Dobra terapia indywidualna

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Znasz się na witaminach i racjonalnym żywieniu? Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Awatar użytkownika
aneta1982
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2019, 16:22

Dobra terapia indywidualna

Post autor: aneta1982 »

Jeśli szukacie dobrej terapii indywidualnej, to polecam Wam ośrodek Synapsa, pracuje tam wielu doświadczonych profesjonalistów, którzy skutecznie pomagają rozwiązać problemy psychiczne.
Awatar użytkownika
nika
Posty: 86
Rejestracja: 15 sty 2019, 16:42

Re: Dobra terapia indywidualna

Post autor: nika »

W obecnych czasach wielu psychologów oferuje terapię online - przez Skype czy też telefon. Jednym z takich specjalistów jest pan Dominik Haak. To psycholog i seksuolog - a wszystkie informacje na jego temat znajdziecie na stronie https://dominikhaak.pl/ .
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 146
Rejestracja: 23 wrz 2019, 5:35

Re: Dobra terapia indywidualna

Post autor: pukla123 »

nika pisze: ↑16 kwie 2020, 5:07 W obecnych czasach wielu psychologów oferuje terapię online - przez Skype czy też telefon. Jednym z takich specjalistów jest pan Dominik Haak. To psycholog i seksuolog - a wszystkie informacje na jego temat znajdziecie na stronie https://dominikhaak.pl/ .
polecam nauczyć się praktyka wdzięczności i wtedy inaczej zaczniesz postrzegać świat i ludzi. Warto udać się w tej sprawie do pani Oli Mroczko. To swietny coach i psycholog
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 68
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:07

Re: Dobra terapia indywidualna

Post autor: kozi44 »

Wydaje mi się, że warto jest rozważyć także opcję odbycia opisanej tutaj https://wetalk.pl/blog/co-to-jest-tekst ... na-online/ terapii online. Powiedzcie mi czy ktoś z was może z takiego rozwiązania korzystał i czy waszym zdaniem warto się na nie zdecydować? Jakie macie zdanie na ten temat?
Awatar użytkownika
sunder30
Posty: 38
Rejestracja: 20 maja 2020, 9:33

Re: Dobra terapia indywidualna

Post autor: sunder30 »

Należę do grona osób, które chętnie pomagają innym w związku z tym chcę iść do szkoły policealnej na kierunek https://www.proedukacja.edu.pl/terapeuta_zajeciowy wydaje mi się, a raczej czuję to w środku, że terapeuta zajęciowy to moje powołanie. Trzymajcie kciuki żeby się udało :)
Awatar użytkownika
kendi
Posty: 330
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:16

Re: Dobra terapia indywidualna

Post autor: kendi »

Zastanawiam się też nad terapią https://elkader.pl/ głównie dlatego, że ostatnio nie czuje się ze sobą najlepiej. Dużo na głowie, dużo stresu, dużo pracy w której z resztą też nie idzie mi najlepiej.... waszym zdaniem kiedy terapia jest niezbedna?
Awatar użytkownika
lalunia
Posty: 27
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:32

Re: Dobra terapia indywidualna

Post autor: lalunia »

Uważam, że na początku najlepiej wybrać się do psychologa, który ewentualnie skieruje nas do psychiatry. Poczytajcie więcej na temat różnych terapii na stronie Poznanie: https://poznanie-psychoterapia.pl/ .
Andżi

Re: Dobra terapia indywidualna

Post autor: Andżi »

Lepiej skontaktować się z odpowiednimi lekarzami, którzy mają doświadczenie w tego typu uzaleznieniach i wybrac się na odtrucie alkoholowe . Warto sobie zerknąć tutaj na ofertę osrodku Medox Ta klinika ma bardzo dobrych specjalistów i świetne podejście do pacjentów.
ODPOWIEDZ