Ośrodek dla uzależnionych

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Znasz się na witaminach i racjonalnym żywieniu? Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Jodełka

Ośrodek dla uzależnionych

Post autor: Jodełka »

Nie możemy się z bliskimi zdecydować na ośrodek, w którym mógłby się leczyć nasz tata. Według mnie najlepiej oceniany jest Ośrodek Terapii Wiosenna. Znajduje się niedaleko Krakowa w Ściejowicach, w cichej, spokojnej okolicy i ma wieloletnie doświadczenie w leczeniu osób w nałogu. Myślicie, że to miejsce byłoby trafione pod każdym względem? Oby jeszcze tata zgodził się na pobyt u nich.
smarowidło

Re: Ośrodek dla uzależnionych

Post autor: smarowidło »

Jeśli chodzi o ośrodek dla uzależnionych to wszystko zależy od tego jaki rodzaj uzależnienia mamy na myśli. Bo jeśli chodzi o alkoholizm to bardzo ważny może okazać się detoks alkoholowy. To też w ośrodku Detoks Fenix w Warszawie na spokojnie taki detoks możemy odbyć. W końcu jest to bardzo dobry ośrodek doskonale znając się na wychodzeniu z alkoholizmu
Paweł88

Re: Ośrodek dla uzależnionych

Post autor: Paweł88 »

Na tym forum jest już sporo tematów dotyczących alkoholizmu. Poszukaj i nie zaśmiecaj o nowe ośrodki.

Jaj już tak naprawę chcesz to przeczytaj artykuł o tym jak wygląda zabieg wszywki alkoholowej.
Awatar użytkownika
Maks78
Posty: 1060
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:19

Re: Ośrodek dla uzależnionych

Post autor: Maks78 »

Alkoholizm to poważna choroba i poważny problem, które pojawiają się, kiedy tracimy kontrolę nad ilością spożywanego alkoholu. Odczuwamy wówczas silny i niepohamowany przymus picia. Szybko możemy stracić nad nim kontrolę i uzależnić się nie tylko psychicznie, ale i fizycznie. W ten sposób powstaje błędne koło... zwane alkoholizmem. Informacje i odpowiedź na te pytania znajdziecie tutaj: https://uzaleznienia-terapia.pl/blog/ro ... koholizmu/ Warto się zapoznać.
Bąkiewicz

Re: Ośrodek dla uzależnionych

Post autor: Bąkiewicz »

Jodełka pisze: ↑24 wrz 2020, 17:35 Nie możemy się z bliskimi zdecydować na ośrodek, w którym mógłby się leczyć nasz tata. Według mnie najlepiej oceniany jest Ośrodek Terapii Wiosenna. Znajduje się niedaleko Krakowa w Ściejowicach, w cichej, spokojnej okolicy i ma wieloletnie doświadczenie w leczeniu osób w nałogu. Myślicie, że to miejsce byłoby trafione pod każdym względem? Oby jeszcze tata zgodził się na pobyt u nich.
Swego czasu trafiłem na bardzo merytoryczny artykuł o tym jak nakłonić alkoholika do leczenia, możesz go przeczytać tutaj na blogu Medyczny Detox
wikuń

Re: Ośrodek dla uzależnionych

Post autor: wikuń »

Akurat tak się składa, że sama zastanawiam się nad tym gdzie można znaleźć jakiś dobry i sprawdzony ośrodek leczenia uzależnień. Więc zaczęłam szperać w internecie i tak też między innymi znalazłam ośrodek Mental Relax w którym to mają bardzo dobre warunki pobytu no i znakomitych terapeutów. Także tutaj na spokojnie możemy podjąć walkę z naszym uzależnieniem.
ODPOWIEDZ