najtańsza apteka

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Znasz się na witaminach i racjonalnym żywieniu? Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
emsa

najtańsza apteka

Post autor: emsa »

która apteka stacjonarna jest według was najtańsza? gdzie można możliwie dużo zaoszczędzić? muszę kupić parę rzeczy do domowej apteczki i szukam jakiejś taniej apteki
Mela

Re: najtańsza apteka

Post autor: Mela »

Zobacz w DOZ, mają tam jeszcze przystępne ceny. Często porównuję różne apteki i na razie w doz jest cały czas najtaniej (leki czy suplementy). Zaopatrzenie też mają dobre, zawsze dostanę to, czego potrzebuję.
emsa

Re: najtańsza apteka

Post autor: emsa »

dzięki za polecenie, doz odwiedzony, zakupy zrobione, ceny mnie pozytywnie zaskoczyly, na pewno jeszcze tam wrócę bo każda oszczędność się przyda, warto porównywać ceny
osiemka

Re: najtańsza apteka

Post autor: osiemka »

Ja nawet ostatnio odwiedziłam kilka aptek w okolicy i porównałam ceny, bo przed feriami chciałam uzupełnić apteczkę dla nas i dla dzieci. Zdecydowanie w dozie wyszło mi wszystko najtaniej.
mumia

Re: najtańsza apteka

Post autor: mumia »

No ja mam wrażenie, że doz chyba jako jedyna apteka nie podniósł ostatnio cen. Wszędzie wszystko poszło mocno w górę, a w dozie ceny się trzymają na tym samym niskim poziomie.
baruszka

Re: najtańsza apteka

Post autor: baruszka »

Mam dokładnie takie samo wrażenie, kupuję u nich długo, moje leki cały czas są w korzystnej cenie. Nawet nie zaglądam już do innych aptek bo wiem, że taniej nie znajdę.
Awatar użytkownika
nika
Posty: 86
Rejestracja: 15 sty 2019, 16:42

Re: najtańsza apteka

Post autor: nika »

Jeżeli chodzi o apteki to warto zajrzeć do aptek DOZ. Oni mają naprawdę konkurencyjne ceny. Ja jestem bardzo zadowolona bo wszędzie wszystko drożeje tylko nie w aptekach DOZ.
sosia

Re: najtańsza apteka

Post autor: sosia »

Zgadzam się, mnie również wydaje się, że w DOZie ceny zostały po staremu, nie widać podwyżek, wracam do nich regularnie po te same leki i cena nie rośnie, co bardzo mnie cieszy.
teddy

Re: najtańsza apteka

Post autor: teddy »

Ja też kupuję w dozie od dawna. Mają dobre ceny i nie zauważam żadnych podwyżek, a leki biorę na stałe, mniej więcej ten sam zestaw co miesiąc kupuję, więc na pewno bym odczuł gdyby podnieśli ceny
Zezou

Re: najtańsza apteka

Post autor: Zezou »

Ja zauważyłam, że w DOZ te ceny są jakieś bardziej stabilne, nie ma co chwilę podwyżek, no i ceny utrzymują się na dobrym poziomie, więc ja póki co trzymam się tej apteki.
miranda

Re: najtańsza apteka

Post autor: miranda »

Sama wracam regularnie do DOZu, mają rewelacyjne ceny jeśli chodzi o leki, kupuję u nich leki na receptę jak i wszystkie suplementy, których obecnie potrzebuje.
Mia

Re: najtańsza apteka

Post autor: Mia »

Dokładnie, ja też jestem zadowolona z zakupów w doz i będę polecać tę aptekę. Ceny mają naprawdę dobre i można trochę zaoszczędzić, bo niestety gdzie indziej spore podwyżki.
Alex

Re: najtańsza apteka

Post autor: Alex »

U nas też w dozie mają świetne ceny, chyba najniższe wśród wszystkich aptek. Dlatego chodze tam regularnie i kupuję wszystkie leki dla całej rodziny, jakie tylko aktualnie potrzebujemy.
ODPOWIEDZ