Portale o tematyce zdrowia

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Znasz się na witaminach i racjonalnym żywieniu? Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Awatar użytkownika
sasuke22
Posty: 46
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:43

Portale o tematyce zdrowia

Post autor: sasuke22 »

Cześc, znacie jakieś ciekawe portale czy blogi o tematyce zdrowotnej? Ja znalazłem ostatnio w internecie bardzo fajną stronkę https://inventfarm.pl . Jest tam bardzo ciekawy blog o zdrowiu, ale co mnie zaciekawiło również to jest to, że jest na tej stronie bardzo fajny sklep z różnymi preparatami na różne dolegliwości. Znacie może?
Awatar użytkownika
Muminek
Posty: 256
Rejestracja: 15 mar 2019, 23:27

Re: Portale o tematyce zdrowia

Post autor: Muminek »

Super że takie artykuly powstają na temat zdrowia :) co jak co ale o zdrowie trzeba dbac choc wiem ze w starszym wieku jest to trudniejsze. Opiekowalam sie przez jakis czas moim teściem w domu ale niestety ze wzgledu na zycie prywatne i pracę nie moglam zapewnic mu dobrych warunkow. Dopiero w domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu teść znalazł profesjonalną i całodobową opiekę - personel doklada wszelkich staran aby ich podopieczni czuli sie tu jak w domu. Bylam , widzialam i cieszę się ze takie miejsca są :)
Awatar użytkownika
Mniszek
Posty: 136
Rejestracja: 04 wrz 2019, 22:31

Re: Portale o tematyce zdrowia

Post autor: Mniszek »

Super że taki temat powstał.Co jak co ale o zdrowie trzeba dbać moi drodzy. Ja też od jakiegoś czasu pływam, bo tak polecił mi mój rehabilitant. Rejestrowałam się do gabinetu przez http://www.rehabilitacje.org/ , gdzie bardzo mi pomogli. Nie warto czekać, bo zdrowie jest najważniejsze.
ODPOWIEDZ