problem szczękościsku

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Znasz się na witaminach i racjonalnym żywieniu? Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Awatar użytkownika
Adnan-92
Posty: 9
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:53

problem szczękościsku

Post autor: Adnan-92 »

Ostatnio mam dość duży problem ze szczękościskiem :( potrzebuję pomocy, obawiam się że nałożyło mi się kilka rzeczy, dużo stresu, problemy z nadwagą i wykryta niedawno cukrzyca.... i ostatnio mam problem ze szczękościskiem, czy ktoś z Was mógłby mi pomóc i podpowiedzieć do jakiego lekarza mam się z tym udać?
Awatar użytkownika
Anzelma
Posty: 7
Rejestracja: 08 lip 2019, 18:18

Re: problem szczękościsku

Post autor: Anzelma »

Myślę, że powinieneś najpierw zgłosić się do stomatologa, psychologa i następnie diabetologa.

sprzęt hi fi
Awatar użytkownika
Misieq
Posty: 121
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:32

Re: problem szczękościsku

Post autor: Misieq »

hmm myślę, że trzeba by udać się do dobrego stomatologa, który zbada przyczynę takiej dolegliwości. Zerknij tutaj - to strona Centrum Implantologii i stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej. Centrum posiada nowoczesne wyposażenie i oferuje bardzo dobrą diagnostykę więc myślę, że bez problemu zajmą się Twoim przypadkiem.
Awatar użytkownika
kendi
Posty: 330
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:16

Re: problem szczękościsku

Post autor: kendi »

Moim zdaniem jeżeli nie masz pojęcia na temat tej dolegliwości to sprawdź portale stomatologiczne i poczytaj trochę na ten temat. W innym wypadku tak jak Ci reszta radzi po prostu udaj się do stomatologa i on z pewnością będzie mógł Ci bardziej pomóc niż my na forum :)
Awatar użytkownika
giny6
Posty: 383
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:47

Re: problem szczękościsku

Post autor: giny6 »

Adnan-92 pisze: ↑04 paź 2019, 4:26 Ostatnio mam dość duży problem ze szczękościskiem :( potrzebuję pomocy, obawiam się że nałożyło mi się kilka rzeczy, dużo stresu, problemy z nadwagą i wykryta niedawno cukrzyca.... i ostatnio mam problem ze szczękościskiem, czy ktoś z Was mógłby mi pomóc i podpowiedzieć do jakiego lekarza mam się z tym udać?
Jak już ogarniesz lekarza, na pewno pomocne może okazać się skorzystanie z pewnych elementów, które każdemu cukrzykowi są znane. Polecam https://diabetyk24.pl/igly-do-penow-i-do-insuliny bo nam znajdziesz nie tylko rzeczy dla cukrzyka, ale przede wszystkim kwestie takie jak jedzenie, kremy czy odpowiednie akcesoria. Nie załamuj się - na pewno wszystko się ułoży!

domowa aparatura do robienia bimbru
ODPOWIEDZ