Rehabilitacja pourazowa Kraków

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Znasz się na witaminach i racjonalnym żywieniu? Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Awatar użytkownika
sędzisław
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2020, 1:09

Re: Rehabilitacja pourazowa Kraków

Post autor: sędzisław »

Chodziłem na rehabilitację do Centrum Rehabilitacji Jedyne Zdrowie. Pomogli mi wrócić do pełnej sprawności po operacji na kolano. Opieka, którą mnie otoczyli, była kompleksowa i w pełni dostosowana do moich potrzeb. Szczerze polecam.
Awatar użytkownika
Tęgomir1985
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2020, 3:32

Rehabilitacja pourazowa Kraków

Post autor: Tęgomir1985 »

Niedawno podczas dość intensywnego treningu zerwałem sobie ścięgno, więc lekarz zalecił mi zapisanie się na rehabilitację. Możecie polecić mi jakąś dobrą przychodnię w Krakowie?
Łukasz

Re: Rehabilitacja pourazowa Kraków

Post autor: Łukasz »

Masz już tą przychodnię? Zadowolony jesteś? jeśli wciąż lub znowu szukasz specjalisty w Krakowie to polecam swojego: https://www.rehabilitacje.org/. Bardzo fajne konsultacje, rzeczowe, merytoryczne. Zabiegi rehabilitacyjne i ćwiczenia na wysokim poziomie. Ja byłem po wypadku na nartach i mnie postawili na nogi. Kosztowało mnie to dużo pracy, ale pomogło
Awatar użytkownika
elizabeth
Posty: 118
Rejestracja: 03 sie 2019, 18:39

Re: Rehabilitacja pourazowa Kraków

Post autor: elizabeth »

Moim zdanie tutaj warto zerknąć http://www.rehabilitacje.org/ To centrum rehabilitacji ma podpisaną umowę z NFZ. Możne też do nich udać się prywatnie. Uważam, że zamiast czekać w kolejkach lub też mieć ograniczony wybór zabiegów, to lepiej zapłacić i chodzi prywatnie. W takim przypadku szybciej wrócimy do zdrowia.
Kuś

Re: Rehabilitacja pourazowa Kraków

Post autor: Kuś »

Chciałabym bardzo, aby w końcu jakaś dobra placówka zajęła się mną pod względem ortopedycznym. Jestem gotowa zapłacić aby tylko moje zdrowie zostało doprowadzone do porządku. Słyszałam, że CM Gamma -szpital oferuje cały pakiet specjalistycznych poradni w tym zakresie. Zarówno reumatologiczną, neurologiczną oraz inne. Czy ktoś z Was leczył się w tej placówce medycznej?

normalny cukier we krwi
ODPOWIEDZ