Czy psycholog pomoże?

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Znasz się na witaminach i racjonalnym żywieniu? Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Awatar użytkownika
biznesowa
Posty: 84
Rejestracja: 30 gru 2019, 23:21

Czy psycholog pomoże?

Post autor: biznesowa »

Jestem ksiązkowym przykładem wypalenia zawodowego. Wszystko mnie denerwuje w pracy i mam dość. Czy poradnia http://poradniasalomon.com.pl pomoze mi z moim problemem czy zostało się przebranżowić? nigdy tego nie przechodziłam.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 168
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:02

Re: Czy psycholog pomoże?

Post autor: Eliza111 »

jeżeli zastanawiacie się jakiego specjalistę wybrać a nie wecie to artykuł na stronie https://wetalk.pl/blog/specjalista-ma-z ... terapeuta/ znajdziecie podpowiedź. Warto przeczytać artykuł bo jest pomocny i ciekawy .
Awatar użytkownika
taper
Posty: 266
Rejestracja: 10 mar 2019, 10:17

Re: Czy psycholog pomoże?

Post autor: taper »

Oczywiście, że psycholog pomoże. Specjaliści mają doświadczenie w radzeniu sobie z takimi problemami właśnie, wykluczenie z życia społecznego, wypalenie zawodowe, problemy ze snem, rozchwianie emocjonalne i wiele wiele innych. Jeśli szukacie sprawdzonego specjalisty to na Śląsku bardzo dobre opinie ma psycholog Piekary Śląskie https://gaboscm.pl/psycholog-slask/ . W tej poradni specjaliści pracują w zespole, co umożliwia całościowe spojrzenie na problematykę pacjenta. I dzięki temu bardziej efektywną pomoc. Czasami wystarczy po prostu rozmowa, psycholog wie jak ją poprowadzić by pacjent sam doszedł w trakcie do pewnych wniosków na temat swojego życia. Po takiej terapii człowiek wychodzi bogatszy o nowe doświadczenia i o wiele lepiej może poznać samego siebie.
Awatar użytkownika
lalunia
Posty: 27
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:32

Re: Czy psycholog pomoże?

Post autor: lalunia »

Ja też uważam, że psycholog pomoże. Na pewno warto go odwiedzić i porozmawiać o problemie. Zainteresujcie się więc taką opcją jak psycholog, seksuolog Warszawa psycholog LGBT+ Dominik Haak: https://dominikhaak.pl/.
Awatar użytkownika
kendi
Posty: 330
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:16

Re: Czy psycholog pomoże?

Post autor: kendi »

Najgorzej to zostać samemu z problemami, bo później zaczyna się walka z samym sobą, izolacja i depresja ma świetne warunki żeby się rozwijać.... niestety, ale piszę to z autopsji. U mnie w mieście polecana jest http://psychoterapia.top/ czyli psychoterapia Bydgoszcz i choć długo, długo się opierałam to wydaje mi się, że w końcu skorzystam, bo z każdy kolejny dzień jest coraz bardziej przytłaczający :(
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 68
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:07

Re: Czy psycholog pomoże?

Post autor: kozi44 »

Wydaje mi się, że w większości przypadków pomoc psychologa jak najbardziej jest wskazana i potrzebna. Możecie na przykład zdecydować się na taka jak dostępna tutaj https://wetalk.pl/ terapię online. Wydaje mi się, że to świetny pomysł szczególnie dla osób, któe mają mało czasu w ciągu dnia

domofon dect
Awatar użytkownika
pardons
Posty: 574
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:29

Re: Czy psycholog pomoże?

Post autor: pardons »

Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat https://psychologia-solutio.pl/
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 84
Rejestracja: 26 mar 2019, 19:35

Re: Czy psycholog pomoże?

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że jeśli pojawiają się jakieś problemy należy udać się do specjalistów - niech oni zdecydują czy będzie to psycholog czy psychiatra. Dzisiaj to nic takiego , w dużych firmach (szczególnie korporacyjnych) ,bardzo dużo osób korzysta z pomocy psychiatrów.Szybkość życia i oczekiwania powodują wiele problemów i frustracji. Nic zatem dziwnego ,że ludzi korzystają z pomocy psychiatrów - https://psychomedic.online/ .Najważniejsze jest by byli oni skuteczni a tacy są w klinice Psychomedic.
Oleńczuk

Re: Czy psycholog pomoże?

Post autor: Oleńczuk »

Oczywiście, że tak. Przecież jeśli chodzi o kwestie związane z takim wsparciem, to zawsze powinniście stawiać na jak najlepszą pomoc specjalistyczną. Ja mogę Wam zasugerować, że jeśli w grę wchodzi nerwica objawy możecie sprawdzić w internecie. Nie powinniście bagatelizować takich kwestii, to bo to naprawdę ważna rzecz.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 168
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:02

Re: Czy psycholog pomoże?

Post autor: Eliza111 »

Chciałbym Wam polecić stronę https://wetalk.pl/ , na której znajdziecie profesjonalną pomoc psychologów, terapeutów oraz coachów. Wszelkie spotkania ze spcjalistami odbywają sie online, panuje pełna dyskrecja a godziny spotkan są wybierane przez Was. Co sądzicie ?
Awatar użytkownika
elizabeth
Posty: 118
Rejestracja: 03 sie 2019, 18:39

Re: Czy psycholog pomoże?

Post autor: elizabeth »

Oczywiście, że warto się udać do psychologa albo psychiatry zwłaszcza jak problemy są nie do zniesienia. ja też planuję się zapisac do https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ mają oni sporo profesjonalnych i doświadczonych specjalistów. Pomagają również i w innych problemach natury psychicznej. Sprawdźcie także jego zespół - to grono bardzo wykwalifikowanych lekarzy.
Gość

Re: Czy psycholog pomoże?

Post autor: Gość »

Na wizytę z psychologiem lub psychoterapeutą można się również umówić na stronie https://psychologuj.pl
Na stronie mamy możliwość bezpośrednio umówić się ze specjalistami zdrowia psychicznego z całej Polski.
Żywioł

Re: Czy psycholog pomoże?

Post autor: Żywioł »

Zwiększenie świadomości zdrowotnej i edukacja pacjentów są ważnym elementem prywatnej opieki medycznej. Serwisy takie jak https://zdrowie.pzu.pl/ często oferują dostęp do materiałów edukacyjnych, warsztatów i programów zdrowotnych, które pomagają pacjentom lepiej dbać o swoje zdrowie.
ODPOWIEDZ