Kawa czy herbata?

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Znasz się na witaminach i racjonalnym żywieniu? Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Sześć

Kawa czy herbata?

Post autor: Sześć »

Kawa czy herbata - co wolicie? Co najczęściej pijecie? Czym częstujecie gości? Ja chyba nie znam żadnej osoby, która by nie piła kawy, ale znam wiele które nigdy nie piją herbaty - tylko kawa i zimne napoje. A jak jest u Was?
Gabryśka

Re: Kawa czy herbata?

Post autor: Gabryśka »

Piję jedno i drugie. Jednak gdybym miała wybrać tylko jeden napój, to oczywiście byłaby to kawa. Nawet chwili bym się nie zastanawiała. U mnie dwie filiżanki dziennie są po prostu obowiązkowe. Szczególnie lubię Kawy Tchibo Eduscho http://www.kaweo.pl/pl/c/Kawa-Tchibo%2C-Eduscho/59. Zawsze zamawiam jednak kilka w sklepie internetowym. Robię sobie zapas na cały miesiąc ;)
żanetka

Re: Kawa czy herbata?

Post autor: żanetka »

Dla mnie kawa jest zdecydowanie ulubionym napojem. Herbata dla mnie może tak naprawdę nie istnieć. Jednak jak wiadomo kawa kawie nie jest równa. Jej smak i aromat ma ogromne znaczenie więc warto poszukać dobrej palarni kawy. Bardzo fajny artykuł na ten temat znalazłam na tej stronie https://www.ewa-gotuje.pl/artykuly/feno ... -z-palarni . Zawiera naprawdę przydatne wiadomości.
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: Kawa czy herbata?

Post autor: Iwona »

Ja zdecydowanie bardziej wolę herbatę od kawy ;) Czy wiecie, że nie tylko kawa może mieć działanie pobudzające? Mogą je wykazywać również niektóre rodzaje herbat, na przykład czarnych. Na mnie na przykład pobudzająco działa chińska herbata lapsang souchong. Czy ktoś z Was miał może okazję jej próbować? Ma ona bardzo specyficzny, lekko wędzony smak i aromat ;)
żak

Re: Kawa czy herbata?

Post autor: żak »

Ja herbaty nie muszę mieć, jednak dnia bez kawy sobie nie wyobrażam. Nie ma nic piękniejszego niż poranek z filiżanką dobrej, aromatycznej gorącej kawy. Czasami lubię sobie poszukać jakichś przydatnych informacji na temat tego napoju i ostatni jaki czytałem https://kutno.net.pl/lifestyle/palarnia ... z6ut1O32Pq zawiera ciekawe wiadomości. Warto sobie zerknąć w wolnej chwili.

wiadomosci z krakowa
Adrian

Re: Kawa czy herbata?

Post autor: Adrian »

W moim przypadku wszelką potrzebną mi kawę oraz akcesoria do niej zamawiam w sprawdzonym sklepie internetowym, w którego ofercie znajdziecie m.in. kawa PELLINI . Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Gość

Re: Kawa czy herbata?

Post autor: Gość »

Czy posiadacie swój ulubiony sklep z kawą ? Osobiście mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę mojego ulubionego sklepu internetowego z kawą oraz akcesoriami do niej.
ODPOWIEDZ