Kurier

Gdzie upolować najlepsze promocje? W jakim sklepie najlepiej robić zakupy? Jak wyszukiwać najkorzystniejsze ceny? To wątek dla prawdziwych łowców okazji!
Awatar użytkownika
migdał
Posty: 115
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:59

Kurier

Post autor: migdał »

Wiadomo z kurierami różnie bywa, jednak ja szukam takiego solidnego i sprawdzonego który zawsze dostarcza przesyłki na czas i nie jest drogi. Ktoś coś?
Awatar użytkownika
nagami
Posty: 87
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:41

Re: Kurier

Post autor: nagami »

Najlepiej poszukać kuriera poprzez ten ranking brokerów https://www.znajdzkuriera.pl/poradnik/r ... rskich,130 . Kwestia paru minut a dowiesz się gdzie jest najtaniej itd. Jest też oczywiście opcja nadania paczki online - polecam, bardzo wygodna
Awatar użytkownika
NiconB
Posty: 33
Rejestracja: 09 lip 2019, 10:29

Re: Kurier

Post autor: NiconB »

Byle nie DHL, ostatnio mam z nimi same problemy, a na dodatek dostaliśmy kilka reklamacji, że meble które mieli dostarczyć przyszły połamane.
damian m

Re: Kurier

Post autor: damian m »

A ja z kolei polecę ci świetny artykuł https://terazlipno.pl/pl/648_materialy- ... arach.html , który ułatwi ci wysyłanie przesyłek o dużych rozmiarach, bo znajdziesz w nim wskazówki, jak to robić. Myślę, że warto się z nim zapoznać, jeśli wysyłka takich paczek jest dla ciebie problematyczna.
jowisz

Re: Kurier

Post autor: jowisz »

Okres przedświąteczny to dla firm kurierskich czas wzmożonej aktywności, kiedy to ilość przesyłek znacznie wzrasta. Dla dostawców kurierskich ten okres to ogromne wyzwanie, ponieważ muszą sprostać zwiększonej liczbie przesyłek i zagwarantować ich dostarczenie na czas. Tutaj https://www.czardomu.pl/goracy-sezon-pr ... na-swieta/ jest ciekawie napisany artykuł na temat tego, kiedy wysyłać paczkę w tym okresie, aby doszła na czas.
marciuszek

Re: Kurier

Post autor: marciuszek »

W dzisiejszych czasach korzystanie z usług platform przesyłkowych jest nie tylko rozwiązaniem wygodnym, ale i korzystnym cenowo o czym możecie przeczytać w wielu artykułach w sieci, chociażby w tym https://www.serfin.pl/24023,znaczenie-p ... sylkowych/ . Może warto zastanowić się nad skorzystaniem z takich usług.
plural

Re: Kurier

Post autor: plural »

Jeśli działasz w branży e-commerce i musisz wysyłać towary w dużych ilościach, automatyzacja jest kluczowa. Na szczęście na stronie https://innoship.com/pl/korzysci/genero ... sylkowych/ dostępne jest narzędzie, które może pomóc w generowaniu etykiet wysyłkowych i zarządzaniu dostawami z poziomu jednej platformy. To rozwiązanie jest idealne dla każdego, kto chce usprawnić swoje procesy biznesowe.
ODPOWIEDZ