Strona 1 z 1

Armatura łazienkowa

: 30 kwie 2021, 17:25
autor: Iwona
Witajcie,
jaka podoba się Wam najbardziej armatura łazienkowa? Jaką Wy macie w swoich łazienkach? Ja ostatnio widziałam sporo inspiracji na stronie internetowej https://www.opal24.pl/. Tak więc jeśli dopiero czeka Was remont Waszej łazienki, to polecam tam zajrzeć ;)

Re: Armatura łazienkowa

: 20 cze 2021, 8:43
autor: pilń
My mamy u siebie armaturę łazienkową, w którą zaopatrzyliśmy się kompleksowo w sklepie Bartexpol https://www.bartexpol.pl/oferta/armatura-sanitarna w Brzegu. Kupiliśmy u nich płytki, meble łazienkowe, wannę, prysznic, ale także toaletę, no całkowite wyposażenie łazienki. Było z czego wybierać, w dodatku ceny mają atrakcyjne, po prostu warto skorzystać z ich usług, jest to opłacalne. Produkty tam dostępne są wysokiej jakości.

Re: Armatura łazienkowa

: 13 lip 2021, 10:05
autor: anłm
Porządne płytki do łazienki kupiliśmy ze sklepu Grespol w Warszawie. Stacjonarnie je sobie obejrzeliśmy, no i później już zamawialiśmy je online, z ich sklepu internetowego. Ta firma posiada jedynie wysokiej jakości płytki, które prezentują się idealnie, są także wytrzymałe i łatwe do sprzątania. Wybór był trudny, po podobało nam się wiele różnych wzorów, udało nam się kupić od nich takie, które w pełni nas zadowalają, polecam.