Tania apteka internetowa

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Znasz się na witaminach i racjonalnym żywieniu? Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
Awatar użytkownika
khaki
Posty: 32
Rejestracja: 08 sty 2020, 8:04

Tania apteka internetowa

Post autor: khaki »

Lubię rozwiązania, które pomagają mi zaoszczędzić czas, dlatego co się da staram się załatwiać zdalnie. Ostatnio coraz częściej robię zakupy przez Internet i bardzo jestem zadowolona z takiej opcji. Myślę, że apteki internetowe to dobre rozwiązanie, choć różne są opinie na ich temat. Ciekawą ofertę znalazłam niedawno tu: https://www.apteka-leki.pl/ Macie jakieś sprawdzone apteki internetowe z których korztacie? Jak dbacie o swoje zdrowie?
Awatar użytkownika
Vito
Posty: 43
Rejestracja: 20 sty 2020, 18:31

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: Vito »

W obecnej sytuacji apteka internetowa jest najlepszym rozwiązaniem. Ja też zamówiłam sobie akurat spray na rany Octenisept, bo to obowiązkowa pozycja w mojej apteczce. Lepiej mieć w domu, na tak zwany wszelki wypadek.
Awatar użytkownika
Legion
Posty: 49
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:10

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: Legion »

Nie korzystałem z takich aptek ale kto wie.
Awatar użytkownika
Tymon
Posty: 205
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:04

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: Tymon »

Jeśli ktoś nie korzystał do tej pory z takich aptek to polecam. Przekonacie się jak wygodnie robi się zakupy bez wychodzenia z domu, o dowolnej porze. Tym bardziej, że są apteki jak https://www.e-zikoapteka.pl/ gdzie asortyment jest bardzo duży. Przy okazji jest możliwość na przykład poczytania składów w przypadku kosmetyków, jest większy wybór wszystkiego.
ODPOWIEDZ