Baterie do aparatów słuchowych

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Znasz się na witaminach i racjonalnym żywieniu? Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Dominikć771

Baterie do aparatów słuchowych

Post autor: Dominikć771 »

Dzień dobry,
w związku z aktualnie panującą sytuacją mój dziadek nie bardzo chce wychodzić z domu, a ja zobowiązałam się do kupienia mu baterii do aparatu słuchowego. Z tego co się zorientowałam to nosi zauszne ze słuchawką zewnętrzną, czy wiecie jakie powinnam wybrać? Które będą najlepsze? Ja w ogólnie nie znam się na tym temacie, więc potrzebuje zasięgnąć więcej opinii. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Tymon
Posty: 205
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:04

Re: Baterie do aparatów słuchowych

Post autor: Tymon »

Wybór odpowiedniego aparatu słuchowego zdecydowanie poprawia komfort życia, codziennego funkcjonowania. Też trzeba wiedzieć, że problem niedosłuchu dotyka nie tylko osoby starsze. Jakość baterii ma duże znaczenie, tak jak sam aparat słuchowy. Ze swojej strony mogę polecić sklep internetowy https://aparaty-sluchowe.info/ , gdzie są urządzenia topowych marek w bardzo korzystnych cenach. W BRANDvital można zrealizować zlecenie na aparaty słuchowe z dofinansowaniem z NFZ, warto to wiedzieć.
ODPOWIEDZ