Leczenie kręgosłupa

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Znasz się na witaminach i racjonalnym żywieniu? Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Awatar użytkownika
Symeon1982
Posty: 1
Rejestracja: 31 gru 2020, 12:22

Leczenie kręgosłupa

Post autor: Symeon1982 »

Witam. Właściwie to od najmłodszych lat miewam problemy z kręgosłupem, ale wreszcie podjąłem decyzję o zapisaniu się na rehabilitację. Zastanawiam się nad wizytą w Akademii Ruchu w Warszawie. Co wiecie na temat tego gabinetu?
Awatar użytkownika
Krzesisław
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2020, 21:05

Re: Leczenie kręgosłupa

Post autor: Krzesisław »

Według mnie Akademia Ruchu to jeden z lepszych gabinetów, gdzie oferowana jest rehabilitacja kręgosłupa w Warszawie. Sam miałem przyjemność tam chodzić i jestem bardzo wdzięczny za opiekę, jaką mnie otoczono. Tamtejszym specjalistom bez problemu udało się postawić mnie na nogi.
Lekoć

Re: Leczenie kręgosłupa

Post autor: Lekoć »

Jeżeli chodzi o sklep medyczny to ja mogę z własnego doświadczenia polecić współpracę z https://www.ortmed.pl/. Sklep bardzo dobry, z dobrym asortymentem, dobrym doradztwem, więc kupimy wyłącznie to, co realnie jest nam potrzebne i co realnie pomoże nam dojść do pełni sił
Awatar użytkownika
kawanalawe
Posty: 108
Rejestracja: 30 lis 2019, 11:27

Re: Leczenie kręgosłupa

Post autor: kawanalawe »

ja juz od kilku lat cierpie na schorzenia zwiazane z kregoslupem...rehabilitacja cos tam pomaga, ale nadal nie jest to to,co chcialabym uzyskac. ostatnio nawet sobie sprawdzalam jaka jest cena foteli masujących , poczytalam , ze ma zbawienny wplyw dla osob wlasnie takich jak ja, zalezy mi glownie na zniwelowaniu napiecia miesniowego , no i tez nie oszukujmy sie, chcialabym sie troche odstresowac, zrelaksowac
kąt

Re: Leczenie kręgosłupa

Post autor: kąt »

Wiadomo, że jak rehabilitacja to najlepiej w jakimś profesjonalnym miejscu z dobrym sprzetem. Wtedy zdecydowanie szybciej bedziesz mieć szanse dojść do siebie. Dowiedziałam się, że świetną rehabilitację ma CM Gamma w Mokotowie, rzecz jasna w Warszawa, przy ul. Bobrowiecka 8 . Może spróbuj się do nich zgłosić?
ODPOWIEDZ