Gdzie kupić plecak?

Gdzie upolować najlepsze promocje? W jakim sklepie najlepiej robić zakupy? Jak wyszukiwać najkorzystniejsze ceny? To wątek dla prawdziwych łowców okazji!
Esztę

Gdzie kupić plecak?

Post autor: Esztę »

Wybieram się niedługo na wycieczkę, ale będzie to raczej dość aktywny wypoczynek, więc przydałby mi się nowy, wygodny plecak. Powiedzcie, gdzie kupujecie plecaki i torby? Ważne, żeby były dobre jakościowo. Znacie sklep Morowo?
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: Gdzie kupić plecak?

Post autor: mczay »

Sportowych plecaków jest masa, jednak szukając plecaka do 1 klasy miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego. Dopiero znajoma podesłała mi adres sklepu internetowego https://nos-to.pl/kategoria-produktu/plecaki/ gdzie zaskoczyła mnie mile różnorodność przepięknych plecaków. Znajdziesz tam przede wszystkim lekki plecak dla pierwszoklasisty.
róża1

Re: Gdzie kupić plecak?

Post autor: róża1 »

Wszystko zależy od konkretnych potrzeb. Jeśli szukacie idealnego plecaka, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.frogles.pl/product-pol-3317 ... Morty.html . Jest tam sporo różnych ciekawych propozycji. Myślę, że uda wam się tam znaleźć rozwiązanie na przykład na prezent.
Mikołaj

Re: Gdzie kupić plecak?

Post autor: Mikołaj »

mczay pisze: ↑08 sty 2021, 23:50 Sportowych plecaków jest masa, jednak szukając plecaka do 1 klasy miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego. Dopiero znajoma podesłała mi adres sklepu internetowego https://nos-to.pl/kategoria-produktu/plecaki/ gdzie zaskoczyła mnie mile różnorodność przepięknych plecaków. Znajdziesz tam przede wszystkim lekki plecak dla pierwszoklasisty.
Faktycznie mają bardzo fajne plecaki. Coocazoo fajnie wyglądają. Takie bardziej młodzieżowe. Sporo wzorów w tej samej konstrukcji, więc można wybrać sensownie to, co się po prostu podoba. Dodatkowo jak widzę, to cały system. W jednym wzorze można dobrać i plecak i worek na buty ale i torbę sportową. i inne rzeczy. Fajnie.
Awatar użytkownika
Tapiekna
Posty: 135
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:37

Re: Gdzie kupić plecak?

Post autor: Tapiekna »

Wiem jak to jest z dziećmi, najlepiej jak zobaczy i sam wybierze. No ale może łatwiej będzie przez internet? Warto spróbować co nie. Wejdźcie sobie z dzieckiem na stronkę https://www.51015kids.eu/dziewczynka/pl ... i-piorniki i pooglądajcie proponowane tu piórniki, plecaki szkolne.
ODPOWIEDZ