Kawa rozpuszczalna, czy ziarnista?

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Znasz się na witaminach i racjonalnym żywieniu? Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Awatar użytkownika
bartlomiej-98
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2020, 9:11

Kawa rozpuszczalna, czy ziarnista?

Post autor: bartlomiej-98 »

Kawę zacząłem pić dopiero na studiach, szczególnie podczas sesji. Jako student nie miałem zbyt dużo kasy na pijanie kawek w knajpach. Kupowałem najtańszą rozpuszczalną i tak zostało. Ostatnio moja dziewczyna zwróciła mi uwagę, że to straszny syf. Jaką kawę pijecie?
Awatar użytkownika
Gotszalk_71
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2020, 9:32

Re: Kawa rozpuszczalna, czy ziarnista?

Post autor: Gotszalk_71 »

Twoja dziewczyna ma rację... Zdecydowanie zdrowiej pić kawę ziarnistą. Moją ulubioną palarnią jest UpCafe. Spróbuj, a będziesz pił już tylko taką kawę.

noże gerber bear grylls
Awatar użytkownika
Karolinka89
Posty: 22
Rejestracja: 03 wrz 2020, 21:08

Re: Kawa rozpuszczalna, czy ziarnista?

Post autor: Karolinka89 »

Moim faworytem jest kawa ziarnista. Czy znacie sklepy w Internecie, które posiadają duży wybór kaw ziarnistych i nie tylko? Do tej pory wyszukałam sklep kaweo.pl . Jest to firma, która ma największy wybór kaw ziarnistych w Polsce http://www.kaweo.pl/pl/c/Kawy-Ziarniste/2
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 72
Rejestracja: 10 lut 2020, 13:46

Re: Kawa rozpuszczalna, czy ziarnista?

Post autor: magdap »

Jak dla mnie kawa rozpuszczalna mogłaby nie istnieć. W domu posiadam ekspres i piję aromatyczną kawę ziarnistą. Natomiast w pracy sięgam po kawę mieloną. Produkty zamawiam w mojej ulubionej palarni kawy Blueberry Roasters :)
Awatar użytkownika
michal55
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2020, 9:31
Kontakt:

Re: Kawa rozpuszczalna, czy ziarnista?

Post autor: michal55 »

Ziarnista. Moim zdaniem kawa rozpuszczalna smakuje zupełnie inaczej, niż kawa ziarnista. Ja piję kawę czarną, bez mleka i cukru.
błaszek

Re: Kawa rozpuszczalna, czy ziarnista?

Post autor: błaszek »

ja odkad kupilem ekspres do kawy nespresso to juz tylko kapsulki do niego zamawiam - wybor jest ogromny, mozna sobie dobrac nie tylko rodzaj ale tez i smak kawy - np karmelowe latte :)
Sandruśka55

Re: Kawa rozpuszczalna, czy ziarnista?

Post autor: Sandruśka55 »

Każdy smakosz kawy wie, że jeśli chce się uzyskać napój najwyższej jakości, należy użyć wysokogatunkowej kawy w ziarnach, najlepiej świeżo palonej. Czy znacie sklepy internetowe, które oferują dobra kawa ziarnista? Jak na razie znalazłam sklep kaweo.pl http://www.kaweo.pl/pl/c/Kawy-Ziarniste/2
bąk

Re: Kawa rozpuszczalna, czy ziarnista?

Post autor: bąk »

Dla mnie kawa rozpuszczalna to nie kawa. Tylko kawa ziarnista. Nie ważne czy do ekspresu czy mielona młynkiem. Jednak zmielona bezpośrednio przed zaparzeniem daje najlepszy smak i aromat. Poza tym kawa ma wiele fenomenalnych właściwości o czym dowiedzieć można się z tego artykułu https://www.ewa-gotuje.pl/artykuly/feno ... -z-palarni . Warto zapoznać się z treścią w wolnej chwili.
ODPOWIEDZ