Zadbany rower

Tutaj poruszamy trudne kwestie. Rozwiązujemy skomplikowane problemy, udzielamy profesjonalnych porad z dziedzin finansów, szkoleń, budowlanki i biznesu. Dzielimy się opiniami i wiedzą.
Awatar użytkownika
Sznyta
Posty: 34
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:18

Zadbany rower

Post autor: Sznyta »

Jak ktos tylko raz na jakiś czas jeździ na rowerze to nie przykłada do tego większej uwagi, ale chyba warto było by bardziej zadbać o rower, ja nawet czytałm tutaj https://portal.bikeworld.pl/artykul/por ... _myc_rower , bardzo fajny artykuł o tym jak i czym myć rower.
Awatar użytkownika
kasiek
Posty: 192
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:07

Re: Zadbany rower

Post autor: kasiek »

Rower bez problemu możesz zamówić na https://www.domenasportowa.pl/ Sama o tym myślę bo mój rower jest już stary i do niczego się nie nadaje. Dlatego chciałabym go jak najszybciej wymienić. Jeździcie rowerem zimą? Ja tak :) Mam dość blisko do pracy i wolę jeździć do niej rowerem niż samochodem.
Awatar użytkownika
Husi
Posty: 114
Rejestracja: 20 paź 2019, 23:04

Re: Zadbany rower

Post autor: Husi »

Jeśli lubicie sport oraz spacerowanie po parku itd. to bardzo ważny jest dobór wysokiej jakości elementów w zakresie małej architektury miejskiej, dlatego polecam odwiedzić https://www.stojaknarower.pl/96-mala-architektura gdzie będziecie mogli znaleźć ławki, kosze, osłonki, czy również stojaki na rowery abyśmy mogli go odstawić i udać się do pracy, czy na zajęcia.
Awatar użytkownika
kristi78
Posty: 176
Rejestracja: 27 lut 2019, 10:57

Re: Zadbany rower

Post autor: kristi78 »

Oczywiście, że o swój rower trzeba dbać - to raczej logiczne. A jaki macie u siebie rower? Bo ja mam górala, ale teraz planuje sobie kupić jeszcze rower elektryczny https://pmbike.pl/rowery-elektryczne-online . Myślę, że do poruszania się po mieście będzie on idealny.
Awatar użytkownika
nika
Posty: 86
Rejestracja: 15 sty 2019, 16:42

Re: Zadbany rower

Post autor: nika »

A jaki rower najlepiej sobie kupić? Bo właśnie odwiedziłam rowery sklep https://www.metrobikes.pl/pl/c/Rowery/9 i widziałam, że mają duży wybór. Chciałabym model do codziennej jazdy.
Awatar użytkownika
Blonnie
Posty: 45
Rejestracja: 04 gru 2019, 17:49

Re: Zadbany rower

Post autor: Blonnie »

Tak, zadbany rower to podstawa. Dlatego potrzebujemy z pewnością różne narzędzie do niego, a także takie artykuły też jak pompka https://sklepzrowerami.pl/335-Pompki . Dzięki nim nasz rower będzie zawsze sprawny i dobrze przygotowany niezależnie od rodzaju trasy.
ewkuś

Re: Zadbany rower

Post autor: ewkuś »

Zamiast rzucać rower na ziemię przed domem lub opierać go o ścianę, to lepiej zainwestować w profesjonalny stojak, który pomieści pojazdy całej rodziny. Koniecznie o tym pomyślcie. Tutaj https://www.lawkaogrodowa.pl/stojaki-rowerowe jest namiar na miejsce, gdzie takie stojaki można zakupić. Myślę, że warto zdecydować się na takie rozwiązanie, bo dzięki temu można naprawę sporo zyskać. Rower przede wszystkim nie będzie się tak niszczył.
joaśka

Re: Zadbany rower

Post autor: joaśka »

Warto również pamiętać o tym, że rower jeśli nie chcemy go w żaden sposób zniszczyć trzeba odpowiednio transportować. Ja ze swoim w sezonie przemieszczam się dość często więc szukałam jakiegoś rozwiązania. Natrafiłam na stronę https://zator.com.pl/ , gdzie znalazłam profesjonalne pokrowce na rower. Zdecydowałam się na niego i uważam, ze to była bardzo dobra inwestycja.

wyważać drzwi
ODPOWIEDZ