Olej CBD

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Znasz się na witaminach i racjonalnym żywieniu? Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Awatar użytkownika
cichosław
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2021, 15:47

Olej CBD

Post autor: cichosław »

Cześć wszystkim. Planuję kupić swój pierwszy olej CBD i zastanawiam się, jaki wybrać na początek - jakie stężenie wybrać? Doradzicie mi też, jak najlepiej zacząć dawkowanie? Znalazłam w sklepie HempKing taki z witaminą D3 + K2, wydaje mi się, że to mogłoby być dobre rozwiązanie. W końcu jeśli chodzi o witaminę D3, to każdy z nas powinien ją suplementować.
Awatar użytkownika
taper
Posty: 258
Rejestracja: 10 mar 2019, 10:17

Re: Olej CBD

Post autor: taper »

Witaminę D3 i K2 możesz łykać oddzielnie, ja na to bym nie patrzył bo nie na tym zależy jeśli sięgasz po olejek CBD. Ważne by w takim olejku była duża zawartość składników aktywnych z konopii, nie tylko kannabinoidów ale i aminokwasów, flawonoidów, terpenów, minerałów, witamin oraz wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega. Wtedy to jest olejek full spectrum i taki 5% będzie cenniejszy niż innej marki 20%. Nie jest kluczowe stężenie ale właśnie skład i metoda pozyskiwania. Alkoholowa najlepsza, droższe rozwiązanie dlatego bardzo mało firm taką stosuje. Zobacz sobie na olejki Hemp Pharm, dla mnie nr 1 obecnie na rynku. Bezpieczne, nie uzależniają, kilkakrotnie filtrowane.
Groszek8

Re: Olej CBD

Post autor: Groszek8 »

Papierosy z cbd ale nie tylko są coraz bardziej popularne i wiele osób z nich korzysta. Warto zgłębić ten temat, jakie papierosy zaiwerają Susz konopny. Jest już to coraz bardziej dostępne. Dużo się o tym mówi ostatnio. Palicie papierosy z cbd? Część osób stawia jednak na wapowanie takich produktów.
ODPOWIEDZ