąć na funkcjonowanie takiej firmy. Jedną z nich będzie odpowiednie oprogramowanie, które usprawni prace w przedsiębiorstwie. Obecnie z tego typu rozwiązań korzystają rożne branże, nawet gabinety lekarskie się na takie decydują. Oprogramowanie medyczne dla przychodni medchart umożliwia prowadzenie dokumentacji pacjentów w formie elektronicznej, generowanie dokumentów czy wystawienia elektronicznych recept. To zaledwie kilka z zalet, a warto zapoznać się z wszystkimi. Program działa w chmurze, dzięki czemu dostęp do niego możliwy jest z każdego komputera.
Awatar użytkownika
Zemina
Posty: 43
Rejestracja: 23 lip 2019, 20:54

Re: Własna firma

Post autor: Zemina »

Zawsze uważałam że własna firma to bardzo dobry pomysł. Pracuje się u siebie i to mnie zawsze inspirowało. Ale jak już postanowimy taką firmę założyć to musimy koniecznie zainwestować w marketing. Bo musimy zacząć działać od razu to jest wazne.Bardzo dobrym i skuteczny narzedziem jest http://amplifying.pl/ Firma która sie tym zajmuje ma bardzo dobrych fachowców w swoich szeregach.wiedza oni jak skutecznie przyciągnąć konsumenta co jest ogromnie ważnym elementem. Warto powierzyć losy swojej firmy w dobre ręce.
Awatar użytkownika
SebastianA
Posty: 74
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:12

Re: Własna firma

Post autor: SebastianA »

Cześć. Czy uważacie, że ten program CRM będzie dobrym wyborem? Ja właśnie zastanawiam nad wyborem czegoś dobrego i sprawdzonego. Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym zakresie tematycznym.
W każdym razie emocje nie są oznaką słabości; są oznaką siły i pasji.
Awatar użytkownika
skorpion
Posty: 107
Rejestracja: 12 maja 2019, 20:14

Re: Własna firma

Post autor: skorpion »

W zdecydowanej większości branż obowiązkiem będzie posiadanie kasy fiskalnej. Jeśli będziesz takiej szukać, to na stronie https://www.pckf.pl/ znajdziesz firmę, która tematem zajmuje się już długi czas i po zapoznaniu się ze specyfiką branży dopasuje indywidualna ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Oferują oni również pomoc w kwestiach formalnych, jak i szkolenie z zakresu obsługi konkretnego urządzenia. W razie jakichkolwiek pytań w tym zakresie możesz się z nimi skontaktować.
Awatar użytkownika
kristi78
Posty: 176
Rejestracja: 27 lut 2019, 10:57

Re: Własna firma

Post autor: kristi78 »

Prowadzić własną firmę to jest super sprawa. Chociaż wiadomo, że bywają ciężkie momenty. Prowadzę rodzinny biznes, a mianowicie pensjonat w górach. Teraz chcemy przeprowadzić jego generalny remont. Już zaczęłam wstępnie rozglądać się za wyposażeniem i znalazłam https://freshtec.eu/suszarki-basenowe-c-22_97.html . Ta mogę kupić suszarki basenowe oraz inne akcesoria sanitarne.
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: Własna firma

Post autor: Maks78 »

Witam, zatsanawiam sie nad sprzedażą swojej spolki. W jaki sposob powinno sie to odbyc? Jak przekazac niezbedne dokumenty i jak zalatwic formalnosci? Co sądzicie o tym https://fordata.pl/vendor-due-diligence/ ? Chętnie poznam Wasze opinie. Co sądzicie?
Awatar użytkownika
kendi
Posty: 330
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:16

Re: Własna firma

Post autor: kendi »

Widziałem, że pytaliście o kompleksowe usługi logistyczne http://ejko.com.pl/ polecam sprawdzić tą firmę, która współpracuje z naszą firmą od dłuższego czasu i mam nadzieję, ze w nastepnych miesiacach ta współpraca bedzie przebiegac tak jak dzisiaj, czyli porządnie. Oby więcej takich firm i profesjonalnej logistyki w naszym kraju :)
Awatar użytkownika
faciosetakije
Posty: 516
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: Własna firma

Post autor: faciosetakije »

Ja mogę od siebie polecić bardzo dobrą firmę Zender, która zajmuje się projektowaniem, szyciem i przygotowywaniem odzieży dla pracowników w waszych firmach. Jak dla mnie naprawdę spoko opcja, bo jest przez nich obsługiwana każda http://zender.com.pl/branza/. Naprawdę warto sprawdzić.
Awatar użytkownika
krysta
Posty: 140
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:40

Re: Własna firma

Post autor: krysta »

Moim zdaniem posiadając własną firmę z pewnością warto posiadać oprogramowanie. Takie tworzenie oprogramowania swift najlepiej powierzyć w ręce specjalistów w tej dziedzinie. Ci po zapoznaniu się ze specyfika branży, jak i potrzebami firmy dopasują odpowiednie rozwiązania, które mają na celu usprawnienie działania danego biznesu.
Awatar użytkownika
Karolcia89
Posty: 164
Rejestracja: 11 cze 2019, 15:27

Re: Własna firma

Post autor: Karolcia89 »

Własna firma to świetna sprawa. Na początku na pewno będzie dużo pracy ale z czasem będzie co raz lepiej. Powinniśmy dobrze przemyśleć branże firmy, trzeba czymś się wyróżniać spośród innych firm. Na pewno warto zainteresować się tematem Internetu. Firma musi być obecna w Internecie, musi posiadać swoją stronę, istnieć w social media. Wydaje mi się, że lepiej powierzyć to zadanie firmie specjalistycznej. Ostatnio wyszukałam w Internecie agencję interaktywną Innovation Software, która specjalizuje się w Prestashop, Woocommerce oraz rozwiązaniach dedykowanych. Rdzeń działalności to dedykowane aplikacje webowe. Platformy B2B oraz sklepy internetowe. Firma pomaga również w integracji procesów firmy z zewnętrznymi systemami. Agencja zajmuje się również systemami CRM, outsourcingiem usług IT oraz szkoleniami IT. Ważną kwestią jest z pewnością system CRM. System CRM jest platformą internetową dla wszystkich, którzy kontaktują się z dużą ilością klientów i zależy im na tym aby mieć wszystkie informacje o współpracy w jednym miejscu. Zaletą CRM jest to, że umożliwia uzyskanie maksymalnych efektów, jeżeli chodzi o sprzedaż przy bardzo małym wysiłku, z tego względu, że rozwiązania CRM to narzędzie udostępniające komunikacje z klientami na każdej płaszczyźnie. Agencja Innovation Software może stworzyć autorski system CRM , który będzie idealnie dopasowany do Twojej firmy. Firma może stworzyć nowe moduły albo wprowadzić modyfikacje dla posiadanego już systemu CRM. Agencja przeprowadzi z Tobą konsultację i zaproponuje rozwiązania dla posiadanego systemy CRM. Warto zapoznać się z ofertą firmy na stronie http://innovationsoftware.pl/
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 52
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:45

Re: Własna firma

Post autor: foxi »

Własna firma to powód do dumy ale i bardzo duże wyzwanie organizacyjne.Nie wszyscy mogą prowadzić firmę - bo trzeba być zorganizowaną i odpowiedzialną osobą. Swoja firmę stale trzeba promować i zabiegać o klientów a najlepszym sposobem na zapoznanie potencjalnych klientów jest udział w targach wystawienniczych.Trzeba zaopatrzyć się w stoisko, morze namiot i jakieś miejsce na ulotki - potykacze.Wszystkie te potrzebne akcesoria załatwiamy w https://www.retio.pl/. Firma oprócz wysokiej jakości oferuje darmową dostawę oraz niezłe rabaty. pzdr
Awatar użytkownika
stokrotkaaaa
Posty: 92
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:21

Re: Własna firma

Post autor: stokrotkaaaa »

Prowadząc swoją firmę z pewnością trzeba ciągle ją rozwijać. Przy obecnej konkurencji nie można zostawać w tyle. Warto korzystać z narzędzi, które mają pozytywny wpływ zarówno na funkcjonowanie takiego miejsca, jak i na jego kontrolę. Jednym z nich będzie oprogramowanie. To rozwiązanie, którego korzystają obecnie różne branże, nawet ta medyczna. Z odpowiednim programem można spotkać się już nawet w gabinetach lekarskich. Tam popularny staje się Medchart, o którym wiele niezbędnych informacji znajdziesz na tej stronie https://medchart.pl/content/desktop-czy ... o-to-wazne .
Awatar użytkownika
krysta
Posty: 140
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:40

Re: Własna firma

Post autor: krysta »

Prawda jest taka, że obecnie na rynku pojawiło się wiele nowych technologii, które w niejednej branży warto będzie wykorzystać. Jedną z nich bez wątpienia jest druk 3D. Takie drukowanie przestrzenne umożliwiło wytwarzanie obiektów fizycznych w trójwymiarze. Ta technologia znalazła szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu jak i codziennym życiu, więc naprawdę warto z tego korzystać. Sporo informacji na temat druku 3D znajdziesz na https://dong.net.pl/technologia/drukowa ... rzenne-3d/ . Takie informacje mogą okazać się przydatne.
Awatar użytkownika
garry
Posty: 357
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:04

Re: Własna firma

Post autor: garry »

A jak we własnych firmach dbacie o wszelkie dane? Zabezpieczacie się jakoś? Bo teraz jest promocja tutaj https://www.arubacloud.pl/vps/oferta-vi ... erver.aspx na pakiety w chmurze i chyba to jest dobra opcja aby uniknąć ich utraty. Jestem zdania że najpierw trzeba inwestować w oprogramowanie które daje bezpieczeństwo danych a później można myśleć o kolejnych sprawach.
Awatar użytkownika
faciosetakije
Posty: 516
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: Własna firma

Post autor: faciosetakije »

Firmy coraz częściej decydują się na szkolenia np. takie : https://www.altkomakademia.pl/ , aby w ten sposób inwestować w swoich pracowników. Wtedy są bardziej lojalni, to także dobry sposób na zwiększenie efektywności pracy.
Awatar użytkownika
endi
Posty: 87
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:18

Re: Własna firma

Post autor: endi »

W firmach, zwłaszcza tych dużych na co dzień ma się do czynienia z dużą ilością dokumentów. Mimo komputeryzacji nie wszystko da się przeskoczyć. Dlatego warto współpracować z taką firmą jak https://www.archiwizacjadokumentow.com.pl/ , która zadba o dokumenty firmy. Ich zakres usług jest praktycznie kompleksowy, warto ich ofertę poznać.
Awatar użytkownika
Fuksja
Posty: 26
Rejestracja: 15 kwie 2019, 11:05

Re: Własna firma

Post autor: Fuksja »

Prowadząc własny biznes koniecznie trzeba rozważyć certyfikację ISO. Samo wdrożenie ISO jest wielkim krokiem. I może być trudne. Żeby proces był w miarę bezbolesny warto skorzystać z pomocy fachowca. Moim zdaniem najlepszy obecnie dostępny spec od ISO to pan Adam Sznajder z http://www.adees.net/. Pomógł tak dużej ilości firm, że trudno je nawet wymienić. Polecam.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: Własna firma

Post autor: mczay »

W razie gdybyś kiedyś potrzebował kupić dobrej jakości stal narzędziową, to ja polecam Ci tą ze strony: https://virgamet.pl/nc10-x165crv12-1-22 ... arzedziowa . Przyjrzałem się dobrze tej ofercie i stal jest na prawdę dobrej jakości i w zaskakująco korzystnej cenie. Sama firma cieszy się dobrą opinią, dlatego warto kupować właśnie ich stal :)
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: Własna firma

Post autor: Maks78 »

Ja mam zamiar otworzyć biznes ścisle związany z przemyslem chemicznym. Chodzi konkretnie o certyfikacje materialow chemicznych za pomocą analizy. Co sądzicie o zakupie urządzeń od tej firmy https://www.metrohm.com/pl-pl/przeglad- ... tr-ramana/ czy to profesjonalny sprzęt ?
Awatar użytkownika
SebastianA
Posty: 74
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:12

Re: Własna firma

Post autor: SebastianA »

Ostatnio do swojej firmy zainwestowałem w takie oprogramowanie https://www.vebo.pl/ . Wydaje się to być słusznym rozwiązaniem. Zwłaszcza jak czytam pozytywne opinie na ich temat w internecie. Podobno działają od dawna i proponują tylko i wyłącznie sprawdzone rozwiązania w zakresie oprogramowania.
W każdym razie emocje nie są oznaką słabości; są oznaką siły i pasji.
Awatar użytkownika
Karolcia89
Posty: 164
Rejestracja: 11 cze 2019, 15:27

Re: Własna firma

Post autor: Karolcia89 »

Też jestem na etapie szukania dobrego oprogramowania dla firmy. Musi to być sprawdzone rozwiązanie. Ja znalazłam w Internecie firmę Smart System. Czy ktoś słyszał o tej firmie? Więcej informacji na stronie http://www.system-smart.pl
Awatar użytkownika
yumia
Posty: 115
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:30

Re: Własna firma

Post autor: yumia »

W moim przekonaniu we własną firm warto inwestować, Trzeba dbać o jej nieustanny rozwój. Jednym z narzędzi, nad którym warto się zastanowić bez wątpienia jest oprogramowanie. To dobrze dobrane zarówno do potrzeb firmy, jak i danej branży zapewne pozytywnie wpłynie na funkcjonowanie przedsiębiorstwa, jak i na jego kontrolę. To rozwiązanie, które można spotkać w wielu miejscach, nawet w przychodniach lekarskich zwłaszcza wrypanych. Tam gabinet lekarski program medchart pozwala między innymi na prowadzenie elektronicznej dokumentacji, wystawianie elektronicznych recept czy korzystanie z aktualnej bazy leków. To tylko nieliczne z zalet dzięki którym codzienna praca w takim miejscu jest dużo łatwiejsza.

tonery a cartridge
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 81
Rejestracja: 26 mar 2019, 19:35

Re: Własna firma

Post autor: kasiunia »

Własna firma to świetna sprawa. Na początku na pewno będzie dużo pracy ale z czasem będzie co raz lepiej,choć można już na początku pomyśleć by określone procesy usprawniać i automatyzować.Najważniejsze moim zdaniem w tej kwestii jest zarządzanie relacjami z klientami czyli system CRM - zestaw procedur i narzędzi istotnych w zarządzaniu kontaktami z klientami.Jak od samego początku zaczniemy w sposób nowoczesny zarządzać tymi zasobami - będzie ok.
Awatar użytkownika
Mniszek
Posty: 136
Rejestracja: 04 wrz 2019, 22:31

Re: Własna firma

Post autor: Mniszek »

Warto inwestowac w najnowsze rozwiazania technologiczne, szczegolnie jesli prowadzimy firme o profilu produkcyjnym. W tym celu z pewnoscia taki system MES http://salwis.pl/mes-czyli-usprawnic-produkcje/ bardzo sie przyda - aby usprawnic wydajnosc produkcji i móc kontrolować wszystkiego procesy na każdym etapie. To takze system ktory pozwoli na wlasciwe rozdzielanie zadań pomiedzy pracownikami
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: Własna firma

Post autor: mczay »

Od razu powinieneś rozejrzeć się za jakimś terminalem płatniczym. Na stronie: https://www.paytel.pl/pl/nasza-oferta/oferta-terminali jest świetna oferta, w której jest duży wybór terminali. Firma cieszy się świetnymi opiniami, więc jestem pewien, że będziesz zadowolony z współpracy z nimi.
Awatar użytkownika
maciek8079
Posty: 144
Rejestracja: 05 lis 2019, 15:14

Re: Własna firma

Post autor: maciek8079 »

Od jakiegoś czasu myślałem nad tym odpowiednim systemem CRM. Rozważałem nawet, czy w ogóle warto inwestować w taki system. Nie ma co ukrywać, prowadząc firmę trzeba liczyć się z wieloma wydatkami. Natomiast po przeczytaniu tego artykułu https://craftware.pl/dla-it/rozwiazania-dla-it/ doszłem do wniosku, że CRM to podstawa w każdej firmie, w każdej branży. Ja planuję skorzystać z usług Craftware. Ktoś z was korzystał już z ich usług?
Awatar użytkownika
ireka
Posty: 5
Rejestracja: 29 gru 2019, 23:16

Re: Własna firma

Post autor: ireka »

Gdzieś w necie na pewno już coś jest na ten temat. Wydaje mi się, że jest to nieprzydatny temat.
Intelektualista, dumny ze swej inteligencji, jest niczym więzień, który pyszni się, że jego cela jest większa od innych.
Awatar użytkownika
pardons
Posty: 574
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:29

Re: Własna firma

Post autor: pardons »

Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj: https://ad-fenix.pl/
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: Własna firma

Post autor: Maks78 »

Mam firme zajmujaca sie produkcja i obrobka metali. Zastanawiam sie co mozeprzyspieszyc produkcje. Czy uwazacie,ze zastepowanie ludzi maszynami ma duzy wplyw na zwiekszenie produkcji i oplacalnosc? Co o tym sądzicie https://corobotics.pl/ ? Proszę o opinie.

kompas silva ranger
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: Własna firma

Post autor: Maks78 »

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z koniecznością pozyskiwania klientów. Warto postawić na marketing bezpośredni, który pozwoli przedstawić ofertę naszego przedsiębiorstwa, jak największej liczbie potencjalnych klientów. W tym celu ja skorzystałem z bazy, którą stworzono mi na zamówienie. A zajęło się tym profesjonalnie https://www.infobrokering.com.pl/baza-firm-niemieckich
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: Własna firma

Post autor: mczay »

To świetnie, że chcesz otworzyć swoją firmę – czy już wiesz, w jaki sposób będziesz ją reklamować? Ja, proponowałbym, abyś w kampanii reklamowej wykorzystał notyfikacje. Na rynku nie brakuje narzędzi, które mogą Ci pomóc w zarządzaniu nimi. To: https://push-ad.com/funkcjonalnosci/ jest jednym z nich.

fajne gry w android market
Awatar użytkownika
numia
Posty: 135
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:43

Re: Własna firma

Post autor: numia »

Grunt to też dobre wyposażenie. Warto tutaj wspomnieć o sklepie https://dla-przemyslu.pl/odbojnice-z-tw ... ronne.html w którym kupicie najróżniejsze, profesjonalne artykuły dla przemysłu. Przykładowo znajdziecie tam odbojnice z tworzywa sztucznego, barierki ochronne.
Awatar użytkownika
kristi78
Posty: 176
Rejestracja: 27 lut 2019, 10:57

Re: Własna firma

Post autor: kristi78 »

Słusznie o tym wszystkim piszecie. Ja jeszcze dodatkowo chciałabym się skupić na firmowej łazience, która powinna mieć dobre wyposażenie. Tak się składa, że mogę wam zdradzić gdzie owe artykuły sanitarne możecie kupić... A mianowicie tutaj https://freshtec.eu/suszarki-do-rak-met ... -1_38.html .
Awatar użytkownika
kendi
Posty: 330
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:16

Re: Własna firma

Post autor: kendi »

Nasza firma również zajmuje się produkcją i obróbką metali i teraz szukamy firmy, która dostarczy nam transformatory i będzie zawsze miała w gotowości serwis najlepiej 24/7 bo wiecie jak to jest każdy obsuw generuje straty. Przeglądając kilka ofert trafiliśmy na firmę https://www.egsystem.pl/ z tego co widzę dostarczyli już wielu firmom sporo transformatorów i przeprowadzili tysiące transakcji. Mam nadzieję, że będzie warto jakby co dam znać jak ułożyła się wspólpraca gdyby kiedyś komuś było to potrzebne.

spontex ściereczki
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: Własna firma

Post autor: Maks78 »

Prowadząc własną firmę, musicie zawsze pamiętać o rozwoju swoim jak i swoich pracowników, dzięki czemu Twój biznes również się rozwinie. W tym mogą Wam pomóc trenerzy z https://leadership-center.pl/, który swoją wiedzą z zarządzania zbierali wiele lat.
Awatar użytkownika
Blonnie
Posty: 45
Rejestracja: 04 gru 2019, 17:49

Re: Własna firma

Post autor: Blonnie »

Ostatnio myślałam troszkę na temat tego, jak mogłabym usprawnić swoją firmę i znalazłam taki program http://activrec.com/pl do monitorowania komputerów. Zastanawiam się nad tym czy coś takiego u siebie nie wprowadzić? Czy polecacie takie oprogramowanie? Ponoć, nie tylko pozwala on sprawdzać swoich pracowników co robią na komputerach, ale i również chronić przed wyciekiem cennych informacji z naszych komputerów.
Awatar użytkownika
kesmar
Posty: 10
Rejestracja: 10 mar 2020, 13:47

Re: Własna firma

Post autor: kesmar »

A jakie są Wasze metody na promowanie firmy? Oprócz reklamy lokalnej i reklamy w internecie znajomy podsunął mi pomysł żeby skorzystać z godła promocyjnego tutaj na stronie https://jakoscroku.pl/ jest troche wiecej napisane na ten temat. Sadzicie, ze to faktycznie w jakis sposob moze wplynac na rozpoznawalnosc mojej marki?
Awatar użytkownika
zając
Posty: 179
Rejestracja: 23 paź 2019, 16:57

Re: Własna firma

Post autor: zając »

Ogólnie rynek nieruchomości chyba nie lubi nudy i zawsze coś się na nim musi dziać. Ja przede wszystkim całkiem niedawno miałem okazję korzystać z oferty https://metropolis.pl/biura-lokale-wynajem/ gdyż musiałem znaleźć lokale do wynajęcia w jak najkrótszym czasie. Podyktowane to było moimi życiowymi sprawami, ale najważniejsze że całość udało się załatwić w czasie.
Awatar użytkownika
levek30
Posty: 8
Rejestracja: 16 mar 2020, 9:20

Re: Własna firma

Post autor: levek30 »

Przy okazji ja prowadzę własną firmę i czasem muszę coś zamówić przez internet. Teraz mam pytanie odnośnie oferty https://www.automatyka24.pl/pl/katalog/ ... 1-g2-2-0-0 a konkretniej tego manometru wydaje mi się, że bardzo dobra cena jest tutaj tylko jak z jakością? Czy ktoś miał okazję sprawdzać?
Awatar użytkownika
garry
Posty: 357
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:04

Re: Własna firma

Post autor: garry »

Jeśli potrzebujesz artykułów BHP i jednocześnie chcesz dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy z zakresu BHP to skorzystaj z tego bloga https://blog-glovex.pl/ Nie tylko dostarcza wiele artykułów z zakresu BHP ale ma też sklep internetowy. W jednym miejscu masz wszystko czego potrzeba aby w miejscu pracy było bezpiecznie.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 81
Rejestracja: 26 mar 2019, 19:35

Re: Własna firma

Post autor: kasiunia »

Masz swoją firmę to pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę z tego jak ważna jest reklama. Jest to szczególnie istotne w momencie powstania firmy, kiedy najbardziej zależy nam na pozyskaniu klientów. Kiedy firma powstanie istotne jest by poinformować o tym fakcie jak najszersze grono ludzi - do tego służą ulotki i wizytówki. Później możemy zamówić inne gadżety ale zawsze musimy mieć dobrego partnera, który zrealizuje takie zamówienia. Bardzo dobrą ofertę ma ta drukarnia internetowa - https://www.diamond-druk.pl/ ,gdzie za darmo otrzymasz zamówienie a jakość zawsze jest na wysokim poziomie. pzdr
Awatar użytkownika
voblen
Posty: 14
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:39

Re: Własna firma

Post autor: voblen »

Niebawem planujemy otworzyć własny biznes ze znajomym, ale z tego co się zorientowaliśmy potrzebne nam są różne pozwolenia zintegrowanie związane z ochroną środowiska. W okolicy znaleźliśmy firmę https://www.ggsprojekt.pl/ochrona-srodowiska/ która tego rodzaju pozwolenia pomaga uzyskiwać tylko pytanie do osób doświadczonych w temacie czy to jest konieczne czy można to wszystko załatwić na własną rękę?
Awatar użytkownika
faciosetakije
Posty: 516
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: Własna firma

Post autor: faciosetakije »

Reklama jest ważna na każdym etapie prowadzenia firmy. Wiadomo na początku, aby przyciągnąć klientów. Później jest potrzebna do rozwoju, utrzymania stałych odbiorców i pozyskiwania nowych. Trzeba cały czas modyfikować reklamę, zmieniać jej rodzaj i treść. Tutaj : https://rzeszowska24.pl/index.php?optio ... Itemid=238 możecie poczytać na temat billboardów jako forma reklamy.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 54
Rejestracja: 03 lip 2019, 17:22

Re: Własna firma

Post autor: paniola »

W każdej firmie strona nternetowa to podstawa, jednak reklama w sieci to nie wszystko. Warto zwrócic także uwagę na skuteczkę reklamę lokalną. Napewno taka reklama jest tez skuteczna, ale warto postawic takze na wielkoformatową reklamę https://www.retio.pl/ Ścianka reklamowa to idealna propozycja do postawienia na schodach, czy przed drzwiami firmy. Z pewnoscia przyciaga coraz więcej klientów.
Awatar użytkownika
parasol
Posty: 66
Rejestracja: 27 sie 2019, 20:47

Re: Własna firma

Post autor: parasol »

Czy przy tym co się teraz w Polsce i ogólnie na świecie dzieje nie boicie się o swoje biznesy? Macie jakąś poduszkę finansową? Ja mam góra na miesiąc dwa ale nie wiem co zrobię jeśli sam zachoruje? Albo jeszcze do tego jakiś wypadek? Nie dam rady opłacić rachunków. Czytałam ten artykuł https://iexpert.pl/porada-eksperta/jak- ... asciciela/ i zaczynam zastanawiać się nad takim ubezpieczeniem. Myślicie że warto?
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 62
Rejestracja: 19 cze 2019, 20:46

Re: Własna firma

Post autor: zenka »

zając pisze: ↑14 mar 2020, 19:07 Ogólnie rynek nieruchomości chyba nie lubi nudy i zawsze coś się na nim musi dziać. Ja przede wszystkim całkiem niedawno miałem okazję korzystać z oferty https://metropolis.pl/biura-lokale-wynajem/ gdyż musiałem znaleźć lokale do wynajęcia w jak najkrótszym czasie. Podyktowane to było moimi życiowymi sprawami, ale najważniejsze że całość udało się załatwić w czasie.
Szukałam biura, niewielkiego ale w nowoczesnym budynku, w biznesowej dzielnicy. Na https://visionoffices.pl/powierzchnie-biurowe/ trafiłam na fajna ofertę, wszystkie warunki spełnione, lokal sama sobie urządzam jak chcę.
Awatar użytkownika
stokrotkaaaa
Posty: 92
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:21

Re: Własna firma

Post autor: stokrotkaaaa »

Własna firma to niełatwe zadanie i wie to każdy, kto kiedykolwiek miał z tym do czynienia. Nieustannie trzeba coś nadzorować, coś kontrolować i doglądać. Warto więc korzystać z narzędzi dostępnych na rynku, które zdecydowanie nam w tym pomogą. Jednym z nich z pewnością bezie oprogramowanie. Obecnie na jego wdrażanie decydują się już nawet przychodzie lekarskie, gdzie taki program daje możliwość między innymi prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej , umawiania wizyt według kalendarza czy przypomnienia sms o terminie kolejnej wizyty, dzięki czemu coraz mniej ich wypada. To tylko nieliczne z zalet posiadania takiego programu.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 146
Rejestracja: 23 wrz 2019, 5:35

Re: Własna firma

Post autor: pukla123 »

własny biznes to kapitalna sprawa, ja z kolei prowadzę sklep internetowy, mam fajne oprogramowanie sprzedazowe https://sellintegro.pl/13-comarch-optima i to ono wyręcza mnie prawie we wszystkim.
Awatar użytkownika
facecik2
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwie 2020, 0:23

Re: Własna firma

Post autor: facecik2 »

Ja polecam wszystkim zainteresować się własnym biznesem, choć w obecnych czasach pandemii to trzeba być wyjątkowo ostrożnym. Na szczęście moją branżę kryzys całkowicie nie dopadł, a wręcz odwrotnie. Moje zarobki względem poprzedniej pracy wzrosły niebotycznie, a przy tym zawsze męczyłem się pracując na cudzy rachunek. Przez dwa lata korzystam z usług https://contentninja.pl i moje zainteresowanie usługami znacznie wzrosło.
Awatar użytkownika
sasuke22
Posty: 46
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:43

Re: Własna firma

Post autor: sasuke22 »

Jeżeli prowadzimy własną firmę to trzeba zadbać o wiele rzeczy. Polskie prawo dyktuje różne przepisy związane z BHP. Ważną sprawą są również rzeczy z zakresu PPOŻ. Firma https://www.seka.pl/uslugi/uslugi-bhp-i ... resu-ppoz/ oferuje audyt PPOŻ, który sprawdzi, czy dany budynek jest dobrze przygotowany na ewentualność pożaru.
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: Własna firma

Post autor: Maks78 »

Prowadzenie własnej firmy nauczyło mnie by uczyć się od najlepszych i podpartywać działania przodujących firm. Zawsze szukać rozwiązań dedykowanych danej branży, bo jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Wszystkie usprawnienia i rozwiązania do swojej pieczarkarni biorę od jednej firmy, która zajmuje się profesjonalnie właśnie tą branżą. Nawet gumowe odbojnice biore od nich http://luckygrower.com/gumowa-odbojnica-scienna/
Awatar użytkownika
abstynent
Posty: 68
Rejestracja: 14 kwie 2019, 20:03

Re: Własna firma

Post autor: abstynent »

Prowadząc sprzedaż warto zoptymalizować poszczególne etapy działalności. U nas bardzo dobrze sprawdzają się przenośne drukarki etykiet. Wcześniej, przy stacjonarnych drukarkach w różnych punktach magazynu traciło się czas na przemieszczanie się. U nas się znacząco zwiększyła efektywność.
Awatar użytkownika
Misieq
Posty: 121
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:32

Re: Własna firma

Post autor: Misieq »

Myślę, że podstawą jest odpowiednie wyposażenie dopasowane do rodzaju działalności. Dla osób otwierających sklep dobra opcją jest skorzystanie z projektowania wykonania kompleksowego wyposażenia lokalu. Takie usługo oferują specjaliści z Ergostore https://ergostore.pl/ . Dzięki atrakcyjnie zaprojektowanemu wnętrzu sklepu klienci z pewnością chętniej będą robili w nim zakupy.
Awatar użytkownika
Henryk98
Posty: 40
Rejestracja: 08 sty 2020, 21:23

Re: Własna firma

Post autor: Henryk98 »

Własna firma to spore wyzwanie i masa obowiązków trzeba zadbać o wyposażenie gabinetu. Kupić odpowiednie meble, szafy metalowe które świetnie się sprawdzą na dokumenty firmowe. Duży wybór tego typu szaf znajdziecie na https://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/szafy-metalowe/
Awatar użytkownika
garry
Posty: 357
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:04

Re: Własna firma

Post autor: garry »

Jak masz własną firmę zwłaszcza z zakresu produkcyjnego to będziesz potrzebować porządnych sprężarek oraz kompresorów a te zapewnią ci tutaj https://www.almig.pl/ Nie tylko możesz je zakupić w atrakcyjnej cenie ale także wynająć na określony czas co pozwoli obniżyć koszta działalności.
Awatar użytkownika
nika
Posty: 86
Rejestracja: 15 sty 2019, 16:42

Re: Własna firma

Post autor: nika »

Koniecznie pamiętaj też o tym, aby zadbać o wszystkie kwestie techniczne w swojej firmie. Poczytaj o tym, czym są profesjonalne pomiary elektryczne w Szczecinie PomiarTech: http://pomiary-szczecin.pl/ . Mogą to być pomiary odbiorcze ale też pomiary okresowe.
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: Własna firma

Post autor: Maks78 »

Prowadząc własny biznes sprzedażowy, na pewno warto ciągle myśleć o tym jak zwiększyć sprzedaż. W tym może Wam pomóc https://www.nethansa.com/pl/blog/fba-ko ... -amazonie/ oraz ich inny artykuły, dzięki którym dowiesz się jak skutecznie zwiększyć sprzedaż, dzięki Amazonowi.
Awatar użytkownika
martawojnusz88
Posty: 3
Rejestracja: 11 maja 2020, 16:44
Kontakt:

Re: Własna firma

Post autor: martawojnusz88 »

Moim zdaniem warto być na czasie z informacjami z ZUS. W dzisiejszych czasach warto zainteresować się tematem tarczy antykryzysowej o której pisze moja znajoma https://www.zus.info.pl/tarcza-antykryz ... ze-do-zus/
Największy portal o ZUS na https://www.zus.info.pl/
Awatar użytkownika
Oxyhoca
Posty: 26
Rejestracja: 23 lut 2020, 13:40

Re: Własna firma

Post autor: Oxyhoca »

Własna firma do duże zobowiązanie, warto pomóc sobie samemu i ułatwić sobie pracę za pomocą dobrego programu kadrowego. Ja osobiście korzystam z programu Kadryl i uważam że lepiej trafić nie mogłem https://www.icnet.pl/oferta/oprogramowanie/kadryl
Awatar użytkownika
sunder30
Posty: 38
Rejestracja: 20 maja 2020, 9:33

Re: Własna firma

Post autor: sunder30 »

Mogę polecić firmę https://www.ggsprojekt.pl/hydrogeologia/ za szybkie i sprawne projekty i wykonanie otworów studziennych. Właśnie na takiej jakości usługi mi zależało.
Awatar użytkownika
Jamess
Posty: 42
Rejestracja: 20 mar 2020, 22:30

Re: Własna firma

Post autor: Jamess »

Przeprowadzcie u siebie testy penetracyjne - http://www.vorg.pl/czym-sa-testy-penetr ... je-zlecic/ ? To kontrolowa akcja, która umożliwiają sprawdzenie, czy system teleinformatyczny wykorzystywany przez firmę jest w stanie zapewnić jej skuteczną ochronę. Myślę, że warto takie testy wykonywać.
Awatar użytkownika
czeski21
Posty: 40
Rejestracja: 27 lip 2019, 13:27

Re: Własna firma

Post autor: czeski21 »

W pierwszej kolejności zainwestuj w narzędzia, które usprawnią Twoją pracę. Od początku prowadzenia firmy warto gromadzić dokumenty w formie plików PDF, których zawartość swobodnie będziesz edytować i przesyłać swoim klientom lub pracownikom. Tutaj znajdziesz kilka sprawdzonych i godnych polecenia programów, które pomogą w zarządzaniu informacjami i obiegu dokumentów.
Awatar użytkownika
mondi
Posty: 229
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:07

Re: Własna firma

Post autor: mondi »

Na pewno tutaj https://fordata.pl/badanie-due-diligenc ... ie-polega/ warto sobie zerknąć i poczytać na temat badanie due diligence spolki. Jest tam bowiem wiele cennych i praktycznych informacji oraz udziału systemu Fordata w takim procesie. Warto poznać jak działa takie rozwiązania w konkretnym procesie, aby podjąć decyzję o jego użytkowaniu.
Ostatnio zmieniony 02 cze 2020, 22:08 przez mondi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
garry
Posty: 357
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:04

Re: Własna firma

Post autor: garry »

Jeśli poszukujesz specjalistycznych narzędzi do swojej firmy to polecam zapoznać się z ofertą https://stmech.eu/ bo są to specjaliści którzy zapewnią ci najlepsze produkty w najniższej cenie. Dzięki nim dostaniesz narzędzia ścierne, elektryczne czy też pneumatyczne jak i urządzenia mechaniczne. Pełen zakres oferty przedstawi wykwalifikowana obsługa sklepu co gwarantuje najlepszy wybór.
Awatar użytkownika
biznesowa
Posty: 84
Rejestracja: 30 gru 2019, 23:21

Re: Własna firma

Post autor: biznesowa »

Ja również planuję otworzyć własną firmę i zastanawiam się nad otworzeniem spółki, sporo czytałam na ten temat ponieważ interesuje mnie sama spółka od strony bezapieczeństwa, na stronie https://sprzedajspolke.pl/ Mogę kupić spółkę która nie zmusza mnie do płacenia ZUS a po za tym gdy dzieje się źle mogę sprzedać spółkę i nie mieć z jej tytułu rzadnych zadłuzeń.
Awatar użytkownika
kasiek
Posty: 192
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:07

Re: Własna firma

Post autor: kasiek »

Zlecacie komuś pakowanie i wysyłkę zamówień z waszych sklepów online? Ja trafiłam dzisiaj na http://perfectmeridian.pl/pakowanie-uslugowe/ i zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty tej firmy.Z tego co widziałam zajmuje się ona przechowywaniem, pakowaniem i wysyłką zamówien do klientów.
Awatar użytkownika
momus
Posty: 220
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:20

Re: Własna firma

Post autor: momus »

Chmura, to dynamicznie rozwijający się dział informatyki, który z pewnością będzie odgrywał coraz to większą rolę w działalności każdej firmy. Usługi chmurowe stają się coraz bardziej dostępne i przystępne, dlatego też warto się na nie zdecydować. Ja całkiem od niedawna współpracuję z firmą https://cloudferro.com/ - zerknijcie na ich stronę w wolnej chwili, znajdziecie tam wszystkie niezbędne informacje.
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 96
Rejestracja: 26 lut 2019, 12:57

Re: Własna firma

Post autor: rozmowna »

Możemy mieć naprawdę różne pomysły na biznes, ale jeśli będziemy odpowiednio o niego dbać, to zawsze się uda. U nas na przykład szef to chce chłopakom na warsztacie taką maszynę https://polsver.pl/ dokupić i lekko poszerzyć działalność o blacharkę. No jak się myśli o tym, żeby wszystko było na swoim miejscu, to z czasem naturalne jest to, że będzie się człowiek rozwijał.
Awatar użytkownika
monaliza13
Posty: 72
Rejestracja: 21 cze 2019, 11:17

Re: Własna firma

Post autor: monaliza13 »

Należy pamiętać o ochronie danych osobowych. Dlatego warto sprawdzić sobie tą ofertę https://www.isecure.pl/ Pomagają przygotować wymagane dokumenty, w imieniu klienta przeprowadzają uzgodnienia z urzędami, prowadzą korenspondencję, opracowują potrzebne procdury. A dla pracowników firmy prowadzą szkolenia.
Awatar użytkownika
mondi
Posty: 229
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:07

Re: Własna firma

Post autor: mondi »

Na tym blogu https://fordata.pl/category/blog/fuzje-i-przejecia/ znajdziecie wiele cennych i praktycznych informacji na temat fuzji i przejęć, ale nie tylko. Myślę, że warto pozyskiwać taką wiedzę, która pozwoli na sprawne prowadzenie firmy oraz oczywiście jej rozwój. Trzeba zawsze stawiać na profesjonalne narzędzia, które usprawniają takie zadania.
Ostatnio zmieniony 07 lip 2020, 23:36 przez mondi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: Własna firma

Post autor: Maks78 »

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestowac w biznes zwiazany z warzywami? Ja akurat mysle o pieczarkach. Wiem,ze maszyny sa bardzo drogie...http://luckygrower.com Co sądzicie ? Czy mozna dostac na takie sprzęty jakies dofinansowanie?
Awatar użytkownika
skorpion
Posty: 107
Rejestracja: 12 maja 2019, 20:14

Re: Własna firma

Post autor: skorpion »

Ja wpadłam niedawno na pomysł. Otóż w naszej okolicy w promieniu 30km nie ma żadnej firmy, która oferuje usługi lawetą. Pomyślałam, że to dobry pomysł na biznes dla mnie i męża. Nie musiałby wyjeżdżać do Niemiec do pracy. Czytałam nawet na https://ih.katowice.pl/uslugi/zakup-law ... -wiedziec/, ile kosztuje laweta i akurat starczyłoby nam z oszczędności. Co sądzicie? Jak mąż przyjedzie w przyszłym tygodniu to chcę mu przedstawić swój pomysł ;)
Awatar użytkownika
Jamess
Posty: 42
Rejestracja: 20 mar 2020, 22:30

Re: Własna firma

Post autor: Jamess »

Własny biznes wiąże się w większości przypadków z posiadaniem własnego lokalu. Jeśli jesteście właśnie na etapie jego poszukiwania to podrzucam Wam namiary na ten portal z ogłoszeniami - https://ogis.pl/o/ogloszenia/2334-lokal ... -wynajecia . Może któreś Was zaciekawi.
Awatar użytkownika
tenzly
Posty: 138
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:38

Re: Własna firma

Post autor: tenzly »

Wyzwanie jest tu spore, na pewno trzeba się dobrze przygotować do prowadzenia własnej firmy. Nie raz trzeba będzie sporo zainwestować we własną firmę. Sprawdźcie sobie tu może ofertę od https://www.import-maszyn.eu Znajdziecie tu spory wybór urządzeń biurowych.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: Własna firma

Post autor: mczay »

Dobrą innowacją dla biznesu jest taki system do zarządzania rezerwacjami jak https://www.bookero.pl/ dzięki któremu klienci mogą dokonywać rezerwacji przez aplikacje mobilną, mogą również zarządzać informacjami i odwoływać spotkania. Super sprawa i pomocna w każdym biznesie.
Awatar użytkownika
delta
Posty: 6
Rejestracja: 07 lip 2020, 18:47

Re: Własna firma

Post autor: delta »

Poszłam o krok dalej i założyłam firmę w Niemczech, nie było to takie proste. Wiadomo inny kraj, bariera językowa czy też dokumentacja, więc własna firma to nie taka prosta sprawa. Jednak aby nie błądzić rozpoczęłam współpracę z polskie biuro rachunkowe w Niemczech. Była to bardzo dobra decyzja, firma pomogła w załatwieniu wszelkich formalności i do dziś prowadzi księgowość w mojej firmy.
Awatar użytkownika
Pinotto
Posty: 23
Rejestracja: 28 cze 2020, 20:53

Re: Własna firma

Post autor: Pinotto »

Ja szukałem pomocy by pozyskać kredyt na firmę, troszkę w długi popadliśmy przez tego coronawirusa. Znajomy polecił mi Open Cach, pożyczka pozabankowa, na jasnych i bardzo korzystnych warunkach
Awatar użytkownika
Jurek552
Posty: 80
Rejestracja: 23 cze 2020, 21:15

Re: Własna firma

Post autor: Jurek552 »

Prowadząc własną firmę może być tak, że będziesz potrzebować specjalistycznych maszyn. Na pewno przydadzą Ci się agregaty, których mógłbyś użyć przy awarii prądu. Na stronie: https://www.bthfast.pl/producent/mitsubishi dostępne są części do silników mitsubishi, które często są wykorzystywane w agregatach. Być może będziesz mieć też ich maszyny, więc lepiej zapisz sobie tą stronę :)
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: Własna firma

Post autor: Maks78 »

Jeśli prowadzicie własną firmę, to na pewno powinniście zainteresować się takimi rzeczami jak bezpieczeństwo dokumentów i plików, dlatego polecam zajrzeć na https://fordata.pl/data-room-vs-dropbox/, gdzie poznacie różnice między virtual data roomem, a dropboxem, który często wybierany jest jako miejsce, do przechowywania poufnych dokumentów.
Awatar użytkownika
yumia
Posty: 115
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:30

Re: Własna firma

Post autor: yumia »

Prowadząc sklep internetowy bardzo ułatwił mi sprzedaż laserowy skaner kodów kreskowych. Dzięki niemu na bieżąco wprowadzam produkty do programu magazynowego i wiem w każdej chwili ile produktów posiadam i czy czegoś nie brakuje. Skaner kupiłam w sklepie https://www.pckf.pl/skanery-kodow-kreskowych w dobrej cenie i na dodatek firma przeszkoliła mnie z obsługi skanera. Przydatne urządzenie do biura i magazynu.
Awatar użytkownika
numia
Posty: 135
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:43

Re: Własna firma

Post autor: numia »

A co myślicie o ofercie https://www.globuslighting.pl ? Czy ktoś z was może korzystał z ich oferty? Kolega ich ostatnio chwalił. Z tego co wiem zakładali mu nowoczesne, inteligentne oświetlenia oparte o technologię LED. Ich technologia oświetleniowa daje ponoć niesamowite korzyści ekonomiczne.

nóż taktyczny mfh
Awatar użytkownika
pardons
Posty: 574
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:29

Re: Własna firma

Post autor: pardons »

Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat https://www.lekom.pl/inteligentny-dom/i ... wietlenie/
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: Własna firma

Post autor: Maks78 »

Witam, pewna firma ma dlug u mojej firmy. Bardzo zalezy mi na odzyskaniu pieniedzy,jednak spotkania i listy nic nie pomogly. Jak odzyskac dlug? https://www.system3000.pl/cennik/ Co o tym sądzicie? Czy warto zglaszac sie o pomoc do takich firm? Pomozcie.
Awatar użytkownika
wujbrzozowski
Posty: 123
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:54

Re: Własna firma

Post autor: wujbrzozowski »

Każda firma to różne wyzwania, firma budowlana potrzebuje dobrej jakości - wydajnego sprzętu. Młoty wyburzeniowe są szczególnie narażone na uszkodzenia, dlatego warto wybierać te najbardziej trwałe i niezawodne. Osa Polska to dystrybutor młotów firmy Osa https://osapolska.pl/mloty-wyburzeniowe-hb/ na stronie znajdziemy szczegółowe dane techniczne, nie ma u nas problemu z naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi.
Awatar użytkownika
kasandra3
Posty: 73
Rejestracja: 07 cze 2019, 9:43

Re: Własna firma

Post autor: kasandra3 »

Dla mnie najgorsze jest to że brakuje mi doby po prostu. Ostatnio jak tylko dowiedzialam się że istnieje coś takiego jak wirtualna asystentka Brella to od razu skorzystałam bo wreszcie ktoś kompetentny mnie może odciążyć z obowiązków
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 168
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:02

Re: Własna firma

Post autor: Eliza111 »

Chciałbym Wam polecić stronę https://qsecurities.pl/uslugi-rejestr-akcjonariuszy , gdzie znajdziecie podmiot z uprawnieniami do rejestru spółek akcyjnych oraz akcyjno-komandtywoych. Będzie to obowiązkowe juz od 30 wrzesnia .
Awatar użytkownika
marian489
Posty: 48
Rejestracja: 18 mar 2019, 15:56

Re: Własna firma

Post autor: marian489 »

Znacie jakiegoś specjalistę w dziedzinie datacenter? Chcemy troszkę uporządkować dane, usystematyzować i co ważne odpowiednio przechować. Ważne, ktoś godny zaufania.
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: Własna firma

Post autor: Maks78 »

Jeśli prowadzicie własną firmę i musicie czasem archiwizować dokumenty w taki sposób, by nikt ich później nie mógł odczytać, to na pewno powinniście zajrzeć na https://fordata.pl/zaczernianie-tekstu- ... to-dobrze/, gdzie będziecie mogli dowiedzieć się jak skutecznie zaczerniać tekst w dokumentach, by nikt ich później nie mógł odczytać, ani nie mógł zaczernienia odwrócić.
Awatar użytkownika
maciek8079
Posty: 144
Rejestracja: 05 lis 2019, 15:14

Re: Własna firma

Post autor: maciek8079 »

Jakie stosujecie środki odkażające i dezynfekujące w Waszej firmie? Obecnie jest to bardzo ważna rzecz, nie tylko ze względu na bezpieczeństwo, ale również i ze względu na różnego rodzaju kontrole. Sprawdźcie sobie, co i jak i zaopatrzcie się w najlepsze produkty.
Awatar użytkownika
garry
Posty: 357
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:04

Re: Własna firma

Post autor: garry »

Jak masz własną firmę to musisz zadbać o należyte zabezpieczenie tras komunikacyjnych a w tym pomoże ci oferta tej firmy https://konarch.pl/kategoria/slupki-i-l ... i-stalowe/ Mają wiele lat doświadczeń i szeroki wybór produktów dla każdej firmy. Ich produkty doceniono nie tylko w kraju ale i zagranicą.
siła

Re: Własna firma

Post autor: siła »

Własna firma to i spora odpowiedzialność nie tylko za siebie ale także za ludzi, którzy tworzą ową firmę. Dlatego też ważne jest aby dobrze podzielić odpowiedzialność zarządu i by każdy wiedział na czym to wszystko polega. Dlatego też ta strona http://gielda-spolek.pl/odpowiedzialnosc-zarzadu/ może nam bardzo wiele wyjaśnić co do tego tematu. Warto przeczytać i zapoznać się z tym o czym piszą
Świątek

Re: Własna firma

Post autor: Świątek »

A co myślicie o własnej firmie w branży pomocy drogowej? Znalazłem w sieci taką firmę https://g.page/r/CTi82CFyejXqEBA . Mają dużo opinii także chyba interes się kręci, sam nie wiem co o tym myśleć.
Awatar użytkownika
Yeliz
Posty: 69
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:20

Re: Własna firma

Post autor: Yeliz »

Prowadzenie własnej firmy jest trudne, ale się opłaca. Warto pomyśleć też o rozwijaniu jej na inne rynki. Czytałam, że popularnym kierunkiem jest Wielka Brytania. Pomysł może wydawać się trudny do zrealizowania, ale ta firma https://www.taxangels.pl/ załatwia wszystkie formalności, a nawet prowadzi dalszą dokumentację, czyli kompleksowo obsługują spółkę.
jesień

Re: Własna firma

Post autor: jesień »

Wiele osób zastanawia się jak założyć firmę i czy jest to trudne, ile formalności jest z tym związane. Otóż, nie jest trudne bo własną działalność można założyć w sześciu prostych krokach.
jeleń

Re: Własna firma

Post autor: jeleń »

Jeśli szukacie rzeczowego źródła informacji w kwestii komputerów i ogólnie sprzętu IT, to zdecydowanie polecam wam wszystkim ten wpis https://www.mamnewsa.pl/magazyn/jak-wyb ... 2Eh1DGWLfg gdzie znajdziecie mnóstwo merytorycznej wiedzy. Zdecydowanie polecam.
płaczek

Re: Własna firma

Post autor: płaczek »

Z własną firmą jest tak, że ciągle trzeba ją rozwijać. Jeśli będzie inaczej, z pewnością wykorzysta to konkurencja. Od jakiegoś czasu mocno do przodu posunęły się nowe technologie. Wiele firm z nich korzysta bo wiele ułatwiają. Jedną z tych już powszechnie znanych z pewnością jest drukowanie przestrzenne. Jest ono pomocne z wielu gałęziach przemysłu. Do druku potrzebne jest na przykład skanowanie laserowe 3D budynków . To temat, którym ja od jakiegoś czasu się interesowałem. Na szczęście w sieci można znaleźć naprawdę wiele na ten właśnie temat.
Awatar użytkownika
oriana
Posty: 36
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:35

Re: Własna firma

Post autor: oriana »

We własnej firmie na pewno trzeba zadbać o bezpieczeństwo. W końcu wiele osób przechowuje ważną dokumentację lub informacje o klientach. Dlatego przyda się system bezpieczeństwa. Takie można zamówić tutaj https://www.optiguard.pl/systemy-alarmo ... i-dostepu/ . Systemy są na czytniki kart, biometryczne czy na kod dostępu. Pochodzą od znanych producentów.
żal

Re: Własna firma

Post autor: żal »

Ja wolę laptop bo mogę zawsze mieć go przy sobie a wydajność jest zbliżona do komputerów stacjonarnych. Duży wybór znajdziesz tutaj https://itnes.pl/laptopy-lenovo-thinkpa ... -site.html zarówno jeśli chodzi o laptopy jak i stacjonarne komputery. Jeśli nie potrafisz wybrać to skorzystaj z pomocy obsługi sklepu.
Łoizy

Re: Własna firma

Post autor: Łoizy »

Dokumenty firmowe nie mogą być od tak niszczone, jak nam się podoba. Często są tam dane naprawdę bardzo wrażliwe, więc lepiej uważać. Zdecydowanie moim zdaniem najbezpieczniejszym wyjściem jest współpraca w tym zakresie z odpowiednią firmą. Profesjonalnym niszczenem dokumentów zajmują się w https://medienpartner.pl/. Zerknijcie, jak taka usługa dobrze wygląda

karty nano sim play
Królik

Re: Własna firma

Post autor: Królik »

Jak masz własną firmę zwłaszcza gabinet fizjoterapeutyczny to pomyśl jak usprawnić system rejestracji czy obiegu dokumentacji bo istnieją już rozwiązania. Dokumentacja medyczna elektroniczna to ułatwienie dla cienie jak i pracowników zwłaszcza że wszystko można zrobić online a dokumenty wypełnia się dzięki systemowi rozpoznawania mowy zamiast tradycyjnie papierowo. Oszczędzasz czas swój i swojego pacjenta.
Błażejbłażejewski

Re: Własna firma

Post autor: Błażejbłażejewski »

Mając swój biznes warto jest zainwestować w skaner do dokumentów w celu posiadania kopii dokumentów w formie elektronicznej. Nie raz zdarza się, że są potrzebne jakieś dokumenty i trzeba przewalać stosy segregatorów. Dzięki archiwum elektronicznemu dużo łatwiej jest zachować porządek w dokumentach. U siebie w firmie posiadam skaner od nich https://alstor.pl/produkty/skanery-do-dokumentow/.
Kaśka22

Re: Własna firma

Post autor: Kaśka22 »

Jak masz własną firmę zwłaszcza z branży produkcyjnej to możesz potrzebować usługi cięcia blach a wtedy wykorzystaj park maszynowy http://ciecielaser.pl/ciecie-laserowe-blach/ Są to specjaliści z tego zakresu a dodatkowo mogą zaoferować usługi uzupełniające jak piaskowanie lub piaskowanie. Na pewno sprostają twoim wymaganiom jakościowo jak i cenowo.
Jadźka22

Re: Własna firma

Post autor: Jadźka22 »

Jeśli masz własną firmę to musisz dbać o jej reklamę i kontakt z klientami. Dlatego warto aby przekonać klienta do swoich pomysłów a wtedy trzeba wykorzystać możliwości jakie daje oferta firmy https://academia-cad.pl/projektowanie-cad/ Mogą stworzyć wizualizację lub animację 3D twojego produktu lub usługi aby pokazać ją klientowi i ewentualnie nanieść poprawki jeszcze przed wdrożeniem do realizacji. Idealne rozwiązanie dla firm więc zainteresuj się ofertą.
Grześ

Re: Własna firma

Post autor: Grześ »

Do biura na pewno się przyda klimatyzacja i dlatego warto skorzystać z oferty tej firmy https://clima.com.pl/ Mają w ofercie nie tylko klimatyzatory najlepszej firmy czyli Toshiba ale także usługi serwisowe oraz naprawy. Wszystko to w atrakcyjnej cenie i z szybką realizacją a to najważniejsze dla klienta.
Wacław

Re: Własna firma

Post autor: Wacław »

sasuke22 pisze: ↑03 kwie 2020, 0:45 Jeżeli prowadzimy własną firmę to trzeba zadbać o wiele rzeczy. Polskie prawo dyktuje różne przepisy związane z BHP. Ważną sprawą są również rzeczy z zakresu PPOŻ. Firma seka oferuje audyt PPOŻ, który sprawdzi, czy dany budynek jest dobrze przygotowany na ewentualność pożaru.
U mnie w firmie przeglądy systemów ppoż wykonała firma Intelectro https://systemypozarowe-24.pl/. Bo jedno to system wdrożyć w firmie a drugi utrzymać go w świetności, aby zawsze był sprawny i spełniał swoją rolę. To nie tylko kwestia zobowiązań prawnych i strach przed karami ale też ochrona majątku
Eldaśkar

Re: Własna firma

Post autor: Eldaśkar »

Być może klienci nie chcą wymieniać zbyt wielu danych wrażliwych przez internet. Ja jestem osoba przewlekłe chora, moja choroba powoduje wiele wyłączeń ubezpieczeniowych, raczej wole o tym nie dyskutować mailem. Ale dowolny komunikator już będzie spoko.

Dobrze będzie rownież zainwestować w odpowiedni program do obsługi klienta.

http://mikroprzedsiebiorcaroku.pl/a/uqw ... e-sprzedaz

Na stronie jest podpowiedź jak wprowadzić system wspierający sprzedaz.
jaśkaa

Re: Własna firma

Post autor: jaśkaa »

Jak masz własną firmę to pewnie archiwizacja i porządkowanie dokumentów jest dość problematyczne. Tutaj https://www.globaloffice.pl/archiwizacj ... okumentow/ można kupić różne akcesoria które ułatwią zapanowanie nad chaosem. Nam to bardzo ułatwia pracę w biurze.
kaśka00

Re: Własna firma

Post autor: kaśka00 »

Witam,zalezy mi na tym,by zainwestowac w dobry Internet do firmy. Pracujemy ze stronami Internetowymi,wiec bardzo zalezy mi na tym,by internet byl szybki. https://panwybierak.pl/blog/co-to-jest-internet-5g/ Co o tym sądzicie? Chętnie poznam wasze opinie, pozdrawiam.
krzyś

Re: Własna firma

Post autor: krzyś »

Bardzo ważna jest reklama firmy w internecie, dlatego warto korzystać z profesjonalnej pomocy. Zobaczcie tu https://onetrend.pl/ Sami nie zareklamujecie dobrze swojej firmy. A w tej agencji jest świetna, profesjonalna ekipa. Mogą was rozreklamować na stronach www, stworzy opisy na podstrony czy wpisy na bloga. Sprawdźcie te propozycje - warto.
Gośka22

Re: Własna firma

Post autor: Gośka22 »

Kiedy prowadzisz własną firmę to zależy ci na jej rozwoju i jak najszybszym wybiciu na rynku dlatego trzeba stawiać na nowe rozwiązania jak chatbot Takie rozwiązanie pozwala uzyskać odpowiedzi na najważniejsze pytania klientowi niezależnie od pory dnia. Oczywiście automatyzacja nie przyspieszy wszystkich procesów ale znacząco je usprawni.
Bibię

Re: Własna firma

Post autor: Bibię »

bardzo polecam też stworzenie odpowiedniej aplikacji webowej czy mobilnej. Co do aplikacji webowej to moim zdaniem jest to bardzo dobre rozwiązanie bo jest możliwość pobierania w czasie rzeczywistym z ponad 20 giełd. A co do samej aplikacji i ogólnie PPC System widziałam tutaj sporo informacji https://www.qarbon.pl/pl/services/
bożena

Re: Własna firma

Post autor: bożena »

Posiadając własną firmę bardzo ważna jest skuteczna dla niej reklama. Seo sklep oferuje skuteczne pozycjonowanie w sieci za pomocą link building. Polecam sprawdzić ich ofertę https://backlink24.pl/informacje/37-sklep-seo.html . Posiadają długoletnie doświadczenie, a ich działania są mega korzystne.
Oluś

Re: Własna firma

Post autor: Oluś »

W każdej firmie na pewno przyda się niszczarka - dlatego warto zobaczyć tu https://niszczeniedokumentow.eu/ Ta firma wam doradzi zakup najlepszej dla waszych potrzeb niszczarki. A jeśli macie dużo dokumentów czy nośników danych do utylizacji to możecie zlecić to tej firmie. W sumie to chyba lepsze rozwiązanie pozwoli na oszczędność czas i pieniędzy.
Żaklin

Re: Własna firma

Post autor: Żaklin »

Moim zdaniem, każda firma powinna posiadać kogoś, kto się zajmie obsługą prawną firmy. Z mojej strony, polecam ich https://www.bialystok-adwokaci.eu/spraw ... arcze.html. Jedną z ich specjalizacji jest prawo gospodarcze, dlatego pomogą Ci w wielu sprawach. Na przykład, pomogą wyegzekwować należne Ci świadczenie od nieuczciwego kontrahenta, zarówno te pieniężne jak też niepieniężne.
molą

Re: Własna firma

Post autor: molą »

Coraz więcej osób stawia na własny biznes :) ale pamiętajcie o tym, aby przy tym wszystkim nie zapominać o nowoczesnych systemach oraz kontakcie z klientem. Tutaj na bank będziecie zadowoleni z contact center, które oferuje https://www.cludo.pl/integracje/ - sprawdźcie to koniecznie w wolnej chwili.
Wróżka

Re: Własna firma

Post autor: Wróżka »

Znacie już może nową opcję jaka jest na stronie https://www.umownik.pl/ to kompleksowe narzędzie do zawierania umów przez Internet: generowania treści, negocjowania warunków, potwierdzenia ich zawarcia oraz weryfikacji tożsamości kontrahentów. Bardzo fajna wygodna i tez bezpieczna opcja na kontakt z klientem.
Osiołek23

Re: Własna firma

Post autor: Osiołek23 »

bożena pisze: ↑21 kwie 2021, 10:16 Posiadając własną firmę bardzo ważna jest skuteczna dla niej reklama. Seo sklep oferuje skuteczne pozycjonowanie w sieci za pomocą link building. Polecam sprawdzić ich ofertę https://backlink24.pl/informacje/37-sklep-seo.html . Posiadają długoletnie doświadczenie, a ich działania są mega korzystne.
Według mnie reklama to bardzo ważna sprawa, ale trzeba to robić z głową. Poczytaj sobie co nie co tym na https://adnext.pl/blog/grywalizacja/. Są tam bardzo przydatne informacje na temat strategii marketingowej w internecie i nie tylko.
hańka77

Re: Własna firma

Post autor: hańka77 »

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestować w siebie i swoj rozwoj? Chętnie dowiem się więcej na ten temat https://leadership-center.pl/ Czy szkolicie się w domu? Chętnie poznam waszeopinie na temat szkolenia się w domu przy pomocy jakiś blogów. Czy uważacie,ze tod obry pomysl?
Józek22

Re: Własna firma

Post autor: Józek22 »

Jeśli masz własną firmę to z czasem możesz potrzebować wsparcia dobrego prawnika lub doradcy podatkowego i wtedy warto wykorzystać możliwości portalu ekancelaria.tv W tym miejscu dostaniesz pełne wsparcie specjalistów z każdej dziedziny prawa. Nie tylko wyjaśnią ci co należy zrobić podczas konferencji online ale także przygotują odpowiednie pisma a wszystko to w atrakcyjnej stawce.
Sławomir

Re: Własna firma

Post autor: Sławomir »

Osobiście chciałbym Wam polecić ofertę producenta gadżetów reklamowych, w którego ofercie znajdziecie gadżety reklamowe w najlepszej cenie na rynku. Korzystałem z ich sklepu wielokrotnie i nigdy nie było najmniejszego problemu z zamówieniem. Czy ktoś z Was również korzystał?
aerń

Re: Własna firma

Post autor: aerń »

Jasne, ale najpierw sporządź dobry biznesplan. Uwzględnij w nim także wykonanie sieci magistralnej okablowania, zaoszczędzisz sobie kosztów później. My dopiero niedawno skorzystaliśmy z tego rozwiązania i w końcu mamy jednolity system okablowania części telekomunikacyjnej i teleinformatycznej. Ty zajęła się firma firma S-Cabling https://s-cabling.pl/oferta/cobicabling-cobinet z Leszna i szczerze ich polecam. To dobrzy specjaliści, są rzetelni, pracują terminowo.
łllm

Re: Własna firma

Post autor: łllm »

Czasami w firmie potrzebne są zmiany. My zaczęliśmy tyle tracić, że wiedzieliśmy, że zmianę trzeba wdrożyć jak najszybciej. Skorzystaliśmy z usług Kancelarii Ekonomiczno-Prawnej DORADCA https://www.doradca.mail.pl/oferta/rest ... siebiorstw z Warszawy. Oni przeprowadzili u nas audyt, a później wykonali kompletną restrukturyzację, która skończyła się na tym, że odbiliśmy się od dna. W końcu mamy profit, zaczynamy coraz lepiej zarabiać i wychodzić z długów. Serdecznie ich wszystkim polecam.
Cześka22

Re: Własna firma

Post autor: Cześka22 »

Jeśli masz własną firmę to polecam pomyśleć o reklamie a najlepiej na początek zamówić prezentację swojej działalności tutaj https://tworzenieprezentacji.pl/ Wykonają prezentację na najwyższym poziomie dzięki której będziesz miał reklamę na targi czy pokaz dla klientów i kontrahentów. Mają odpowiednią wiedzę i doświadczenie więc nie zawiodą twoich oczekiwań.
Oleś

Re: Własna firma

Post autor: Oleś »

Również zastanawiam się, nad otworzeniem firmy recyklingowej. Na tą chwile, jestem na etapie szukania maszyny do recyklingu. Czy znacie firmę, która takie produkuje? Mam również do was pytanie, czy wiecie jakie pozwolenia będą potrzebne, na otwarcie takiej działalności?
łurszula43

Re: Własna firma

Post autor: łurszula43 »

Jak prowadzicie własną firmę to ja wam powiem że znalazłam artykuł https://poradniki.net/kiedy-warto-skorz ... ingu-kadr/ o tym na czym polega outsourcing kadr i coraz więcej przedsiębiorstw się na to decyduje. Zobaczcie jakie korzyści to daje, może i u was będzie to lepszym rozwiązaniem na przyszłość?
róbrus

Re: Własna firma

Post autor: róbrus »

Jeżeli zdecydowaliście się na prowadzenie własnej firmy budowlanej to polecam wam zajrzeć na stronę https://yorkpromotion.com/oferta.html Firma ta zajmuje się wykonywaniem makiet i wizualizacji inwestycji budowlanych. Każda inwestycja musi mieć odpowiednia makietę i wizualizację, która przyciągnie potencjalnych klientów.
ępki

Re: Własna firma

Post autor: ępki »

Specjalizuję się w wyrobach z mięsa wołowego, zarówno przetworzonego, jak i pakowanego próżniowo oraz surowego. Od momentu, kiedy zacząłem kupować półtusze w firmie Kacperitto https://www.skupbydla-sprzedazmiesa.pl/ przybyła ilość klientów. Mięso jest naprawdę wyjątkowej jakości. Zadowala nawet najbardziej wybrednych smakoszy.
łączność

Re: Własna firma

Post autor: łączność »

Własna firma to często sporo wyzwań i problemów, jednym z nich są samochody. Jak łatwo rozliczać się z kierowcami. Z pomocą mogą przyjść karty paliwowe. Firma Flotex ma w ofercie np. takie https://www.flotex.pl/nowa-karta-paliwo ... ex-polska/ , dzięki nim pracownicy będą tankować dobrej jakości paliwo, a my nie będziemy mieli problemu z rozliczeniami.
Violuś

Re: Własna firma

Post autor: Violuś »

Prowadzenie firmy wiąże się z koniecznością rozwiązywania wielu problemów i umiejętnością zaradzenia sobie w trudnej sytuacji. Czasami nawet nie jesteśmy świadomi tego ,że dopadł nas kryzys czy problem. Często bywa tak właśnie wewnątrz firm w kontekście kontaktów międzyludzkich - mowa o komunikacji .Dobrze funkcjonująca komunikacja przekłada się na dobrze funkcjonującą firmę natomiast nieefektywna komunikacja może generować straty nawet do 40 tys. zł na pracownika. Poczytajcie sobie o tym - https://publicrelations.pl/nieefektywna ... commplace/ a dowiecie sie ,że dobrze jest zrobić audyt informacyjny .Po audycie dowiemy sie co dolega relacjom międzyludzkim oraz jak temu zaradzić.
maśniak

Re: Własna firma

Post autor: maśniak »

aerń pisze: ↑15 maja 2021, 12:19 Jasne, ale najpierw sporządź dobry biznesplan. Uwzględnij w nim także wykonanie sieci magistralnej okablowania, zaoszczędzisz sobie kosztów później. My dopiero niedawno skorzystaliśmy z tego rozwiązania i w końcu mamy jednolity system okablowania części telekomunikacyjnej i teleinformatycznej.
a pomyśleliście już o dobrej aplikacji która uniemożliwi szpiegowanie firmy i wyciek poufnych informacji? Można to zrobić dzięki https://usecrypt.com/ UseCrypt Safe, bo to aplikacja desktopowa, szyfrująca dane w połączeniu z serwerem
Adam Ż.

Re: Własna firma

Post autor: Adam Ż. »

Nadzór nad systemami przeciwpożarowymi oraz innymi kwestiami bezpieczeństwa prowadzi u nas KOF Regard BHP Rzeszów - jeżeli szukacie bardzo dobrej jakości odzieży ochronnej to również polecam się u nich zaopatrywać, usługi tej firmy możemy jak najbardziej polecić.
Baśka

Re: Własna firma

Post autor: Baśka »

Będąc w temacie własnej firmy, zastanawiam się, gdzie mogłabym dostać solidne siedziska modułowe do restauracji? Prowadzę od jakiegoś czasu małą restauracje, ale jako że była pandemii, to nie przyjmowaliśmy gości wewnątrz lokalu. Teraz uległo to zmianie i chciałabym jakoś odświeżyć wnętrze. Znacie jakieś ciekawe sklepy z tego typu asortymentem?
Sławomir

Re: Własna firma

Post autor: Sławomir »

Moim zdaniem właściwa komunikacja w zespole znacząco usprawnia prace, dlatego warto zadbać, aby były na właściwym poziomie. Wszystkim zainteresowanym tematem mogę zdecydowanie polecić warsztaty online , ponieważ jest to doskonałe rozwiązanie. Co o tym sądzicie?
Ręcki

Re: Własna firma

Post autor: Ręcki »

Natomiast jeżeli do produkcji będziecie jednocześnie potrzebowali wysokiej jakości w zakresie takich elementów, jak tuleje szalunkowe to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Tarnopal u których będziecie mogli znaleźć rozwiązania z najwyższej półki https://tarnopak.pl/tuleja-szalunkowa/ które umożliwiają wykonanie z betonu kolumny, słupa, podpory o przekroju kołowym. Pozdrawiam i mam nadzieję, że również będziecie pozytywnie zaskoczeni wyborem!
Kłaczek22

Re: Własna firma

Post autor: Kłaczek22 »

Jak prowadzisz własną firmę zwłaszcza produkcyjną to ważne jest mieć kogoś kto zna się na przepisach o ochronie środowiska i w razie potrzeby będzie nam w stanie pomóc w razie kontroli czy też uzyskania zgód. Ja korzystam z usług https://www.ekomeritum.pl/ która ma wiedzę jak i doświadczenie w prowadzeniu takich spraw. Dzięki nim procesowanie zmian idzie sprawnie a koszt usług nie jest wygórowany.
Awatar użytkownika
giny6
Posty: 383
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:47

Re: Własna firma

Post autor: giny6 »

Prowadzenie firmy to przede wszystkim zadbanie o kwestie praktyczności, ale także odpowiednie przygotowanie danych przestrzeni. Na pewno planowanie produkcji jest czymś na co warto zwrócić uwagę i co daje mnóstwo korzyści. Zachęcam zatem do skorzystania z pomocy profesjonalistów w tym obszarze czyli https://entra-group.eu/definicja/planowanie-produkcji/ gdzie trafisz na naprawdę pomocne i wartościowe propozycje.
Jerzy Łośś

Re: Własna firma

Post autor: Jerzy Łośś »

Jeśli właśnie prowadzimy biuro, potrzebujemy dużo miejsca na dokumentację, a tego miejsca nie mamy to warto zdecydowanie pomyśleć o tym, aby skorzystać z takiej usługi, jak archiwum zewnętrzne. Bardzo dobra kwestia. Mamy dokumenty poza biurem, w pełni bezpieczne, mamy do nich dostęp w razie potrzeby. To mega wygodne i mega praktyczne
KokoszŁ

Re: Własna firma

Post autor: KokoszŁ »

Jeśli chodzi o leasing pracowniczy to w Szczecinie mieści się biuro Wega.Lyrea https://www.wegalyrea-legalizacja.pl/dl ... racowniczy i oni pomogą wam w zorganizowaniu dla waszej firmy solidnych pracowników z Ukrainy, Białorusi czy Rosji. Załatwią sprawy związane z legalizacją pobytu i legalnym zatrudnieniem pracownika, wszystkim fachowo się zajmą. Ja jestem z ich usług w 100 % zadowolony.
wisła

Re: Własna firma

Post autor: wisła »

Jeśli chodzi o rozwój biznesu, to warto wprowadzić narzędzia, które usprawnią działania firmy, a także pozwolą zaoszczędzić wam czas. Tego typu usługi, oferuje firma: https://milestonedw.pl/uslugi/szkolenia-i-asysty/ . Przeprowadzają też świetne szkolenia, dzięki którym nauczycie się obsługi oprogramowania.
Jaś

Re: Własna firma

Post autor: Jaś »

Ktoś już wspominał o programach medycznych. Ja ostatnio trafiłem na taką ofertę tu https://www.rsqdoctor.com/ To bardzo dobry program np do gabinetów lekarskich. Usprawni pracę każdego lekarza. Skraca czas wypełnianie dokumentacji medycznej. Min jest w tym programie system wystawiania e-recept i e-skierowań.
zdziś

Re: Własna firma

Post autor: zdziś »

Moim zdaniem, świetną opcją na weryfikowanie przyszłych pracowników, są testy, które zapewnia ta firma: https://proficompetence.com/ . Dodatkowo, przeprowadzają szkolenia przygotowujące do pracy z wykorzystaniem ichniejszych testów czy narzędzi. Dla mnie to świetna opcja.
paśka

Re: Własna firma

Post autor: paśka »

Co do sprzątania firmy to ja bardzo polecam http://www.provaco.pl , według mnie dobrze byłoby mieć sprzęt do czyszczenia jak i środki, które wam pomogą w uporządkowaniu przestrzeni. Teraz jeszcze ta pandemia więc pewnie macie znacznie większe wymagania ze strony sanepidu.
Grześ

Re: Własna firma

Post autor: Grześ »

Prowadząc firmę warto pomyśleć o dobrym ubezpieczeniu. Zobaczcie tu https://superpolisa.pl/faq/rodzaje-ubez ... ssistance/ Są tu różne rodzaje ubezpieczeń. Mnie zainteresowało ubezpieczenie Assistance prawne, dla firm i concierge. Zapewnia ono min wsparcie techniczne, ale także w razie konieczności dozór i transport mienia czy sprzątanie po szkodzie. Moim zdaniem to korzystna oferta.
maruś0443

Re: Własna firma

Post autor: maruś0443 »

A może ciekawi Was to, jaka jest najbogatsza firma w polsce ? Mnie zawsze takie statystki interesują i też z ciekawością patrzę na rozwój największych firm w Polsce, bo zawsze można się nimi inspirować i wdrażać podobne rozwiązania. Myślę, że bez żadnego problemu każdy znajdzie najlepsze i najodpowiedniejsze rozwiązania.
sorellaś23

Re: Własna firma

Post autor: sorellaś23 »

Rzeczywiście warto inwestować w polski przemysł. Trzeba przyznać, że ta gałąź gospodarki prężnie się rozwija, coraz więcej czynności jest zautomatyzowanych pozostawiając człowiekowi tylko czynności operatorskie. I bardzo dobrze, dzięki temu produkcja jest dużo wydajniejsza. Żaden przemysł nie obyłby się bez czujników przemieszczenia takich jak enkodery magnetyczne , które stosuje się w maszynach czy na liniach produkcyjnych. Są one wielkim krokiem naprzód, dlatego też stosuje się je w innych sektorach elektroniki jak np. w komputerach czy pojazdach
Awatar użytkownika
skorpion
Posty: 107
Rejestracja: 12 maja 2019, 20:14

Re: Własna firma

Post autor: skorpion »

Podczas rekrutacji pracowników warto wysłać ich na test kompetencji zawodowych. Dzięki takim testom dowiemy się czy dany kandydat jest odpowiedni na dane stanowisko. Ogólnie uważam, że warto inwestować w takie testy i wysyłać pracowników na szkolenia.
Wiesław

Re: Własna firma

Post autor: Wiesław »

Z myślą o usprawnieniu organizacji pracy w firmie produkcyjnej powstała aplikacja OnePower. Informacje na temat jej funkcji można przeczytać na stronie internetowej https://smart4up.com/.
______________________________________________________________________________
Mikołaj

Re: Własna firma

Post autor: Mikołaj »

Jeśli szukacie biura dla waszej firmy najlepszą opcją jest skorzystanie z pomocy biura nieruchomości. W ten sposób zaoszczędzicie mnóstwa czasu i nerwów. Od siebie mogę polecić biuro nieruchomości https://www.vertigoproperty.pl/ za duży profesjonalizm i mnogość ofert.
krzyś

Re: Własna firma

Post autor: krzyś »

Moim zdaniem warto postawić na program https://cashdirector.com/ . Jest to zdecydowanie najlepsza opcja jeżeli chcemy odciążyć się od zarządzania płatnościami. Pilnuje i planuje transakcji, pomaga w fakturowaniu, więc jest to dosyć duża oszczędność czasu jak i pieniędzy
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: Własna firma

Post autor: Maks78 »

Wszystkim przedsiębiorcom polecam lekturę tego artykułu https://fordata.pl/.
Dowiecie się tam bowiem jak firmy dostosowują się do rynku. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych wskazówek, które mogą okazać się naprawdę niezwykle pomocne. Rozejrzyjcie się tam koniecznie.
Lućka

Re: Własna firma

Post autor: Lućka »

W każdej firmie musi znaleźć się miejsce na biuro a w nim miejsce na komputer. Dzisiaj bez komputera nie wiele można zdziałać. W zależności od potrzeb wyposażamy swój komputer w odpowiednie programy ale by biuro dobrze funkcjonowało muszą znaleźć się w nim programy biurowe. Zapewnia je oprogramowanie ms office.Najczęściej to word i excel.
Jadźka13

Re: Własna firma

Post autor: Jadźka13 »

Jak prowadzisz własną firmę zwłaszcza sklep internetowy z to z czasem będzie trzeba wdrożyć nowoczesne oprogramowanie najlepiej szyte pod daną specyfikację. Rynek ma wiele rozwiązań w ofercie i na pewno znajdziesz coś dla siebie. Myślę że forumowicze też doradzą gdzie się udać z tym tematem.
Kołcz55

Re: Własna firma

Post autor: Kołcz55 »

Niezależnie czy chcesz prowadzić sklep internetowy czy też firmę produkcyjną to faktycznie nie obędzie się bez nowoczesnego oprogramowania. Warto wdrożyć ja jak najszybciej bo sprawdza się maksyma że czas to pieniądz. Tu nie ma czasu na przerzucanie papierków tylko trzeba zadbać aby towar lub usługa była u klienta niemal od ręki. Takie systemy wdroży ci https://wins.pl/ i na pewno zrobi to udanie o czym świadczą jego inne wdrożenia.
miśka98

Re: Własna firma

Post autor: miśka98 »

Miałam okazję przeczytać artykuł https://stalowemiasto.pl/artykuly/artyk ... z&id=51794 i właśnie z niego dowiedziałam się, że w niektórych firmach stosowany jest tak zwany alpinizm przemysłowy. Zastanawiałam się, ilu pracowników zatrudnia taka firma? Nie wiem, czy sama odważyłabym się na taką pracę, jestem pełna podziwu dla tych osób.
Sebuś11

Re: Własna firma

Post autor: Sebuś11 »

Jak prowadzisz prywatną klinikę czy gabinet i poszukujesz sprzętu medycznego takiego jak wyposażenie całych bloków operacyjnych to polecam odwiedzić stronę https://www.inmed.pl Znajdziesz tutaj nie jedną a wiele bardzo interesujących ofert które powinny przykuć twoją uwagę. Ceny są naprawdę interesujące więc polecam.
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: Własna firma

Post autor: Maks78 »

Myślę, że czasami ciężko jest w ogóle dostać kredyt. O najlepszych warunkach już nie wspominając. Moi rodzice prowadzą firmę i chcą wziąć kredyt hipoteczny. Pomoc znaleźli dopiero w https://ambulatorium-kredytowe.pl/trudn ... -dla-firm/.
Pozdrawiam.
Ryśku

Re: Własna firma

Post autor: Ryśku »

Mając własną firmę, należy nieustannie myśleć o jej rozwoju. Moim zdaniem, jeżeli nie macie aż tak dużych wolnych funduszy, lepiej będzie zdecydować się na leasing od jakiejś sprawdzonej firmy. Z tego co wiem, to tutaj https://www.leason.pl/leasing-starych-maszyn/ można liczyć na ciekawe oferty, więc koniecznie się do ich zgłoście
wersoł

Re: Własna firma

Post autor: wersoł »

Prowadząc własna firmę trzeba mieć oczy na około głowy. Warto wyposażyć ją w sprzęt gaśniczy oraz znaki ppoż dzięki czemu gdzie bezpieczniej i wszystkie przepisy zostaną spełnione. Najczęściej systemy różnego typu dają większy komfort użytkowania budynku.
Oluś32

Re: Własna firma

Post autor: Oluś32 »

Jak prowadzisz własną firmę to pamiętaj o tym aby mieć sprawdzonego tłumacza. Jak będziesz potrzebował jakichkolwiek tłumaczeń czy to specjalistycznych czy też zwykłych to kieruj je tutaj https://tlumaczenia-gk.pl/ Bez problemu poradzą sobie z każdym jeśli chodzi o język angielski. Nie tylko będziesz mieć pewność że wszystko jest zrobione jak należy ale i na czas oraz atrakcyjnej stawce.
baśkaa

Re: Własna firma

Post autor: baśkaa »

Jeżeli prowadzicie własną firmę transportową to od siebie mogę wam polecić jeden z najlepszych monitoringów jakim jest https://www.truckonline.pl/ . Korzystamy z niego od kilku miesięcy i szczerze mówiąc okazał się po prostu doskonały, więc warto na niego postawić
BłażejK

Re: Własna firma

Post autor: BłażejK »

Na pewno warto wybrać przede wszystkim rozwiązania które poprawiają wydajność, bezpieczeństwo i wygodę w zarządzaniu m.in jeżeli chodzi o placówkę medyczną to obieg dokumentów, definiowania istotnych danych medycznych i autozapisu aby wszystko było w karcie pacjenta. Na początku istnienia naszego gabinetu był spory problem żeby nad tym wszystkim zapanować i zachować porządek aby nie wkradały się żadne nieścisłości Trzeba było pójść w informatyzację i tutaj optymalnym rozwiązaniem stworzonym pod takie potrzeby okazał się comarch optimed nxt na który także postawiliśmy. Do tej pory niezawodny, a lekarze z wdrożeniem się w to jak działa większych kłopotó nie mieli. Tym bardziej że teraz znacznie uprościł im prace
eliss

Re: Własna firma

Post autor: eliss »

A czy ktoś z was może organizował konferencje w hotelu Zalewski https://www.hotelzalewski.pl/biznes/sale-konferencyjne ? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym czy tam nie zorganizować swojego biznesowego spotkania. Czy faktycznie sale są przestrzennie i zapewniają dobrą widoczność i nagłośnienie.
bumerang

Re: Własna firma

Post autor: bumerang »

Jeśli szukasz partnera biznesowego, który specjalizuje się w produkcji opakowań foliowych i papierowych, warto sprawdzić ofertę https://yanko.com.pl/. Odnajdziesz tam rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.
znajomaa

Re: Własna firma

Post autor: znajomaa »

Na pewno prowadząc firmę trzeba sobie przemyśleć kwestię tego, jak usprawnić jej funkcjonowanie... Ja przykładowo ostatnio znalazłam teraz systemy Atom ERP https://atomerp.pl . Czy kojarzycie je? Ja słyszałam, że dzięki nim można przykładowo usprawnić funkcjonowanie magazynu, swojej całej firmy. Nawet można łatwiej rekrutować pracowników, czy też prowadzić finanse.
facioo

Re: Własna firma

Post autor: facioo »

U mnie biznes podupadł ostatnio i jestem w tym temacie mocno zmieszana. Dodam, że nie do końca wiedziałam, jak mam do tego podejść, dlatego ważne będzie, jeśli Wy mi coś wykażecie. Czy kancelaria restrukturyzacyjna może mi naprawdę pomóc? Jakie macie w tym temacie informacje, kwestie dla mnie? Jak sobie z tym po prostu poradzić?
petres

Re: Własna firma

Post autor: petres »

Na Berberis to wszystko nam sensownie działa. Mamy dobrze dopasowane funkcje - wersja Superior. Ogólnie - jeśli macie odpowiednie rozwiązania, to one wspierają optymalizację i krok po kroku można dojść do czegoś sensownego. Nic od razu.
paryzanka

Re: Własna firma

Post autor: paryzanka »

Zadbanie o wizerunek firmy to niezwykle ważny aspekt prowadzenia własnego biznesu. Polecam lekturę artykułu na stronie https://trzemeszno24.info/5-rzeczy-ktor ... jej-firmy/, który wnikliwie omawia tę kwestię. Ważną sprawą jest sprawnie działająca i estetyczna strona internetowa. Nie można zapominać o jakości obsługi klienta oraz o pozytywnych opiniach i rekomendacjach dotyczących firmy.
AdamZZ

Re: Własna firma

Post autor: AdamZZ »

Autentyczność jest kluczowym czynnikiem w budowaniu wizerunku marki. Przynosi wiele korzyści, w tym zaufanie klientów, silniejsze relacje, lojalność i zdolność do przyciągania ambasadorów marki. Autentyczność pomaga również w radzeniu sobie z kryzysami i lepszym zrozumieniu grupy docelowej. Tutaj https://supernowosci24.pl/artykul-promo ... ej-zyskac/ możecie poczytać jak budować tę autentyczność i co można dzięki niej zyskać.
baśka

Re: Własna firma

Post autor: baśka »

Właśnie widziałam, że dosyć dobrą opcją są jednak poleasingowe maszyny rolnicze https://leasing.sos.pl/blog/leasing-w-r ... ce-lesnej/ . Ogólnie sama mam w planach postawić na współpracę z tą firmą, tym bardziej, że tutaj usługi są świadczone na wysokim poziomie
iloona

Re: Własna firma

Post autor: iloona »

Ogólnie też dosyć dobrym rozwiązaniem jest Optymalizacja zatrudnienia, dlatego wydaje mi się, że dobrym wyborem będzie jednak https://hrinstitute.pl/ . Dodatkowo też pracują tutaj naprawdę dobrzy specjaliści także oferta jest atrakcyjna
Ola16

Re: Własna firma

Post autor: Ola16 »

A co myślicie o otworzeniu sklepu internetowego? W takim przypadku na pewno trzeba mieć namiary na dobre firmy kurierskie. Pod adresem: https://www.apaczka.pl/oferta/przewoznicy/ można poczytać na ten temat przydatne informacje, a także porównać sobie oferty różnych firm.
Łukasz 29

Re: Własna firma

Post autor: Łukasz 29 »

Hej! Czy ktoś orientuje się, gdzie mogę znaleźć doświadczonych specjalistów od budowy studni głębinowych w Bielsku https://hydroodwiert.pl ? To dla mnie ważne zadanie, dlatego zależy mi na współpracy z profesjonalistami. Czekam na wasze rekomendacje!
Kalinka

Re: Własna firma

Post autor: Kalinka »

Uważam, że przyjemnie będzie wam się współpracować z aforti ac. Nie znam nikogo lepszego kto tak starannie dba o księgowość i sprawy administracyjne, warto rozpatrzyć ich ofertę.
Rakowskii

Re: Własna firma

Post autor: Rakowskii »

Jeśli prowadzicie własną firmę koniecznie trzeba też zadbać o obecność firmy w social mediach - https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/baza-wiedzy . Reklama w social mediach pozwala na budowanie społeczności wokół marki. Firma może tworzyć grupy i fora dyskusyjne, gdzie klienci mogą dzielić się swoimi doświadczeniami, pomagać sobie nawzajem i budować więź społeczną. To tworzy lojalność klientów i długotrwałe zaangażowanie w markę, co jest kluczowe dla sukcesu firmy.
patryśkaa

Re: Własna firma

Post autor: patryśkaa »

Możesz również wybrać solidne kioski wolnostojące Ogólnie rzecz biorąc, są one niezwykle efektywne i przede wszystkim nie sprawiają żadnych problemów w użytkowaniu, dlatego może właśnie takie rozwiązanie przypadnie wam właśnie do gustu.
Bartłomiej

Re: Własna firma

Post autor: Bartłomiej »

Od wielu lat prowadzę własny biznes i zdaje sobie sprawę z tego jak ważną rolę odgrywa obecnie reklama w biznesie. Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić bardzo interesujący artykuł na temat reklamy zewnętrznej - https://ii5comp.waw.pl/reklama-w-przest ... ublicznej/ .
morgan

Re: Własna firma

Post autor: morgan »

Mam zamiar otworzyć stację paliw, co nie jest wcale takim prostym zadaniem. Ciężko jest znaleźć firmę, która posiada takowe wyposażenia. Są jednak firmy, które mają taką ofertę, na przykład pod tym linkiem: https://www.corrimex.pl/wyposazenie-sta ... na-diesel/. Moim zdaniem warto przejrzeć ich ofertę, jeśli zastanawiacie się nad takim biznesem, bo moim zdaniem mają najlepszą ofertę.
domisia

Re: Własna firma

Post autor: domisia »

Dzień dobry, czas zadbać o układy centralnego smarowania w firmie, a skoro tak, to rozwiążmy sprawę po męsku i powiedzcie, kto może nam coś odpowiedniego zasugerować? Naprawdę nie mam w tym doświadczenia, a całość polega na tym, bym stosunkowo parła do przodu. Dlatego nie mogę się zatrzymać w połowie drogi, co to, to nie.

klawiatura od laptopa
Polonsky22

Re: Własna firma

Post autor: Polonsky22 »

A jak prowadzicie własną firmę żeby przynosiła fajny zysk?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Garczynski

Re: Własna firma

Post autor: Garczynski »

Kluczowym tematem w każdej firmie jest przechowywanie danych - https://lowiczanin.info/pl/651_artykuly ... racji.html . Ochrona danych stanowi fundamentalny element migracji do chmury. Firma musi opracować skuteczną strategię ochrony danych, która obejmuje nie tylko tworzenie kopii zapasowych, ale także monitorowanie dostępu do danych oraz zapewnienie zgodności z przepisami dotyczącymi prywatności. Dzięki temu, firma będzie mogła cieszyć się spokojem wiedząc, że jej dane są bezpieczne.
marcelin

Re: Własna firma

Post autor: marcelin »

Jeśli chodzi o własną firmę i stworzenie jakiegoś wynalazku, który chcielibyście opatentować, to istnieje możliwość stworzenia takiego patentu. Na tej stronie internetowej https://madpat.eu/wynalazki-i-wzory-uzytkowe/ znajdziecie takową ofertę. Moim zdaniem warto przejrzeć ich stronę.
ODPOWIEDZ