Teleporady u lekarzy - co myślicie o takiej formie leczenia?

W zdrowym ciele zdrowy duch! Możesz polecić dobrego dietetyka w swoim mieście? Znasz najlepszą siłownię w okolicy? Znasz się na witaminach i racjonalnym żywieniu? Dziel się trikami na zdrowe ciało i umysł.
AśkaKowalik

Teleporady u lekarzy - co myślicie o takiej formie leczenia?

Post autor: AśkaKowalik »

Teleporady u lekarzy - co myślicie o takiej formie leczenia?
Trafiłam w necie na bardzo fajną stronę zrzeszającą lekarzy, którzy udzielają video porad, i u których można normalnie dostać e-recepte itd, a tak się składa że siedzimy w domu uziemieni kwarantanną, a mały nasz coś zaczął kaszleć i katar mu leci wiec się zastanawiam czy nie umówić się na taką poradę.
Tu zobaczcie:
https://kataloglekarzy.telemedi.com/spe ... a/pediatra

Może ktoś już miał okazję i powie czy rzeczywiscie tak sprawnie to działa?
możesz

Re: Teleporady u lekarzy - co myślicie o takiej formie leczenia?

Post autor: możesz »

Ostatnio musiałem kręcić bębnami, długo zastanawiałem się, gdzie iść i w którym klubie online grać. Przypomniałem sobie, że jako towarzysz zachęcał mnie do zapisania się do klubu hazardowego, jeśli obudzi się ochota na grę, co zrobiłem. Poza tym w żaden sposób nie byłem sfrustrowany, klub ma ogólnoświatowe zezwolenie, wielu fajnych dostawców gier, a najlepsze jest to https://leasingbezbik.com.pl że fantastyczna nagroda w pierwszym sklepie. Dali mi 100 darmowych zwrotów akcji na mojej stacji.
ODPOWIEDZ