Ortodonta Kraków

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Znasz się na witaminach i racjonalnym żywieniu? Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Awatar użytkownika
sasuke22
Posty: 46
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:43

Ortodonta Kraków

Post autor: sasuke22 »

Siemanko, jakich znacie najlepszych ortodontów z Krakowa lub okolic? Ja słyszałem skuteczności http://ortodontica.pl/pl/17/1/oferta/ . Mają szeroką ofertę, leczą dzieci i dorosłych. To bardzo profesjonalny gabinet. A Wy kogo znacie?
zośkaz

Re: Ortodonta Kraków

Post autor: zośkaz »

Osobiście zdecydowałam się na usługi ortolingwa2.pl. W gabinecie również mogą się leczyć pacjenci w każdym wieku- od dzieci do osób dojrzałych. Stawiają oni na nieinwazyjne metody, które nie wymagają usuwania zębów. Aparat lingwalny, który mi zaoponowano okazał się bardzo wygodny i w żadnym stopniu nie utrudniał mi codziennego funkcjonowania. Nikt z mojego otoczenia nie zauważył, że go noszę ze względu na umiejscowienie go ze strony języka. Świetna alternatywna dla metalowych, widocznych aparatów.
MonikaŻŻ

Re: Ortodonta Kraków

Post autor: MonikaŻŻ »

W Krakowie w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń przyjmuje pani Alina Stebnicka-Drozd, którą szczerze polecam. Chodzę do niej na wizyty z córcią i to naprawdę przemiła kobieta, z podejściem do dzieci. Córka ma teraz założony aparat, znosi wszystko dzielnie i co najważniejsze zęby ładnie się prostują. Nie boi się wizyt u pani ortodontki :)
Mężatka

Re: Ortodonta Kraków

Post autor: Mężatka »

W sumie ja niestety mieszkam w Warszawie, ale myślę, że również w tym mieście raczej nie ma problemów ze znalezieniem dobrego ortodonty. Jeśli chodzi o mnie to ja zachwalam sobie ortodontę z https://persdental.pl/ i muszę przyznać, że on jako jedyny prawidłowo zdiagnozował moją przypadłość.
ODPOWIEDZ