Sprawdzony stomatolog w Tychach

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Znasz się na witaminach i racjonalnym żywieniu? Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 560
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:07

Sprawdzony stomatolog w Tychach

Post autor: mczay »

Z racji przeprowadzki poszukuję sprawdzonego stomatologa w Tychach. Mam kruche zęby i praktycznie co pół roku coś jest do roboty. Zależy mi na doświadczeniu i kompleksowym leczeniu. Wszystko w jednym miejscu, może nawet implanty?
Awatar użytkownika
taper
Posty: 262
Rejestracja: 10 mar 2019, 10:17

Re: Sprawdzony stomatolog w Tychach

Post autor: taper »

Myślę, że z pokolenia na pokolenie mamy z zasady słabsze zęby. Moja babcia do 80-tego roku życia miała jeszcze swoje własne, mnie po 30-tce już lecą. Mimo dbania, regularnych wizyt. Ale cóż, mamy taką dobrą stomatologię, że można sobie z tym poradzić. Te implanty na przykład. Nieźle to wymyślili. Ale co do pytania, stomatolog tychy to tylko dr Terlecki z https://endo-medica.pl/ . Najlepszy, z ogromnym doświadczeniem i podejściem do pacjentów. Zajmuje się leczeniem kompleksowo, bezboleśnie. Do tego w sensownych cenach. A w klinice można nawet płacić kartą. Przyjmują także dzieci, mają warunki przyjazne dla wegan :) 30 lat doświadczenia mówi samo za siebie.
Awatar użytkownika
Izaabelka2
Posty: 11
Rejestracja: 09 kwie 2020, 16:51

Re: Sprawdzony stomatolog w Tychach

Post autor: Izaabelka2 »

Może nie w Tychach, ale w Żerkowie mam świetny gabinet http://www.implant-dent.pl/, chodzę od wielu lat, nigdy się nie zawiodłam ;)
ODPOWIEDZ