Moczenie nocne u dziecka

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Znasz się na witaminach i racjonalnym żywieniu? Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Awatar użytkownika
optimistic
Posty: 19
Rejestracja: 12 sie 2020, 17:05

Moczenie nocne u dziecka

Post autor: optimistic »

Mój syn ma prawie 6 lat, a wciąż się moczy w nocy. Co mogę zrobić, żeby jakoś mu pomóc uporać się z tym problemem?
Awatar użytkownika
Vito
Posty: 43
Rejestracja: 20 sty 2020, 18:31

Re: Moczenie nocne u dziecka

Post autor: Vito »

A jak często to się powtarza? Bo jeśli są to jednorazowe wpadki, może nie ma się czym przejmować? O moczeniu nocnym możesz poczytać na tej stronie https://suchyporanek.pl wiem, że wielu rodzicom pomogła w takiej sytuacji.
Awatar użytkownika
anton2
Posty: 56
Rejestracja: 04 kwie 2019, 17:19

Re: Moczenie nocne u dziecka

Post autor: anton2 »

napisz więcej, od kiedy to trwa, czy dziecko miało robione jakieś badania typu badania moczu, morfologia
optimistić

Re: Moczenie nocne u dziecka

Post autor: optimistić »

Wybaczcie, że tak późno, ale hasło do konta na forum przepadło bezpowrotnie. W każdym razie melduje, że problem za nami. Kilka miesięcy to trwało, z czego chyba 3 miesiące to było spanie z alarmem wybudzeniowym w majtkach i chyba to był przełom. Bardzo pomogła nam strona www.suchyporanek.pl, to właśnie tam trafiliśmy na info o alarmie
Awatar użytkownika
anton2
Posty: 56
Rejestracja: 04 kwie 2019, 17:19

Re: Moczenie nocne u dziecka

Post autor: anton2 »

o to gratulacje, dużo dobrych opinii słyszałem o alarmie wybudzeniowym, który masz model? Na pewno z problemem moczenia się trzeba się zmierzyć, nie można odpuszczać, bo niestety taki problem jesli jest zostawiony bez pomocy może bardzo negatywnie wpływać na zycie dziecka
ODPOWIEDZ