Stawianie magzyy

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Znasz się na witaminach i racjonalnym żywieniu? Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Awatar użytkownika
snakee
Posty: 214
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Stawianie magzyy

Post autor: snakee »

Chciałabym postawić magazyn, trochę zagłebiłam sie w tym temacie i dowiedziałam sie , ze jest kilka rodzai takiego magazynu. Teraz wiem, też że jest coś takiego jak namiot magazynowy tylko w jakich przypadkach go postwić. Udało mi sie tutaj http://pronamiot.pl/index.php/kiedy-prz ... agazynowy/ , znaleźć sporo informacji na ten temat ale może i wy mi coś podpowiecie
Awatar użytkownika
Otylka000
Posty: 66
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:21

Re: Stawianie magzyy

Post autor: Otylka000 »

To prawda, że magazyn może posiadać różną formę, głównie w zależności od tego co chcesz w nim składować i magazynować. W przypadku większych rzeczy jednak będzie lepszy murowany magazyn z prawdziwego zdarzenia, gdzie będzie mozna ustawić także regały czy używać wózków widłowych - https://www.agforklift.pl/. Wtedy można tam magazynować zarówno elektrykę, artykuły gospodarstwa domowego czy żywność.
:)
Awatar użytkownika
kacper90
Posty: 212
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:43

Re: Stawianie magzyy

Post autor: kacper90 »

Moim zdaniem przede wszystkim sprzęt jest jednym z ważniejszych aspektów, jeżeli chodzi o odpowiednio działającą halę magazynową. A jeżeli chcesz zadbać o ich odpowiedni poziom i nie wydawać dużych pieniędzy na zakup, to pomyśl również nad wynajmem długo i krótkoterminowo m.in w firmie https://gizo.pl/ . Mają jedne z najlepszych ofert, a do tego swoje serwisy w różnych miastach Polski i do tego własne magazyny części zamiennych. Nie da się ukryć, że to duże ułatwienie, np w przypadku awarii.
Awatar użytkownika
garry
Posty: 357
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:04

Re: Stawianie magzyy

Post autor: garry »

Pomyśl jednak nad magazynem w tradycyjnej technologii bo namiot trochę ryzykownym rozwiązaniem. Rób jak należy a potem pamiętaj żeby zamówić odpowiednie wyposażenie. Jeśli chodzi o regały to kupisz je tutaj https://www.e-regaly.pl/pol_m_Regaly-metalowe-1719.html i są warte swej ceny.
Awatar użytkownika
madlen
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 16:18

Re: Stawianie magzyy

Post autor: madlen »

Chyba inni forumowicze muszą Ci pomóc. Ja nie znam się na tej branży.
- Masz rację - zeznawał skruszony Oliveira - jestem nieuleczalny. Po co gadać o budzeniu się, kiedy tak dobrze jest spać.
Awatar użytkownika
sao
Posty: 108
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:47

Re: Stawianie magzyy

Post autor: sao »

Ja to będę stawiać magazyn z firmą https://pol-met.com/offers/konstrukcje-stalowe zajmującą się konstrukcjami stalowymi. Już nie raz słyszałam, że pracują rzetelnie i budują dobrymi materiałami. A mi zależy na szybkim wykonaniu, ale także i na czymś, co mi posłuży. Dlatego też na pewno wybiorę Pol-Met. Dobre doświadczenia znajomych mnie do tego skłaniają.
Awatar użytkownika
coco
Posty: 98
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:47

Re: Stawianie magzyy

Post autor: coco »

Starając się zbudować magazyn, powinniśmy również zdecydować się na kogoś, kto nam dostarczy wspomniane konstrukcje stalowe. Jak wybierać taką firmę? Przede wszystkim powinniśmy sprawdzić, czy ma ona umowę z odpowiednim producentem naprawdę mocnej i kwasoodpornej stali. Przykładem takiego rzetelnego producenta jest firam Virgamet https://virgamet.pl/x2crnimocun25-6-3-u ... per-duplex .
Awatar użytkownika
Karolcia89
Posty: 164
Rejestracja: 11 cze 2019, 15:27

Re: Stawianie magzyy

Post autor: Karolcia89 »

Jeżeli będziesz już na etapie budowy magazynu to warto zastanowić się jakie maszyny i narzędzia będą potrzebne. Akurat jestem w temacie bo znajoma też szuka urządzeń do magazynu i mówiła mi o firmie Porkon. Zajmują się produkcją takich urządzeń http://www.porkon.pl/silosy-kruszywo.html

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
Placek
Posty: 123
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:05

Re: Stawianie magzyy

Post autor: Placek »

Musisz tez pewnie odpowiednio zabezpieczenie i pomalowanie pewnych elementów. Może Ci w tym pomóc ta firma https://www.frykar.pl, bo wiem, że w swojej ofercie mają właśnie coś takiego. Jak zrobi Ci to profesjonalista to masz pewnośc że bedzie dobrze wykonane.
Awatar użytkownika
gross
Posty: 135
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:06

Re: Stawianie magzyy

Post autor: gross »

Uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest budowa hali, gdyż można wtedy dostosować ją do swoich potrzeb. Przede wszystkim trzeba patrzeć na materiały, które pozwolą na ekonomiczną eksploatacje. Mówię tu np. o zewnętrzynych materiałach izolacyjnych typu płyty warstwowe. Osobiście polecam te z rdzeniem IPL, spory ich wybór jest w sklepie buildnowonline - posiadają one naprawdę bardzo dobre parametry izolacyjne
Awatar użytkownika
vidayon
Posty: 10
Rejestracja: 04 mar 2020, 16:23

Re: Stawianie magzyy

Post autor: vidayon »

Chcę krótko zapytać o firmę https://www.ggsprojekt.pl/ochrona-srodowiska/ oraz o przeprowadzaną przez nich kompleksowa obsługę geologiczna przed planowaną budową zakładu. Potrzebujemy doświadczonych profesjonalistów, a z tego co widzę oni w swojej kadrze takich doświadczonych geologów posiadają. Liczę na jakieś wskazówki, pozdrawiam!
ODPOWIEDZ