Autyzm jak zdiagnozować?

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Znasz się na witaminach i racjonalnym żywieniu? Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Awatar użytkownika
Delicja
Posty: 51
Rejestracja: 25 sty 2019, 10:58

Autyzm jak zdiagnozować?

Post autor: Delicja »

Podejrzewasz, że Twoje dziecko może mieć autyzm? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z centrum-futurum.pl  renomowanym centrum psychologiczno-pedagogicznym. Bardzo serdecznie polecam to miejsce w Łodzi!
Daniel4321ł

Re: Autyzm jak zdiagnozować?

Post autor: Daniel4321ł »

Już po zdiagnozowaniu problemu u córki postanowiliśmy sobie z tym poradzić. Ze wsparciem przyszli http://www.tomatis-swidnica.pl/uslugi wraz z tzw. metodą Tomatisa . Rozpoczęli rehabilitację tym sposobem, także mogliśmy liczyć na pełne konsultacje, w tym wypadku niezbędne. To było nam potrzebne.
Oleśka

Re: Autyzm jak zdiagnozować?

Post autor: Oleśka »

Droga do rozpoznania autyzmu nie jest łatwa. Jednak jeśli już zdiagnozują to zaburzenie, to warto zastanowić się nad autyzm terapia. Taka terapia, jest bardzo skuteczna i na pewno warto z niej skorzystać. Dzięki niej zarówno rodzić jak i dziecko, zaczną sobie radzić z tym zaburzeniem.
KalinaŻ

Re: Autyzm jak zdiagnozować?

Post autor: KalinaŻ »

Myślę, że z takim pytaniem powinnaś udać się do dobrego specjalisty. Chodzi tutaj przecież o zdrowie Twojego dziecka. Moja koleżanka chodzi ze swoim synem na terapię integracji sensorycznej w Pracowni Diagnozy i Terapii Dziecka https://www.gborkowski.pl/ w Lublinie. Tam w odpowiedni sposób wspomagają rozwój dziecka poprzez naukową zabawę, dzięki czemu widać u niego spore postępy w nauce i zachowaniu. Możliwe, że Wam również byliby w stanie doradzić.
Olęch

Re: Autyzm jak zdiagnozować?

Post autor: Olęch »

Co to jest integracja sensoryczna i jakie są jej objawy? Jeśli jesteś zaniepokojony zachowaniem swojego dziecka, warto rozważyć diagnozę integracji sensorycznej. To może pomóc zidentyfikować ewentualne problemy sensoryczne i dostosować odpowiednią terapię, aby pomóc dziecku w jego rozwoju.
ODPOWIEDZ