Części samochodowe - kurier

Gdzie upolować najlepsze promocje? W jakim sklepie najlepiej robić zakupy? Jak wyszukiwać najkorzystniejsze ceny? To wątek dla prawdziwych łowców okazji!
Awatar użytkownika
nagami
Posty: 87
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:41

Części samochodowe - kurier

Post autor: nagami »

Jakiego kuriera polecilibyście do przewozu części samochodowych typu maski, zderzaki – generalnie dużych części?
Awatar użytkownika
gross
Posty: 135
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:06

Re: Części samochodowe - kurier

Post autor: gross »

Sprawdź cennik paczek kuriera Ambro ale patrz na te większe przesyłki, bo wiadomo to spory gabaryt. Wiem od kilku źródeł , że jest to solidny i niedrogi kurier, można na nim polegać. Także umożliwia śledzenie paczki - wygodna opcja
Awatar użytkownika
taper
Posty: 266
Rejestracja: 10 mar 2019, 10:17

Re: Części samochodowe - kurier

Post autor: taper »

Wysyłanie tanio paczek na terenie kraju to nie problem, co zrobić jak chcemy za to wysłać za granicę? Tu często nie wiemy na jakie koszty się musimy nastawić. Dużo Polaków mieszka w Anglii i właśnie tam idzie coraz więcej paczek z Polski. Zobaczcie na https://q4.pl/aktualnosci/2019/11/18/ja ... -do-anglii ile wysyłka takiej paczki może nas kosztować i jak to najpewniej nadać. Chcemy przecież żeby paczka dotarła szybko i bezpiecznie.
Awatar użytkownika
migdał
Posty: 115
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:59

Re: Części samochodowe - kurier

Post autor: migdał »

Skoro jesteśmy przy temacie to jeszcze zostawię namiar https://www.pogotowiepaletowe.pl/jak-wy ... ekogroszek bo uważam że kurier węgiel pellet ekogroszek teraz zdecydowanie się przyda, skoro jesteśmy w trakcie sezonu grzewczego :)
ODPOWIEDZ