środki antybakteryjne

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Znasz się na witaminach i racjonalnym żywieniu? Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Awatar użytkownika
pardons
Posty: 574
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:29

środki antybakteryjne

Post autor: pardons »

Pod tym linkiem znajdziesz wyczerpujące informacje na ten temat https://puresa-sklep.pl/pl/c/Srodki-Antybakteryjne/16
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 553
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:23

Re: środki antybakteryjne

Post autor: Iwona »

Bardzo ważne jest regularne stosowanie środków antyseptycznych, takich jak na przykład Octenisept, kiedy pojawi się stan zapalny rany. To na pewno przyspieszy jej gojenie i zapobiegnie ewentualnemu jej zakażeniu.
Awatar użytkownika
waldemara
Posty: 21
Rejestracja: 10 gru 2019, 14:56

Re: środki antybakteryjne

Post autor: waldemara »

U mnie jedyny problem z tymi wszystkimi infekcjami to był głównie z nadmierną suchością pochwy. Sama początkowo chciałam się leczyć, ale bałam się że tylko sobie tutaj zaszkodzę. Dlatego udałam się do apteki i został mi tam polecony żel feminum. Jest on neutralny i nie posiada smaku oraz sztucznego czy chemicznego zapachu. Podoba mi się w nim też to, że nie zostawia plam na bieliźnie.
Piękna22

Re: środki antybakteryjne

Post autor: Piękna22 »

Jeśli chodzi o środki antybakteryjne to często są stosowane gdy mamy stan zapalny gardła. Warto wtedy zastosować tabletki do ssania na ból gardła Neo Angin. Świetnie sobie radzą z takimi stanami i szybko dają ulgę oraz pomagają pozbyć się ognisk zapaleń. Koszt zakupu niewielki więc powinny być w każdej apteczce domowej.
MerriadokŻ

Re: środki antybakteryjne

Post autor: MerriadokŻ »

Ja stosuję produkty z serii Seboradin Ochrona Antybakteryjna i dobrze się sprawdzają. https://seboradin.pl/pl/39-seboradin-oc ... bakteryjna Ze sobą noszę spray o działaniu antybakteryjnym, do odkażania rąk gdy nie mam gdzie ich umyć, a z kolei w domu używam antybakteryjnego mydła w płynie. Dodam, że spray nie wysusza rąk, to jego duża zaleta oprócz działania antybakteryjnego. W dobie pandemii to dla mnie takie podstawowe produkty ochronne.
ODPOWIEDZ