psychiatra online

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Znasz się na witaminach i racjonalnym żywieniu? Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 72
Rejestracja: 10 lut 2020, 13:46

psychiatra online

Post autor: magdap »

Dzień dobry, polecacie psychiatra online? Czy wizyta w formie rozmowy telefonicznej jest tak samo satysfakcjonująca jak wizyta w gabinecie?

hp t520 image
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Re: psychiatra online

Post autor: mczay »

Faktycznie w obecnych czasach psychiatra online to bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie jeśli chodzi o pomoc dzieciom. Świetną poradnię możecie znaleźć na stronie https://psychoterapiacotam.pl/dla-kogo/ ... dzieciecy/ Tam umówicie się na wizytę i porozmawiać dokładnie o problemach Waszych dzieci.
Wąsiak

Re: psychiatra online

Post autor: Wąsiak »

Ja korzystam z wideokonsultacji w https://psychomedic.online/ , taka wizyta niemal niczym nie rożni się od tej tradycyjnej. Na pewno nie odczułem różnicy w zaangażowaniu psychiatry. Moim zdaniem jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób które z różnych przyczyn nie mogą udać się na osobistą wizytę. Mi te spotkania bardzo pomagają, także polecam.
Legion77

Re: psychiatra online

Post autor: Legion77 »

Myślę, że zdecydowanie lepiej wybrać się do specjalisty niżeli skorzystać z internetowej lub telefonicznej konsultacji. Dolegliwości natury psychicznej jest naprawdę ciężko poprawnie zdiagnozować na odległość. Wiem, bo moją siostrzenicę przez tzw. teleporadę ukierunkowano niewłaściwie względem terapii, której skutek okazał się żaden. Dopiero gdy wybrała się osobiście do poradni Harmonia LUX MED otrzymała realną pomoc. Najpierw miała wykonany test pod kątem zaburzeń osobowości. Dopiero po otrzymaniu wyniku zaproponowano jej cykl spotkań s psychologiem.
dorotaaa

Re: psychiatra online

Post autor: dorotaaa »

W moim przekonaniu, doskonałym miejscem do terapii wydaje się być strona internetowa https://www.kierunekrownowaga.pl . Jednak profesjonaliści tam pracujący są bardzo wykwalifikowani, a obsługa posiada bogate doświadczenie w udzielaniu wsparcia klientom.
ODPOWIEDZ