Odszkodowania - kancelaria

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Znasz się na witaminach i racjonalnym żywieniu? Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
nerć

Odszkodowania - kancelaria

Post autor: nerć »

Jaką kancelarię zajmującą się odszkodowaniami możecie polecić? Chodzi np. o odszkodowania za wypadek przy pracy. Szukam kogoś kto mógłby profesjonalnie się tym zająć. Polecicie kogoś?
Awatar użytkownika
Tymon
Posty: 205
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:04

Re: Odszkodowania - kancelaria

Post autor: Tymon »

U mnie sprawa jest już zakończona, odszkodowanie po wypadku otrzymałem. Ale też sam się za to nie brałem, tylko zwróciłem się do kancelarii adwokackiej Węgłowski w Szczecinie. Specjalizują się w wielu dziedzinach prawa, w odszkodowaniach również. Samo przygotowanie niezbędnej dokumentacji jest niezmiernie ważne, dlatego lepiej polegać na kimś kto się na tym zna.
Awatar użytkownika
kendi
Posty: 330
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:16

Re: Odszkodowania - kancelaria

Post autor: kendi »

A jak rozwiązać sytuację w której ubezpieczyciel co prawda wypłacił odszkodowanie, ale zaniżoną sumę? Znalazłem firmę https://rzeczoznawcypolska.pl/ która specjalizuje się w załatwianiu dopłat i z tego co patrzyłem formalności jest minimum, a wszystko da się załatwić przez internet. Inni klienci bardzo sobie chwalą. Mamy na forum kogoś, kto ich kojarzy?
tomaszgobyński

Re: Odszkodowania - kancelaria

Post autor: tomaszgobyński »

Po niefortunnym wypadku w komunikacji miejskiej z pokiereszowanymi kręgami szyjnymi zmagałem się przez kilkanaście miesięcy co znacznie utrudniło pracę jak i ucięło moje pozostałe źródła przychodu. Po spotkaniu i naradzie w kancelarii Deiure w Siemanowicach Śląskich doszliśmy do wniosku, że warto złożyć pozew o odszkodowanie i po czasie rzeczywiście sąd przyznał mi rację i niemałą sumę na rehabilitację i powrót do zdrowia.
Paweł_S

Re: Odszkodowania - kancelaria

Post autor: Paweł_S »

Cześć, jak załatwić szybko odszkodowanie? Ostatnio miałem wypadek komunikacyjny. I teraz słyszę , że można załatwić takie pytania przez internet nie wychodząc z domu.Myślę zwrócić się za pomocą do http://maximumodszkodowan.pl/ Czy to jest dobry pomysł i czy ktoś już zwracał się za odszkodowaniem z polisy OC do nich?
Łukasz

Re: Odszkodowania - kancelaria

Post autor: Łukasz »

Jeżeli byliście uczestnikami wypadku i nie jesteście zadowoleni z kwoty odszkodowania, to polecam Wam skorzystać z usług Avista Polska, którzy specjalizują sie m.in. w dopłata do odszkodowania ac. Jeżeli jesteście zainteresowani to polecam Wam wejść na stronę i sie z nimi skontaktować.
kłapcia

Re: Odszkodowania - kancelaria

Post autor: kłapcia »

Myślę, że warto podpytać w tej kancelarii https://cejrowski.pl/ - nie działają tylko w Trójmieście, warto zaufać wiedzy i doświadczeniu mec. Cejrowskiego - zwykle wygrywa :) Na stronie masz wiele publikacji, namiary na kancelarie choć wiele osób podpytuje tez na ich facebooku
Tadeusz40 Bież

Re: Odszkodowania - kancelaria

Post autor: Tadeusz40 Bież »

Rekomenduję usługi KANCELARII ADWOKACKIEJ BIESZCZAD GÓRECKI jako wysoko profesjonalne i skuteczne. Kancelaria prowadziła moją sprawę z pełnym przekonaniem, rzetelnością i wiedzą w danym zakresie. Powiedzenie potoczne mówi, że do Sądu idzie się po WYROK a nie SPRAWIEDLIWOŚĆ , ja otrzymałem SPRAWIEDLIWY WYROK dzięki pomocy Kancelarii.
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: Odszkodowania - kancelaria

Post autor: Maks78 »

Odszkodowanie w UK za stres w pracy – kiedy można się o nie ubiegać? Na stronie https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... e-ubiegac/ znajdziecie wiele przydatnych informacji na temat odszkodowania w UK.
Polecam się zapoznać :)
ODPOWIEDZ