kurier

Gdzie upolować najlepsze promocje? W jakim sklepie najlepiej robić zakupy? Jak wyszukiwać najkorzystniejsze ceny? To wątek dla prawdziwych łowców okazji!
Awatar użytkownika
migdał
Posty: 115
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:59

kurier

Post autor: migdał »

Tani i dobry kurier poszukiwany! Mam kilka paczek do przesłania , będę wdzięczna za namiary :)
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 168
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:02

Re: kurier

Post autor: Eliza111 »

Jeżeli chcesz wybrać najlepszego kuriera to poczytaj na stronie https://www.sendit.pl/blog/jak-wyslac-b ... y-kurierem artykuły które dotyczą właśnie wysyłania paczek przez kuriera. Bardzo pomocna strona. Koniecznie zajrzyjcie.
Awatar użytkownika
gross
Posty: 135
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:06

Re: kurier

Post autor: gross »

Na stronie brokera kurierskiego można sprawdzić jak wysłać paczkę kurierem DPD i tę opcję własnie preferuje. Kurierem jest najszybciej, w dodatku nawet z domu nie trzeba wychodzić by paczkę nadać, wszystko można załatwić online
Awatar użytkownika
chad2000
Posty: 4
Rejestracja: 30 sie 2020, 2:53

Re: kurier

Post autor: chad2000 »

Dobry kurier w Legionowie to taksówka. Ja zamawiam zawsze zakupy za pomocą taxi, z dostawą do domu. Np. na stronie firmy Taxi Legionowo można zamówić zakupy przez telefon z dostawą do domu. Ja polecam.
Awatar użytkownika
nagami
Posty: 87
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:41

Re: kurier

Post autor: nagami »

taksówka to nie kurier :p i jeśli zależy ci na niskich kosztach przesyłki to sprawdź cennik kuriera Ambro na stronie brokera online - zawsze trochę taniej będzie niż przez infolinię
Awatar użytkownika
taper
Posty: 262
Rejestracja: 10 mar 2019, 10:17

Re: kurier

Post autor: taper »

Myślę, że na https://allekurier.pl/ znajdziesz takiego kuriera który za rozsądne pieniądze wyśle Ci paczki. Być może to będzie kilku kurierów? Bo w zależności od tego jaka wielkość paczki i gdzie trzeba ją dostarczyć tak się ceny wysyłki mogą różnić. W każdym razie na tyle portali to znam i sprawdzałem to z tego korzysta mi się najwygodniej.
krystian_kuśkiewicz

Re: kurier

Post autor: krystian_kuśkiewicz »

A ja zaproponuje świetną firmę kurierską ale transportującą paczki do Anglii oraz pomagającą również w trakcie przeprowadzki do Anglii - firmę Ergopaczki! Może akurat komuś się kiedyś przyda:)
miśoł

Re: kurier

Post autor: miśoł »

Kluczową kwestią jest to, aby odpowiednio zabezpieczyć przesyłkę - tak aby nic jej się nie stało podczas transportu. Jeśli nie wiecie jak się za to zabrać, to na stronie https://www.sendit.pl/blog/folia-babelk ... -przesylke znajdziecie bardzo ciekawy oraz wyczeprujący artykuł na ten temat.
pawełsawa

Re: kurier

Post autor: pawełsawa »

Firma Danbox jest dla mnie definicją dobrej firmy kurierskiej. Paczki z polski do danii są dostarczanie klientom w ekspresowym tempie.
ODPOWIEDZ