Otworzenie firmy

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Znasz się na witaminach i racjonalnym żywieniu? Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Awatar użytkownika
snakee
Posty: 214
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Otworzenie firmy

Post autor: snakee »

Chce otworzyć firmę w której tworzone będą nowoczesne meble do mieszkań.Trochę orientowałem się na rynku i już wiem, na czym sie skupić.Niestety wszystkich elementów mebli sam nie wypordukuje. Wstępnie znalazłem tutaj https://volpato.pl/ firmę, która w swojej ofercie takie dodatki do mebli ma. Sądzicie, ze do nowoczesnych mebli się sprawdzą?
Awatar użytkownika
krysta
Posty: 140
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:40

Re: Otworzenie firmy

Post autor: krysta »

Otwierając biznes już niemalże w każdej branży potrzebna jest kasa fiskalna. Warto więc mieć na uwadze i ten temat. Na stronie https://www.pckf.pl/ znajdziesz wiodącego dostawcę kas i innych urządzeń. Od wielu lat współpracują z najlepszymi producentami. Eksperci w tej branży pomogą dobrać Ci odpowiedni do potrzeb model. Zapewniają od razu darmowe wsparcie w kwestiach formalnych oraz szkolenie z zakresu obsługi kasy. Oferują oni również serwis, więc tak naprawdę wszystko masz w jednym miejscu.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 146
Rejestracja: 23 wrz 2019, 5:35

Re: Otworzenie firmy

Post autor: pukla123 »

W sklepie s-computers mają dobrej jakości kasy fiskalne oława , spory wybór, fachowe doradztwo. Dobra jakosc i cena. My u nich kupowaliśmy i wszystko z nią jest ok
Awatar użytkownika
skorpion
Posty: 107
Rejestracja: 12 maja 2019, 20:14

Re: Otworzenie firmy

Post autor: skorpion »

Tak w temacie kas fiskalnych będą to dobrze jest śledzić sobie przepisy w tym zakresie. Jak wiadomo zakup urządzenia to nie wszystko. Ja wychodzę z założenia, że nawet jak ma się księgową to warto samemu mieć jakąkolwiek wiedzę w tym zakresie. Na tej stronie https://fiskalne.com/tematy/informacje/ ostatnio znalazłem potrzebne mi informacje dotyczące nowelizacji konkretnej ustawy. Dobrze wiedzieć, że są takie miejsca.
Awatar użytkownika
Pinotto
Posty: 23
Rejestracja: 28 cze 2020, 20:53

Re: Otworzenie firmy

Post autor: Pinotto »

Pożyczkę na stat na bardzo dobrych warunkach otrzymac można tutaj w Open Cash, korzystałem z ich usług, dlatego polecam. Bezpieczna firma, rzetelna
ODPOWIEDZ